Плъгин за системна смяна на отбора при DM !?

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин за системна смяна на отбора при DM !?

Мнение от iv69 » 13 Юли 2018, 12:59

Ще поясня: Трябва ми плъгин за Deathmatch, който да ползвам вместо досега направените "DM тийм-баланс"-плъгини, защото всички които досега съм ползвал, в началото работят горе долу, и с времето нещо се "сдухват".
Ta: плъгина да проверява всеки играч(не се броят ботове ако има такива) и след 10-то или 15-то направено от него убийство(това да си го уточняваме ние с квари), при първото му умиране след този брой фрагове, да бъде преместван в противниковия отбор. И ако може един съвет от вас: такъв плъгин ли ще "натоварва" повече сървъра или не , от досега правените тийм-балансери?
Благодаря !
Последно промяна от iv69 на 13 Юли 2018, 14:45, променено общо 1 път.

Аватар
You Owe Me
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 185
Регистриран на: 07 Мар 2018, 19:34
Местоположение: Пред компютъра
Получена благодарност: 2 пъти

Плъгин за системна смяна на отбора при DM !?

Мнение от You Owe Me » 13 Юли 2018, 13:03

Ето ти няколко линка, които може да ти свършат работа :o :
viewtopic.php?t=653
viewtopic.php?f=21&t=1116
viewtopic.php?t=1096#p4162
I am actually not a Harry Potter FAN, but this song below is HOT AF :crazy:

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин за системна смяна на отбора при DM !?

Мнение от iv69 » 13 Юли 2018, 13:23

Мерси, но пробвал съм ги и то не само тези 3 а поне още 13 подобни ито не само в БГ- сайтове, а къде ли не ... Просто искам съвсем нов плъгин, и се надявам , че няма да е толкова сложно нещо написването му ?

p.s. просто да не ми се ядосват скриптърите за техните изработки, но имам DM сървър, който отгоре на всичко е и с ботове и с играчи, и най-вероятно плъгините за autoteambalance просто на моменти изобщо не функционират за съжаление... , е понякога добре изравняват играта , но... това не ми върши работа... затова искам да "тествам" тази нова идея в моя сървър. Благодаря за разбирането !

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта