Counter-Strike GO
[BG-KoKa] Massacre +Weapons/Knife/Gloves/Agents Skins and Ranks
45.144.155.110:27015
de_mirage
Играчи: 8/32
de_mirage
Counter-Strike 1.6
VIP
D Y N A M I C - [RESPAWN]+18 ✪ 45.144.155.72:27015 de_inferno Играчи: 23/32
Counter-Strike 1.6
CS1.BG | DUST2 NOSHTA GARMI [RANKED PLAY] #1 45.144.155.113:27015 de_dust2 Играчи: 30/32
Counter-Strike 1.6
Cs-PlovdiV.com - Aim Attack 93.123.16.4:27022 aim_aztec Играчи: 0/16

[sell] Argos 8.8.1 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 116 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

Re: [sell] Argos 8.6 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от AsusRogStrix » 07 Яну 2024, 15:22

Препоръчвам с две ръце. Доста е добър; всичко по нашия сайт е негово дело.

Demo: https://game-select.eu/

Не е с цел реклама!
Изображение Изображение Изображение

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.6 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 10 Яну 2024, 13:24

​Здравейте,
Искам да представя новото разширение за gmon екстеншъна - https://game-select.eu/pages/widget?ip= ... 8.39:27015

Става дума за напълно контрулируем уиджет, който може да ползвате във вашите сайтове, вместо да инсталирате lgsl/greyfish или друга библиотека.
Работи с кеш, като информацията в уиджета се обновява на 5 минути (тоест инфото за вашия сървър). Инфото се съхранява на хоста на game-select в Redis.

Работи с PHP GD и малко jquery + библиотеката за цветовете.
Също така уиджета може да бъде на един от поддържаните езици в системата.
Цена на екстеншъна: 60 лв. (върви само с gmon екстеншъна, иначе не се продава отделно!)

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.6 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 12 Яну 2024, 15:44

Всички мои бъдещи и настоящи клиенти могат да ми пишат, за да им изпратя cronjob файл писан на python за gmon статистиката, която е писана от мен. Екстеншъна вече разполага с cronjob, който е писан на софтуерен език и използва async requests и работи моментално за игрите поддържани от системата. В момента само FiveM не се поддържа, но съм писал на автора на game query-тата, за да видим дали ще добави поддръжката.

Библиотеката е тази - https://github.com/opengsq/opengsq-python

Така вашите сървъри ще се обновяват без видимо закъснение и питон е по-подходящ като цяло за тази работа. Предимствата също така са, че файла може да е винаги с вас на вашия личен компютър и да го пускате от там, независимо дали сте под Windows/Linux. Трябва да си изтеглите python + python mysqldb с pip. Ако сте под Windows Windows Visual Studio Code 143 (около 3гб), на линукс това нещо не ви трябва.
Забележка: Ако го пускате от ваша лична машина, имайте в предвид, че ви трябва отдалечен mysql достъп даден от хостинг компанията ви за вашата машина, за да може да се свържете с датабазата отдалечено.

Питонския скрипт може да се настрои на 3-4 минути, за да обхожда всички сървъри. Аз в момента го тествам със 150 сървъра и работи много добре наведнъж. :)

Искам да подчертая, че в момента всичко е ОК и без него, но ако имате над 500 сървъра, първите сървъри в моментното обновяване ще са с голямо закъснение докато се обходят всички 500 и се стартира обратно от 1 (първия).
С този питонски скрипт би трябвало всичко да е Ок и да обхожда нормално. Единствено може да има проблем, ако на сървъра/машината от която сте го пуснали е слаба. (малко cpu/ram)

Файла ще е безплатен и ще върви с екстеншъна за статистиката, не се продава отделно!

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.7 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 12 Яну 2024, 20:53

8.7:
- Добавени са нови regex правила във FormValidator класа в Entity папката (Включително и такъв за валидно steam id)
- Оправен е бъг за ънлогин след логин (при кликване на произволен линк) - не се е получавало всеки път, но забелязах, че в global_vars.php:

Код за потвърждение: Избери целия код

'login_proceed' => append_sid("" . removeLastSlash($_SERVER["FORUM_PATH"]) . "/ucp.php", 'mode=login', true, $bb_session_id),
е било с грешна стойност за SID (Session ID)
-->

Код за потвърждение: Избери целия код

'login_proceed' => append_sid("" . removeLastSlash($_SERVER["FORUM_PATH"]) . "/ucp.php", 'mode=login', true, $token),
Трябва да е с $token, който седи в phpbb_bridge.
За сега не съм забелязъл повече проблеми, но ако има - пишете! (това важи и за безплатната версия, която е пусната тук)
- LGSL беше ъпдейтнат и са добавени нови протоколи: (Necesse and BeamMP protocols)
- Леки фиксове по _functions.php в lob2 темплейта (добавена е проверка за налични резултати от sql таблица)

Напомням за _functions.php:
- Toва е файл, който е предвидено в него да няма html, а ако го има, да не се принтва вътре, а да е в променливи за mustache (логично), може да пишете всякакви функции, да си инциирате ajax заявки към него и т.н.
Също така, вътре може да имате ланг дефиниции и дори може да си направите папка в темплейта lang/ и вътре да си създадете всички налични ланг файлове към момента и да си създадете къстъм ланг дефиниции само за вашия нов и уникален темплейт!

Ето как:

Код за потвърждение: Избери целия код

function translate_some() {
    global $lang_sys;

    $languages = ['bg', 'en', 'ru', 'es', 'fr'];

    $current_language = get_current_language();

    if (in_array($current_language, $languages)) {
        $lang_file = "lang/{$current_language}.php";
       if (file_exists(__DIR__.'/'.$lang_file)) {
            require_once($lang_file);
            $lang_sys = array_merge($lang_sys, $lang);
        }
    }
}
translate_some();
Пример за съдържание на bg.php в template/your_template/lang/bg.php:

Код за потвърждение: Избери целия код

<?php
$lang = [
	'lang_arenaplay_news'=>'Новини',
	'lang_arenaplay_more'=>'Още...',
	'lang_arenaplay_up_img'=>'Качи изображение',
	'lang_arenaplay_shop'=>'Магазин',
	'lang_arenaplay_skins'=>'Скинове',
	'lang_arenaplay_stats'=>'Статистика',
	'lang_arenaplay_list_p'=>'Списък с играчи',
	'lang_arenaplay_list_a'=>'Списък на админите',
	'lang_arenaplay_list_v'=>'Списък с ВИП играчите',
	'lang_arenaplay_banlist'=>'Банлист',
	'lang_arenaplay_requests'=>'Заявки',
	'lang_arenaplay_reviews'=>'Отзиви',
	'lang_arenplay_rules'=>'Правила',
	'lang_arenaplay_credits_stats'=>'Статистика на кредитите',
	'lang_arenaplay_turn_on_navi'=>'Превключете навигацията',
	'lang_arenaplay_maybe_search'=>'Може би търсите това?',
	'lang_arenaplay_notices'=>'Уведомления',
	'lang_arenaplay_notices_new'=>'НОВО',
	'lang_arenaplay_notice_v_all'=>'Вижте всички',
	'lang_arenaplay_found_us'=>'Може да ни намерите тук',
	'lang_arenaplay_good_morning'=>'Добро утро',
	'lang_arenaplay_good_day'=>'Добър ден',
	'lang_arenaplay_good_night'=>'Добър вечер',
];
Това са къстъм ланг дефиниции, които може да ги викате по темплейта си с {{lang_arenalay_list_v}} - примерно, това е от самия файл извадка на ключ от масива, който отговаря за превод: 'Списък с ВИП играчите'.
В останалите ланг файлове трябва да имате същите ключове, но с различни преводи, а именно преводи на : en,ru,fr,es (защото това е от bg.php)

Пак ще ми се наложи да пътувам за Франция и няма да ме има 3-4 месеца. През това време, ако има някой който иска нещо - ще трябва да чака. Заминавам началото на месец Март!

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.7 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 28 Яну 2024, 10:26

Здравейте,

Малко delay имаше от мен, но много скоро (6-7 дни) ще представя нов проект на база Аргос, става дума за нов Counter-Strike 2 сайт, който ще е нещо различно от досега вижданите проекти и въобще в последно време. Става вече около месец го работя и се получава супер, а по дизайна нищо не правя, сервира ми се всичко наготово. Дизайна не е мой, даден ми е и по него кодирам всичко.
Има много функции и ще са трудно достижими за изкопиране/направа.

А за системата:
Има някои неточности по ядрото още, ползва се arrayIterator навсякъде, а не е нужен на места. Дали ако се махне ще има по-добро представяне - може би, може би не. Ползва се на места по ядрото и има нетипични цикли с него, за да може mustache да усвои информацията от цикъла се минава през arrayIterator, но ако самата функция се пренапише и се изкара assign функцията извън цикъла вероятно той няма да е нужен. Вече няколко екстеншъна правя без него и всичко си работи.
Не съм чел какъв му е перформънса, но ако имате 20 екстеншъна и като сметнем и ядрото (там го има на не малко места) - 60-70 arrayIterator функции минаващи всички цикли мисля, че си е доста, може спокойно да се махне....

Обмислям да добавя в админ панела при екстеншъните опция да се вижда колко са включени и колко изключени. Към този момент с последния проект общите екстеншъни са 160.

Също така CS:GO във файлове като категория все още стои и в новата версия ще е вече CS2.

Искам да направя така, че да може да се задават къстъм линкове за достъп от админ панела, защото в момента се избират само наличните в масивите страници от админ панела, а някои клиенти ме помолиха, ако има вариант да се задава къстъм страница, та ако има някой екстеншън, който е податлив на редакция от било то модератори/и/или ваши потребители, на които имате доверие - да се даде достъп.
В момента до екстеншъните не може да се дава достъп, тъй като това са страници с чувствителна информация и може да се правят мизерии, ако някой му дадете достъп и му нямате 100% доверие.
За това ще направя опит да направя така, че да въвеждате директно страницата на админската страница на конкретен екстеншън и да давате достъп само до нея, като изключваме всички останали.

Версия 8.7 е може би най-най стабилната до момента, защото в последния месец при работата ми със системата не съм забелязъл нито един проблем! В момента работя на PHP 8.1, но има 2 проекта, които са на 8.3 и си работят перфектно!

За новият проект има доста нови екстеншъни, но не съм описал и стари в рийдми документацията и след приключване ще се събера и ще опиша всичко и ще дам лайв демо, ще опресня всичко и ще дам пълен чейнчлог за новата версия + новите екстеншъни.

Напомням, че нямам време за нищо, а началото на Март заминавам за Франция и няма да ме има 3-4 месеца. Евентуално след Франция ще съм свободен за нови неща, като вече има хора на опашка, които ще ме чакат...

Айде :)

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.7 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 18 Фев 2024, 18:25

Hello,

Имаше леко забавяне от моя страна по последния проект, но вече е завършен и представен на собственика за тестове, много скоро ще го обяви той в темата му и ще може да го разгледате.

Новите екстеншъни са:
- Лотария - потребителите имат възможност да влизат в дневни лотарийни игри чрез които могат да печелят зададено количество кредити. Всички се въртят и рандом потребител от тях печели кредита. Също така лотарията е разделена на сезони (всеки сезон отговаря за конкретен месец) и се активират от админ панела. Има победителски лог и може да се раздават награди за хората, които са печелили най много за конкретен сезон (1-во, 2-ро, 3-то място)
Цялата е базирана на Ajax и изглежда и работи страхотно!

- PMS - Това са личните съобщения, най накрая след 7 дни работа ги портнах от phpbb към Аргос. Вече може да се пишат съобщения и да се получават директно в системата. Повечето от функциите са ajax базирани.

- Requests - това е нещо като 3 страници от които вашите потребители могат да кандидатстват за администраторски права, да докладват потребител за нарушение или да подадат обжалване на забрана. Всичко се вижда от админ панела, има отговори и въобще получи се като цяло добре. :)

- Credits Stats - показва статистика на база 'дарения' за проекта, кой колко кредита е изхарчил в добре стилизирана таблица, която има за цел да показва само топ потребителите, които са изхарчили най много и са помогнали за проекта.

- Reviews - Отзиви за проекта, накратко екстеншън който работи със jquery svg stars rating библиотека и потребителите могат да оценяват проекта с писане на отзив и едновременно с избор на 0 до 5 звезди. Също добре стилизирано и изглеждащо страхотно!

- Promo Codes - вече е възможно да се създават промо кодове от администраторска страница с jquery календар за колко време да са валидни. Целта на промо кодовете е да дадете достъп на вашите потребители до -% отстъпка при закупуване главно на кредитите от системата (няма смисъл да ги има на други места, но могат да се интегрират)

Това са екстеншъните от новия проект, които аз ще продавам, останалите (към 30-тина) са конкретизирани директно за проекта и работят и извличат информация от CS2 сървър. Естествено могат да се пре-интегрират с ваши плъгини.
Много скоро ще ги видите на живо, остават да се изтестват още няколко страници и проекта ще бъде обявен тук от собственика му :)


Аргос 8.8 ще дойде с изменения във валидаторския клас (оправен е бъг, който засякох преди няколко дни) и изменения в includes/functions.php (оптимизации)
:rolle:

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.8 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 23 Фев 2024, 10:36

Bonjour... :)

Argos 8.8:

- оптимизации във includes/functions.php
- оправен бъг свързан с required полетата във валидаторския клас
- добавени са почти всички празници в България в евент календара в админ панела.Излизат с туултип.
- добавена е възможност за зареждане на рутиранията от json файл - routes.json
- добавена е възможност за добавяне на къстъм страници за достъп от админ панела
- оптимизации в core.php

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.8.1 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 24 Фев 2024, 10:55

Завършвам с един последен ъпдейт, тъй като скоро заминавам.

8.8.1:
- Добавена е статистика в екстеншъните (Тотални, Включени и Изключени), демо: https://i.ibb.co/71MHPL4/image.png
- Търсачката при екстеншъните вече не търси отляво надясно, а търси в пълна конкретика и маркира всичко точно.
- Евент календара пак претърпя промени. Вече съботите и неделите са маркирани в болд и text-warning: Демо: https://i.ibb.co/tYkY309/image.png

Това е последния ъпдейт, след Франция започвам леко по-лека да я пренаписвам:
Сбиване на масивите в mustache с compact
Премахване на ArrayIterator-ите
Замяна на всички mysql заявки с prepare statements
Пренаписване на функции и оптимизирането им (ще ползвам и бота за всеки случай)

Общо взето работа за 1 седмица, но нямам време сега.

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.8.1 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 30 Мар 2024, 22:09

Малко ъп.
Докато съм във Франция си записвам разни неща, които да добавя в новите версии.

Ето някои от тях:
- Клас за конвертиране на стийм айдита в Еntity папката
- add_from_db_config функция, която ще добавя нов запис и стойност в argos_config таблицата.
- remove_from_db_config функция - ще трие стойност от същата таблица
- is_online функция, често ми се налага да пиша излишен код,за да проверявам дали някой е онлайн. Функцията ще работи с юзър айди.
- get_userid_by_username функция, която ще връща ника на потребителя при използването й по юзър айди.
- В индекса в админ панела ще добавя активност за админите, които са влизали последно в админ панела.

Общо взето това ми се върти засега в главата. Пробвах се да ровя в гитхъб и в гугъл за още някакви полезни функции.Има разни репота, но са големички и не са кой знае колко популярни и ако вземат да ги архивират лошо..
Ще видим, има доста време да търся, нещо което да си струва.

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Re: [sell] Argos 8.8.1 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от cgozzie » 31 Мар 2024, 13:30

Правиш наистина страхотни неща и аз го оценявам много,но за в България този ти труд няма кой да ти го плати тва е истина.То и да решиш да е пуснеш безплатно пък ще се напълни от секи 2-ри да е ползва и сичко ще е 1 и също.По скоро мисля че го правиш за да се развиваш в тази сфера което е много добре.Един ден този ти труд който полагаш сега ще те възнагради и то много,но и ти сам го знаеш че от цс пари не се печелят успех ти пожелавам да си жив и здрав..
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта