Counter-Strike GO
[BG-KoKa] Massacre +Weapons/Knife/Gloves/Agents Skins and Ranks
45.144.155.110:27015
de_mirage
Играчи: 8/32
de_mirage
Counter-Strike 1.6
VIP
D Y N A M I C - [RESPAWN]+18 ✪ 45.144.155.72:27015 de_inferno Играчи: 23/32
Counter-Strike 1.6
CS1.BG | DUST2 NOSHTA GARMI [RANKED PLAY] #1 45.144.155.113:27015 de_dust2 Играчи: 30/32
Counter-Strike 1.6
Cs-PlovdiV.com - Aim Attack 93.123.16.4:27022 aim_aztec Играчи: 0/16

Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

В този раздел можете да рекламирате сървъра/веригата си, за която и да е игра.
Правила на форума
Моля, прочетете внимателно Правилата за писане в раздела преди да пуснете тема в него или да отговорите на вече съществуваща такава!
Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от Marinovv » 21 Дек 2023, 20:04

Сървър създаден за хората, не за изгода.

На вашето внимание, това е сървър създаден малко по- нестандартно. Аз и брата дълго време търсихме добър сървър, но такъв не намерихме, затова ето ни и нас сега.
  • ИП адрес: 45.144.155.172:27015
  • Слотове: 32
  • Точно 0% SlowHacking
  • Тип: CSDM Respawn

Това, което предлагаме:
  • Плейър аутфити
- нашите плейър аутфити са внимателно подбрани. Независимо от кой отбор ще играете, промяната на вашият костюм, който сте избрали ще бъде само в цвета (CT-син и T-червен).
  • Коледни скинове на оръжията
- нашите коледни костюми са тук само за Коледа, така че побързайте. Те са внимателно подбрани така, че всеки играч да почувства Коледният дух. Не се поддържат скинове на всички оръжия и скиновете могат пожелание да бъдат изключени от играчите.
  • CustomShop на OciXCrom
- да, правилно! Ние знаем, че без шоп магазин играта би имала почти нулев смисъл, затова добавихме няколко итема, които ще допринесат за по- интензивната битка между играчите, но в същото време ще предразположи играчите да останат за по- дълго в сървъра.
  • Повече от една карта
- правилно чухте! Ние имаме голям набор от карти, а идеята е да има разнообразие.
  • Timeleft 50 минути
- за разлика от всеки втори сървър, тук предлагаме дълго игрово време за всяка карта. Идеята е всеки играч да има предостатъчно време да се забавлява на текущата карта.
  • Yapb ботове
- както всеки сървър, ние също заложихме на Yapb ботовете, но не се безпокойте. Те са балансирани и ще играят като играчи.
Обърнете внимание, ботовете са нагласени в TABA без пинг, това така, за да се различават истинските играчи. Освен това ние не искаме играчите ни да бъдат лъгани, ние държим на честността.

За всеки, който иска да се забавлява може да заповяда, ако ви е писнало от безмислени сървъри като нас.
Последно промяна от Marinovv на 21 Дек 2023, 21:05, променено общо 1 път.
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
Hurricane
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 192
Регистриран на: 04 Юни 2022, 21:18
Се отблагодари: 17 пъти
Получена благодарност: 71 пъти

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от Hurricane » 21 Дек 2023, 20:25

Лаг няма, ефектите и скиновете са интересни радват. Единствените ми забележки за към ботовете играят много не реално движат се в група по двама трима, а понякога не стрелят по противника.
А също така и Булет Дамаге е напълно безполесен в случая, намравената щета извезва много бързо както и е направен худ които има 4 канала, единия е сайт от ранк худа остават 3 с които дамаге не моше да се покаже.

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от Marinovv » 21 Дек 2023, 21:02

Hurricane написа: 21 Дек 2023, 20:25 Лаг няма, ефектите и скиновете са интересни радват. Единствените ми забележки за към ботовете играят много не реално движат се в група по двама трима, а понякога не стрелят по противника.
А също така и Булет Дамаге е напълно безполесен в случая, намравената щета извезва много бързо както и е направен худ които има 4 канала, единия е сайт от ранк худа остават 3 с които дамаге не моше да се покаже.
При нас всичко с HUD-овете върви нормално, не знам при теб как е.
Можеш да си смениш CS-а вероятно.

1. Имаш централно разположен HUD най- горе за ранг системата на OciXCrom. Той не се маха и е перманентен както си забелязал.
2. Имаш под него още един централно разположен HUD, който след убийство на врагът показва според типа убийство колко доп. кръв ще вземеш. Той не се визуализира постоянно и се задържа на екрана достатъчно дълго, за да го прочетеш.
3. Имаш Bullet DMG в центъра между мерника (това е тип кръг), който визуализира нанесените от теб щети и щетите нанесени върху теб( което аз лично не одобрявам ама няма други BULLET плъгини) и можеш да го изключваш, ако ти пречи от N копчето.
За повечето играчи е важно да има BUllet плъгин, а тези, които не желаят може да го изключват както споменах.
Всъщност това са всички HUD на екрана, не знам за какви канали говориш ти.

Относно ботовете, те са силни уверявам те и си стрелят баш като играчи понякога, просто са настроени на random принцип и има както силни ботове, така и слаби ботове.
Идеята е ботовете да не са твърде Hard, никой не обича да го бият като хак, а все пак това са ботове, не играчи. За тези играчи като теб, които искат интензивна Hard битка с ботове, можеш да пропуснеш този сървър. :)
До това дали може да се направят да се разпръснати, а не на групи- не знам как и дали е възможно , но не е толкова зле колкото го описваш.
Не съм забелязал толкова струпване на ботове в групи честно казано.

Поздрави! :gamer2:
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 22 Дек 2023, 00:29

Пуснат със ботове, но не знам защо почти всички сървъри вече ги имат.
Свободен re-kill със AWP, което като убиеш някой то той става като автоматичните снайпери, и нямат protect spawn, свободно си спамиш килове
особено със автоматичния AWP.
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1825
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от illusion » 22 Дек 2023, 13:27

Направи рунда безкраен поне, че в момента като ACE-неш всички и рунда се рестартира.
Изработки на поръчкови уеб системи, уеб дизайни и графични изображения
Discord Server

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от MaPaXyuA » 22 Дек 2023, 13:54

Ще е хубаво да ги направиш малко по-трудни , защото в момента се гледаме и ботовете чакат да ги стрелнеш за да започнат й те да стрелят .. :D
Изображение

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от Marinovv » 22 Дек 2023, 20:41

MaPaXyuA написа: 22 Дек 2023, 13:54 Ще е хубаво да ги направиш малко по-трудни , защото в момента се гледаме и ботовете чакат да ги стрелнеш за да започнат й те да стрелят .. :D
По- силни от това здраве му кажи. :beer:
Ако играеш редовно ще видиш, че не са толкова слаби, просто повечето ботове не те стрелят веднага.
Веднага ще се приповторя, че ботовете ни са на random принцип, тоест има слаби ботове, но има и силни такива, но те са рядкост.

Към днешна дата ботовете отчитат добри резултати и съм доволен от представянето им. Те са точно това, което трябва да бъдат.
Играчите, които ни посещават не са световни рекордьори, затова и ботовете ни са настроени до степен на сила дотолкова колкото позволява убиването им от истинските играчи.
Мисля, че играчите, които ни посещават отново и отново говорят достатъчно дали ботовете ни не са си ТОП пичове. :mad:

Убиването на ботове с причина не се повлиява в топ 10 статистиката.
Весели празници!
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от Marinovv » 22 Дек 2023, 20:52

Coca Cola _-FxF-_ написа: 22 Дек 2023, 00:29 Пуснат със ботове, но не знам защо почти всички сървъри вече ги имат.
Свободен re-kill със AWP, което като убиеш някой то той става като автоматичните снайпери, и нямат protect spawn, свободно си спамиш килове
особено със автоматичния AWP.
Благодаря за обратната връзка.
Това за снайпера не е нарочно, наистина така дойде сървърът и нямам си и на идея чии плъгин го прави, но ще видим какво можем да направим.
Това за протекта го изключих, защото така и не успях да го настроя по- мой си вкус. Всеки път те защитава твърде дълго и това обезмисля, ако си вече във базата на противника.
Ще видя и за това дали мога отново да направя нещо, но не очаквай чудеса.
Играх си дълго време с тоя протект да го настроя да те пази, но само за секунди колкото да имаш време да отреагираш, а не цяла минута или повече.

Само за справка, убиването на ботове не се повлиява в топ 10 класацията, но взех мисълта ти бро.
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1825
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Respawn server -=[BULGARIA 681]=-

Мнение от illusion » 26 Апр 2024, 02:06

Добави банер към GameTracker или друг сайт, показващ точна информация за сървъра.
Изработки на поръчкови уеб системи, уеб дизайни и графични изображения
Discord Server

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Реклама на сървъри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост