Търся интеграция на тази система.

PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS и др.
Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

Търся интеграция на тази система.

Мнение от MadNESs » 05 Авг 2018, 06:07

Здравейте търся интеграция зафорума на тази система ЦЪК.

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Търся интеграция на тази система.

Мнение от ElitePower » 05 Авг 2018, 11:35

Системата и интеграцията бяха пуснати за свободно теглене в този форум, който вече не работи. memberlist.php?mode=viewprofile&u=3575 Създателя на форума може да я има изтеглена.

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Търся интеграция на тази система.

Мнение от illusion » 05 Авг 2018, 11:48

Един стил ли не можете да редактирате? Този стил (както и системата) е правена от мен и от още едно момиче. Разбира се, имам системата, стилът и тем подобните глупости, но не смятам да го пускам ей така. На този, на който са му дали профила в горното мнение (The Changers) е адски неблагодарен, тъй като момичето му даде да ползва системата, даже и стила му даде и той от "благодарност" я сподели безплатно, от което си правя сметка, че е пълен неблагодарник. След като я пуснаха безплатно и хоп всички нови вериги със същата система, защото явно са сакати да си направят такава. В момента даже повечето вериги са с тази система. Нямам проблем и безплатно да постна стила, но след като видях какви неблагодарници има (за горепосоченият човек) разбрах, че според мен е безсмислено. Аз на ваше място (говоря като цяло за всички, които ползват няк'ви системи от нета) бих се пробвал поне като ползвам някаква система да я редактирам толкова, че да не си личи, че е безплатна поне. То вече повечето имат стила, сигурно ще го публикуват в темата, но аз лично на неблагодарници и мързели съм се нагледал достатъчно, един стил да не може да се направи.. Като цяло системата и интерграцията не са нещо особено, но като цяло както казах 2000 пъти всичко си го правите Вие, човек иска да помага, отсрещният човек ще му направи мръсно.

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Търся интеграция на тази система.

Мнение от ElitePower » 05 Авг 2018, 13:50

Начи и аз да се изкажа.. Не знам какво очаквате от човек, който НЕ ПОЗНАВАТЕ ЛИЧНО.
На този, на който са му дали профила в горното мнение (The Changers) е адски неблагодарен
Явно със споделянето си е помислил, че така ще потръгне форумчето му, а и като няма кво да качва нали трябва да изпълни разделите :D:DD
След като я пуснаха безплатно и хоп всички нови вериги със същата система, защото явно са сакати да си направят такава.
Щом се ползва от много сайтове значи се е харесала като дизайн и функционалност. Не знам кой от ползващите системата ще седне да прави или едитват нещо без знания. Иначе знаят как да променят нещата най-долу във фуутъра. :D(Както каза благодарност - йок). Не знам вие ли сте я правили, но смятам, че е сглобена благодарение на с-мата на bulletplay понеже има съвпадащи се неща, откъм изображения цветове сигурно ти си я редактирал.. Същата система от 1-2 години е по разни форуми, които съм виждал.
Относно дадената отрицателна репутация на автора
Не смятам за редно да му даваш системата за 3/4 евро(7-8 лева) при положение, че доста хора я имат вече безплатно. Постави се на негово място, даваш пари за нещо, което вече е било безплатно, но вече го няма и след няколко дена пак е безплатно, не ми се вярва, че ще ти е приятно. Ако някой ми каже, че 7-8 лева са нищо, има хора, които и толкова нямат.
SkandaU BG-s.com
Лошо е все от другите да искаме, а не да си направим -> по тая логика viewtopic.php?f=53&t=976&p=3346#p3346 ти защо пускаш заявка да се направи от някой друг, а не от теб? Явно не можеш сам и затова пускаш заявка, явно затова и автора на темата е направил темата.

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Търся интеграция на тази система.

Мнение от illusion » 05 Авг 2018, 13:58

Системата като цяло прилича на тази на bulletplay, да. Относно отрицателната репутация буквално я сложих и след това исках да я махна, но не позволяваше. Просто се издразних, че всеки иска нещо, а повечето са неблагодарници.

Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

Търся интеграция на тази система.

Мнение от MadNESs » 05 Авг 2018, 18:56

F33L Th3 P0W3R. написа: 05 Авг 2018, 13:58 Системата като цяло прилича на тази на bulletplay, да. Относно отрицателната репутация буквално я сложих и след това исках да я махна, но не позволяваше. Просто се издразних, че всеки иска нещо, а повечето са неблагодарници.
Кога съм бил неблагодарен спрямо теб ? А относно репутаията я слагаш заради личните ни взаймотношения :clap:

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Търся интеграция на тази система.

Мнение от illusion » 05 Авг 2018, 19:12

Мен личните ни взаимоотношения не ме интересуват. Даже съм казал кой е неблагодарник и именно заради това не съм споделил стила. Някъв да съм ти споменал никът? x)

Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

Търся интеграция на тази система.

Мнение от SkandaU » 05 Авг 2018, 21:49

SkandaU BG-s.com
Лошо е все от другите да искаме, а не да си направим -> по тая логика viewtopic.php?f=53&t=976&p=3346#p3346 ти защо пускаш заявка да се направи от някой друг, а не от теб? Явно не можеш сам и затова пускаш заявка, явно затова и автора на темата е направил темата.
[/quote]

От едното до другото има бая редове разлика според мен. И погледни добре какво съм написал "лошо е..", а не "трябваше ти..".
Изображение

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Търся интеграция на тази система.

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 05 Авг 2018, 21:55

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 05 Авг 2018, 22:49, променено общо 1 път.
Причина: Чакай ги на ЛС.

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Търся интеграция на тази система.

Мнение от 1fRaNkkK » 05 Авг 2018, 22:48

Темата се заключва, тъй като един от авторите на стила е споделил, че няма да сподели стила. Повечето мнения са извън темата и създават излишно напрежение - личните неща на ЛС.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Уеб Програмиране”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта