AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от illusion » 10 Авг 2018, 21:54

Добавено демо в първият пост на темата!

Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от MadNESs » 11 Авг 2018, 06:31

Стилът е правен от INSANITY и има редакции от мен.
Коя част от стила е редактирана от теб?

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от illusion » 11 Авг 2018, 12:04

viewtopic_body-то има редакции от мен и по-голямата част от CSS-то. Искаш ли потвърждение от нея да видиш, че стилът сме го правили двамата, както и аз съм работил малко по системата? Защото гледам, че и едно мерси не можеш да кажеш, а пък използваш системата и стила, господин "хакер".

Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от MadNESs » 11 Авг 2018, 13:15

F33L Th3 P0W3R. написа: 11 Авг 2018, 12:04 viewtopic_body-то има редакции от мен и по-голямата част от CSS-то. Искаш ли потвърждение от нея да видиш, че стилът сме го правили двамата, както и аз съм работил малко по системата? Защото гледам, че и едно мерси не можеш да кажеш, а пък използваш системата и стила, господин "хакер".
Ахаха, айде сега пак почнахме детски рев на тема "хакер", набий си го в малката глава че не се възприемам хато хакер и не съм казвал че съм хакер, опитваш се ме подразниш, но не ти се получава. Редактирал си 2 реда код, защо да ти кажа мерси като не съм свалял тази система от тук. И я ползвам преди да я качиш.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от illusion » 11 Авг 2018, 13:20

А стила как така като го качих и ти изведнъж го качи във форумът си? Не се възприемаш изобщо за такъв, така е, явно аз говоря за няк'ъв си botnet и други хора от форума ти го казват, че се възприемаш като такъв. О, не, изобщо не се опитвам да те подразня :D. 2 реда код хаха, недей ме разсмива излишно. Ти си просто неблагодарник, не се обиждай и не ми пиши в темата излишно, спам в нея не искам. Както съм казал такива хора като теб не заслужават нищо, радвай се че пуснах стила иначе щеше да си го просиш и никой нямаше да ти го даде. Не знам как разбра, че рева, мен ми е все тая за мнението ти, не ми се прави на Ванга с тия 2 реда код, защото ти и толкова не си писал. Може свободно ся да млъкнеш и да продължаваш да си ползваш форумчето с безплатният стил в нета. :D

Аватар
7331
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Регистриран на: 06 Авг 2018, 13:23
Местоположение: nextmap
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 5 пъти

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от 7331 » 11 Авг 2018, 13:22

MadNESs написа: 11 Авг 2018, 13:15
F33L Th3 P0W3R. написа: 11 Авг 2018, 12:04 viewtopic_body-то има редакции от мен и по-голямата част от CSS-то. Искаш ли потвърждение от нея да видиш, че стилът сме го правили двамата, както и аз съм работил малко по системата? Защото гледам, че и едно мерси не можеш да кажеш, а пък използваш системата и стила, господин "хакер".
Ахаха, айде сега пак почнахме детски рев на тема "хакер", набий си го в малката глава че не се възприемам хато хакер и не съм казвал че съм хакер, опитваш се ме подразниш, но не ти се получава. Редактирал си 2 реда код, защо да ти кажа мерси като не съм свалял тази система от тук. И я ползвам преди да я качиш.
Интересното е, че когато @F33L Th3 P0W3R качи интеграцията ти тогава почна да я ползваш, като цяло умееш да лъжеш, браво! (Следвах ти форума няколко дена и беше с напълно безплатна интеграция.. а сега с на AmazingPlay?)
:pepo_christ2:

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от illusion » 11 Авг 2018, 13:25

Остави го, нека говори каквото иска, фактите са си факти и не може да се аргументира. Моля, без излишен спам в темата.

Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от MadNESs » 11 Авг 2018, 13:46

F33L Th3 P0W3R. написа: 11 Авг 2018, 13:20 А стила как така като го качих и ти изведнъж го качи във форумът си? Не се възприемаш изобщо за такъв, така е, явно аз говоря за няк'ъв си botnet и други хора от форума ти го казват, че се възприемаш като такъв. О, не, изобщо не се опитвам да те подразня :D. 2 реда код хаха, недей ме разсмива излишно. Ти си просто неблагодарник, не се обиждай и не ми пиши в темата излишно, спам в нея не искам. Както съм казал такива хора като теб не заслужават нищо, радвай се че пуснах стила иначе щеше да си го просиш и никой нямаше да ти го даде. Не знам как разбра, че рева, мен ми е все тая за мнението ти, не ми се прави на Ванга с тия 2 реда код, защото ти и толкова не си писал. Може свободно ся да млъкнеш и да продължаваш да си ползваш форумчето с безплатният стил в нета. :D
Я срявни моя стил със този който ти си качил ? Стила на форума съм го качил на 06.08 ;)
Извън темата
Йоанчето добре ти дава фейк репутация, като цяло отвсякъде сте фейк

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от illusion » 11 Авг 2018, 13:50

Какво да му гледам? 1:1 е, недей пиши с тези смешни оправдания, че още повече ставаш смешен с всеки твой нов пост в темата. Както казах, стига си спамил. Така е, ние сме фейкове ти си реалист, развиваш се като псевдо-хакер. Ако може излишните мнения да се премахнат от Модератор, благодаря. Тоя над мен да се научи кога се пише "с" и кога "със".

Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

AmazingPlay интерграция [PHPBB 3.2]

Мнение от MadNESs » 11 Авг 2018, 13:55

F33L Th3 P0W3R. написа: 11 Авг 2018, 13:50 Какво да му гледам? 1:1 е, недей пиши с тези смешни оправдания, че още повече ставаш смешен с всеки твой нов пост в темата. Както казах, стига си спамил. Така е, ние сме фейкове ти си реалист, развиваш се като псевдо-хакер. Ако може излишните мнения да се премахнат от Модератор, благодаря.
Ти се изкара че ти си ми направил стила.
Извън темата
Какъв е смисъла от благодарностите, като и това о*рахте със фейк.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта