Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от TheRedShoko » 01 Яну 2018, 23:43

Ако сървърите ви крашват не е проблем на хостинга. Щом не можете сами да си оправите мода не виждам какво са ви виновни хоста? За 2 години при тях не съм имал проблеми като "Сървърите на ден по 4/5 спират". Научете се с какво се захващате преди да ревете наляво и надясно.

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от MaPaXyuA » 02 Яну 2018, 13:51

TheRedShoko написа: 01 Яну 2018, 23:43 Ако сървърите ви крашват не е проблем на хостинга. Щом не можете сами да си оправите мода не виждам какво са ви виновни хоста? За 2 години при тях не съм имал проблеми като "Сървърите на ден по 4/5 спират". Научете се с какво се захващате преди да ревете наляво и надясно.
Сървъра ми като е от 4vendeta.. уш най-добрите.. а проблема ми от крашовете беше от платформата (добре, че са SMSHOSTING-не е реклама).. това сигурно ще е от мене защото платформата ми е от 4vendeta.. хайде моля ви се, без такива шеги.. :D :D :mad:
Изображение

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от TheRedShoko » 02 Яну 2018, 14:28

Това, че мислиш, че SMSHosting са добра хостинг компания, само по себе си показва колко разбираш от сървъри. Нормално при тях да нямаш проблеми със сървъра - левче плъгинче и без крашове. Като нямате достъп до сървъра няма как да го олепате и да започне да крашва ;)

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от MaPaXyuA » 02 Яну 2018, 16:49

TheRedShoko написа: 02 Яну 2018, 14:28 Това, че мислиш, че SMSHosting са добра хостинг компания, само по себе си показва колко разбираш от сървъри. Нормално при тях да нямаш проблеми със сървъра - левче плъгинче и без крашове. Като нямате достъп до сървъра няма как да го олепате и да започне да крашва ;)
Мойто момче.. аз каква работа имам извън папката "amxmodx"? Така като тръгнете да говорите .. помислете и след това пишете :)
Изображение

Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от botlike » 02 Яну 2018, 16:55

MaPaXyuA написа: 02 Яну 2018, 16:49
TheRedShoko написа: 02 Яну 2018, 14:28 Това, че мислиш, че SMSHosting са добра хостинг компания, само по себе си показва колко разбираш от сървъри. Нормално при тях да нямаш проблеми със сървъра - левче плъгинче и без крашове. Като нямате достъп до сървъра няма как да го олепате и да започне да крашва ;)
Мойто момче.. аз каква работа имам извън папката "amxmodx"? Така като тръгнете да говорите .. помислете и след това пишете :)
И моделите и звуците ли слагаш в AMXMODX? :crazy: :crazy:
Изображение

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от TheRedShoko » 02 Яну 2018, 17:52

Не се замисляте като пишете. Най-добре си наемайте сървъри (на бавнярски - сервери) от SMSHosting, където нямате достъп до него, или ги затваряйте. Заемате се с неща, които не разбирате и обвинявате другите. Мога да изброя около 10 неща, които се правят извън amxx папката, но те не са за хора, които не знаят какво правят. Аз излизам от темата - правете каквото искате и после пак се чудете защо не получавате помощ.

Аватар
Nixe
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 07 Дек 2017, 03:57
Получена благодарност: 1 път

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от Nixe » 04 Яну 2018, 04:41

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от TheRedShoko на 04 Яну 2018, 08:01, променено общо 1 път.
Причина: Какво общо има това с темата?
Изображение

Аватар
hackera457
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

Защо да не купувате сървър от ArenaPlay? - РАЗБЕРЕТЕ ТУК!

Мнение от hackera457 » 04 Яну 2018, 13:14

ArenaPlay са доста качествени, проблема е че вие "разбирачите" мислите, че при краш проблема е в сървъра или платформата, но никой не го интересува какво блъска в мода си и дали краша не е причинен от някой плъгин. Заради такива индивиди като вас запада гейминга в България. Като не разбирате не се захващайте - разберете с това пари не се искарват, сървърите са за удоволствие, веригите предлагат сървъри за развлечение, а не с цел печалба. Темата за мен си е чист хейт и няма какво да си губя времето да коментирам и да се разправял с разни лапешкори дето не знаят какво правят.
SMS Hosting са най-скапаната компания предлагаща хостинг услуги - незащитени от флууд машини, огпаничен достъп до сървъра, добавяне само на избрани плъгини, които те предлагат, никаква възможност за CUstom плъгини с цел уникалност на мода и т.н както и някой други неща, които умишлено ще запазя за себе си и няма да споделя.
Ай сега у лево и залягайте над учебниците вместо да се занимавате със хостинг на сървъри и т.н, защото нищо няма да излезе от вас освен едни прости коминочистачи
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта