SNteam.EU | Набирам екип

Търсите си екип или човек/хора за вашия сайт/сървър? Предлагате услугите си или търсите верига към която да се присъедините? Пишете тук!
Отговори
Потребителски аватар

Автор на темата
Grimgar
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 01 авг 2019, 16:46
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти

SNteam.EU | Набирам екип

Мнение от Grimgar » 08 авг 2019, 17:24

Изображение
Здравейте проекта е чисто нов и набирам желаещи и сериозни хора , не смятам да сме верига за 1 ден.
Ако имате желание ми пишете в скайп : live:snteam.webs , в сайта или в фб ЦЪК
Извинявам се за едита :
знаете че нищо не е безплатно на този свят , хостинг , домейн , сървър и тн не е задължително да се включвате към финансите ( по желание SOS :mad: ) аз бях собственик на една малка верига shadow-play.eu и сега се връщам пак в играта , нека я играем честно ( ако нямате желание няма и смисъл )
Нашият форум : КЛИК
Свободни позиции :

2 Сървър Мениджър
2 Сървър Админ
1 Дизайнер
Последна промяна от Grimgar на 16 авг 2019, 08:05, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар

MadNESs ОПГ
Потребител
Потребител
Регистриран: 21 мар 2017, 21:43
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Години: 21
Контакти:

SNteam.EU | Набирам екип

Мнение от MadNESs ОПГ » 08 авг 2019, 23:21

Изображение

Потребителски аватар

mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител
Регистриран: 09 ное 2018, 16:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Години: 15

SNteam.EU | Набирам екип

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 09 авг 2019, 08:22

MadNESs написа:
08 авг 2019, 23:21
Изображение
Явно имат проблем със сайта момчетата..
A story about my life will tell in an epilogue, I grew a poor, honest boy, but with dreams in my heart. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I gave it to you. My wife did not cry for me, I do not deserve you, and you up on your own, shove everyone up to the end. My dear, you do not cry for me, we will be together in paradise, and now up there, I want you to win all. The story for me continues, shine, fake and many lies, I want to come back before, you have nothing, but you are with her. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I betrayed her.

Потребителски аватар

Sergoo
Потребител
Потребител
Регистриран: 15 юли 2019, 08:43
Получена благодарност: 1 път

SNteam.EU | Набирам екип

Мнение от Sergoo » 09 авг 2019, 15:00

Казах само не искам да съм Сървър админ в екипа и ме баннаха от форума поради: Нахалство, детско държание :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар

Grufnaanu WOW
Потребител
Потребител
Регистриран: 29 юни 2019, 16:52
Се отблагодари: 8 пъти

SNteam.EU | Набирам екип

Мнение от Grufnaanu WOW » 09 авг 2019, 16:07

Никой не те е карал, да се държиш като дете на 5 години да не говориме държанието ти беше хипер не уважително ние ти говорехме съвсем нормално и както му е нужното но ти продължаваше със твоя акъл. Форума си работи няма никакъв проблем към сайта.

Потребителски аватар

mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител
Регистриран: 09 ное 2018, 16:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Години: 15

SNteam.EU | Набирам екип

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 16 авг 2019, 08:05

Аз лично те баннах, защото това твое държание няма да се толерира тук в тази верига. Човека коментирал над мен е абсолютно прав, всеки си има задача, а ти правеше съвсем друго. Благодарим за неверните отзиви и ти пожелавам късмет за напред, а относно сайта, той вече си работи с пълна сила. Лека и спокойна вечер.

Последно избутана от Grimgar на 16 авг 2019, 08:05.
A story about my life will tell in an epilogue, I grew a poor, honest boy, but with dreams in my heart. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I gave it to you. My wife did not cry for me, I do not deserve you, and you up on your own, shove everyone up to the end. My dear, you do not cry for me, we will be together in paradise, and now up there, I want you to win all. The story for me continues, shine, fake and many lies, I want to come back before, you have nothing, but you are with her. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I betrayed her.

Отговори

Върни се в “Набиране на екипи”