Autoban

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS и допълненията.
Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от Just » 23 Май 2018, 20:44

От заглавието разбира този бан се слага автоматично от сървъра когато играч опита да влезе при пълен сървър и сървъра автоматично го банва все още и аз не съм намерил тази опция за този бан но не е от rechecker
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
DemoLitioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 32
Регистриран на: 21 Апр 2018, 15:01
Получена благодарност: 1 път

Autoban

Мнение от DemoLitioN » 23 Май 2018, 21:43

Бана идва от reauthcheck_mm_i386.so С най-новата версия ли си (v0.1.6)? Променял ли си някакви настройки от cfg файла? Въпросната "грешка" по-скоро е, че не използва оригинално копие на играта. При всички играчи ли го прави или само при определени. Ако е само при определен играч, може да има нещо в самата игра и за това сървъра да го банва.. Ако е само при него е хубаво да му кажеш да си изтегли някаква друга версия на играта. Иначе в cfg файла най-долу има "white list" където може да му добавиш IP-то и няма да го засича повече.

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от JustyleR » 24 Май 2018, 02:39

Just написа: 23 Май 2018, 20:44 От заглавието разбира този бан се слага автоматично от сървъра когато играч опита да влезе при пълен сървър и сървъра автоматично го банва все още и аз не съм намерил тази опция за този бан но не е от rechecker
От заглавието не се разбира точно, че когато играч влезе в сървъра бива баннат веднага.

Когато прочета "Autoban" мога да си помисля много неща:
- Играч да бива баннат когато написва нещо в чата.
- Автоматично да банва хора с дадено IP.
и т.н.

Толкова ли е трудно да напише "Сървъра банва автоматично хора когато се присъединят" или нещо такова?
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от Maverick » 24 Май 2018, 22:03

Drea<M>40BG ;]] написа: 23 Май 2018, 20:05 Има начин, да. Addons/rechecker/resources.ini.И да - има такава опция, CTrL + F и търсиш AMX_BAN , замества се с AMX_KICK и настройваш другите. Но най-добре е някои да се премахнат и повечето да останат бан.
Да видях го този файл и навсякъде в него е настроено на KICK.
https://pastebin.com/XPRjTecp
DemoLitioN написа: 23 Май 2018, 21:43 Бана идва от reauthcheck_mm_i386.so С най-новата версия ли си (v0.1.6)? Променял ли си някакви настройки от cfg файла? Въпросната "грешка" по-скоро е, че не използва оригинално копие на играта. При всички играчи ли го прави или само при определени. Ако е само при определен играч, може да има нещо в самата игра и за това сървъра да го банва.. Ако е само при него е хубаво да му кажеш да си изтегли някаква друга версия на играта. Иначе в cfg файла най-долу има "white list" където може да му добавиш IP-то и няма да го засича повече.
Не знам коя ми е версията, не съм го слагал аз и не знам как да го проверя, не съм променял никакви настроики. То тая грешка му я изписа долу горе един път, а в повечето случай избощо нищо не изписава. По принцип банва всички ама рядко се случва и за по 5-10 минути обаче него за по дълго (не знам колко точно) и то всеки ден. Последно ми каза че използвал тоя cs > https://cswarzone.com/cs/, сега му казах да изтегли тоя http://www.gametracker.rs/cs_download/ от http://www.gametracker.rs/. В cfg файла му го добавих ип-то така https://pastebin.com/HwHvFPJ9, но днес пак беше баннат.

@JustyleR - Не знам прозвуча ми много тъпо това.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 24 Май 2018, 23:11

Поради каква причина? Копирай и постави тук кода, файла и общо взето целия ред, файла може да е от windows.
Интересно, виж как изглежда един мой ред:

Код за потвърждение: Избери целия код

"../rcheat.dll"                                        UNKNOWN               "amx_ban 0 [userid] 'KnifeBOT #47 Detected'" BREAK

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от Maverick » 26 Май 2018, 15:10

Кое поради каква причина? Файла както е настроен е качен в поста.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 26 Май 2018, 15:19

От всички тези редове с причини и имена на файлове, кой ред точно? С ква причина го банва?

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Autoban

Мнение от Maverick » 26 Май 2018, 15:30

Това е файла resource.ini в който са настройките на rechecker, a единствения път когато му изписа причина е тази "Error! Is Not Valid Auth (10)".
От всички тези редове с причини и имена на файлове, кой ред точно?
Не знам кой ред точно.

Аватар
DemoLitioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 32
Регистриран на: 21 Апр 2018, 15:01
Получена благодарност: 1 път

Autoban

Мнение от DemoLitioN » 31 Май 2018, 17:48

Maverick написа: 26 Май 2018, 15:30 Това е файла resource.ini в който са настройките на rechecker, a единствения път когато му изписа причина е тази "Error! Is Not Valid Auth (10)".
От всички тези редове с причини и имена на файлове, кой ред точно?
Не знам кой ред точно.
Проблемът не идва от ReChecker-a, а от ReAuthCheck..

Публикувай отговор

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта