Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 28 Юли 2017, 17:11

беше много отдавна но не мисля че бях за тази идея/система...тъй като бяхме малък екип и бяха по едно време толкова много темите за разглеждане за "нелегални линкове и софтуер" и etc че направо не виждам как бих могъл тогава да съм бил за такова нещо ... както и да е беше въведена.Виждаш че с времето чефо не слушаше никой така ,че аз не виждам каква вина имам за нещо хехе.Ще се радвам ако му драснете на чичо чефо едно ЛС в фб , тъй като изпитвам гняв , носталгия и съжалявам че съм дал лично аз толкова труд за нещо което така лесно го хвърли този в канала.Най добрия случай е да го върне и да ви даде права на вас а не да преливаме от едното в другото за "кратък период от време".

//Мисля ,че все пак разбра че от сигурно 3 години не съм аз лично в добро отношение с него дори не ми пише/отговаря,за разлика от това на petrov_belota отговаря ама колкото да каже нещо че уж щеше да направи да го даде и т.н но пак нищо.

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от WaLkZ » 28 Юли 2017, 17:27

Аз не говоря за назад във времето, когато имаше подобни идеи, дори беше реализирана една от carbonated. Говоря за последните месеци от живота на форума. Не виждам голям смисъл да говоря с него да ни предостави всичко. Единствено идеята на Extreme да му се плати хоста за няколко месеца за да се вземе още инфо от базата. Щом досега не е предприел някакво действие за да го предостави на някого, който има желание, то надали въобще някога ще го направи. Няма смисъл повече да разтягаме локуми. Факт е, че до този момент голямата част от информацията е в кофата за боклук.

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 28 Юли 2017, 17:35

Е ти нищо не каза.Той до колкото съм чел чатове от комуникацията с петров,като сме пили ракия и сме разисквали темата, с него се чуди на кой/кого да го даде тъй като "ама те не разбират,няма на кого" ама те това те онова и нали той му вика "дори и да не знае Х (щот сме говорили конкретно за хора) ще се научат " и т.н.Така че как да няма смисъл , кажи му "аз съм,ние сме" еди си кои , отворихме сайт но предпочитаме вместо да копираме всичко искаме да ни предодставиш админ права а ти си остави също и/или да си остави backdoor ако ще все тая.Няма как да ме убедиш ,че не е по-добре да му пишете целия ви екип примерно да се представите и да му начешете егото и да стане по неговата щот той иска едва ли не визитка сещап ли се ... хах но не знам не го разбира ли ,не иска ли ... и реши директно да го затвори като си мисли ,че едв али не по-доброто е сторил.Кво да му плащаш хоста хоста струва един надник не е проблема в парите проблема е ,че е супер странен hateYou.А ако случайно склони и го върне и стане горе-долу както аз пиша/си пишем , е къде по-добре тъй като в самия сайт търсачката върши огромна работа , ако ме разбираш какво искам да кажа.

С две думи , проблема не е в парите за поддръжка , проблема е че не му се занимава/ше,верно сигурно не му остава и много време да комуникира с разни членове (още като беше up = и отваряше по 5минути хах) и някой хора докато имаха желание да го вземат да го работят да направят тая работа,разми се в времето и ето че му тегли шалтера.
//То последно с белота комуникираха 2-3 ма човека и той го предаде на чефо ама ти мислиш ли си ,че е предпием действия въобще да си разменят 2-3 ЛС ... аз не.Обясних ти горе долу защо въобще се стигна до окончателния shutdown... ся топката е у вас аз от тая материя не чаткам,просто давам идеи,дадах ФБ тъй като ти обясних ,че малко или много искам да е Online независимо от всичко и от CS-средата все пак всеки е положил труд не е проблема в 20лв хост на определен период а че просто го заеба ей така.

Аватар
Extreme
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 557
Регистриран на: 05 Окт 2016, 20:53
Се отблагодари: 125 пъти
Получена благодарност: 51 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от Extreme » 28 Юли 2017, 19:38

Тъй като аз него познавам, преди 3-4 месеца бях помолил Мими(Burton), да и пише там просто да оправи прикачените файлове, да може да копираме колкото се може повече неща. Но не е получила отговор изобщо и така си остане..
–Човек вярва на това, което му се иска.
Адолф Хитлер.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Правила на форума
Правила при качване на плъгини

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 28 Юли 2017, 20:08

е ти кво губиш ако му пишеш :Д

Аватар
Extreme
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 557
Регистриран на: 05 Окт 2016, 20:53
Се отблагодари: 125 пъти
Получена благодарност: 51 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от Extreme » 28 Юли 2017, 20:12

Е, щом на Burton(който е модератор в amxmodx) не му обръща внимание на мен ли ще отговори :)
–Човек вярва на това, което му се иска.
Адолф Хитлер.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Правила на форума
Правила при качване на плъгини

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 28 Юли 2017, 23:06

Аз съм на принципа да му предложиш да върне сайта и да ви го даде на екипа може и да кандиса знае ли човек сега.Въпроса е да се опита след като съм ви дал профила му не разбирам обаче твоята гледна точка честно.Той ,че е хамав хамав е ама вие сте хората където искате да развиете този сайт или директно да продължите стария проект а се иска едно усилие поне накрая да кажеш "е писах му,предложех му 1-2 варианта ама не стана" , не ли така

Аватар
DaRk_StyLe
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 264
Регистриран на: 26 Окт 2016, 12:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 33 пъти

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от DaRk_StyLe » 29 Юли 2017, 06:42

retaer! :beer:

Преди време Костов имаше желание да си съдействаме с hateYou, но той така и не прие идеята сериозно. Не очаквай, че нещо ще стане и сега.

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 29 Юли 2017, 09:44

А аз немам кой знае кви очаквания,но виж и да му теглиш една родна , и да му кажете че е тъпак че така приключи един супер сайт пак си струва :Д :drunk:

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 22 Сеп 2017, 22:05

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 22 Сеп 2017, 22:52, променено общо 1 път.
Причина: Получаваш предупреждение, ако продължаваш да пускаш такива мнения ще получиш бан!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 7 госта