Плъгин за системна смяна на отбора при DM !?

Искате да ви намерим определен плъгин, или пък да ви изработим такъв? Пишете тук!
Отговори
Потребителски аватар

Автор на темата
iv69
Потребител
Потребител
Регистриран: 17 мар 2018, 15:34

Мнение от iv69 » 13 юли 2018, 12:59

Ще поясня: Трябва ми плъгин за Deathmatch, който да ползвам вместо досега направените "DM тийм-баланс"-плъгини, защото всички които досега съм ползвал, в началото работят горе долу, и с времето нещо се "сдухват".
Ta: плъгина да проверява всеки играч(не се броят ботове ако има такива) и след 10-то или 15-то направено от него убийство(това да си го уточняваме ние с квари), при първото му умиране след този брой фрагове, да бъде преместван в противниковия отбор. И ако може един съвет от вас: такъв плъгин ли ще "натоварва" повече сървъра или не , от досега правените тийм-балансери?
Благодаря !
Последна промяна от iv69 на 13 юли 2018, 14:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар

You Owe Me A-G
Потребител
Потребител
Регистриран: 07 мар 2018, 19:34
Години: 18

Мнение от You Owe Me A-G » 13 юли 2018, 13:03

Ето ти няколко линка, които може да ти свършат работа :o :
viewtopic.php?t=653
viewtopic.php?f=21&t=1116
viewtopic.php?t=1096#p4162

Потребителски аватар

Автор на темата
iv69
Потребител
Потребител
Регистриран: 17 мар 2018, 15:34

Мнение от iv69 » 13 юли 2018, 13:23

Мерси, но пробвал съм ги и то не само тези 3 а поне още 13 подобни ито не само в БГ- сайтове, а къде ли не ... Просто искам съвсем нов плъгин, и се надявам , че няма да е толкова сложно нещо написването му ?

p.s. просто да не ми се ядосват скриптърите за техните изработки, но имам DM сървър, който отгоре на всичко е и с ботове и с играчи, и най-вероятно плъгините за autoteambalance просто на моменти изобщо не функционират за съжаление... , е понякога добре изравняват играта , но... това не ми върши работа... затова искам да "тествам" тази нова идея в моя сървър. Благодаря за разбирането !

Отговори

Върни се в “Намиране/Изработка на плъгини”