Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
The Maniqaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: 11 Фев 2020, 15:35
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 17 пъти

Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

Мнение от The Maniqaka » 27 Фев 2020, 15:02

Здравейте приятели имам проблем с Counter Strike 1.6, влизам на сървърите показва ги на раздел History но след излезна от играта исчезва сървъра които влезнах как https://i.imgur.com/aJFjF4z.png ?

И имам проблем със fps_max'а правя го fps_max 99 но след като излезна от играта пак се ресва и става fps_max 101 от какво може да е проблема?

Edition'а е Counter Strike 1.6 Razer

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

Мнение от HarveyWNvm » 27 Фев 2020, 15:12

Ами можеш да ги намериш в Favorites! Тези който си запазил

Аватар
The Maniqaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: 11 Фев 2020, 15:35
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 17 пъти

Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

Мнение от The Maniqaka » 27 Фев 2020, 15:22

HarveyWNvm написа: 27 Фев 2020, 15:12 Ами можеш да ги намериш в Favorites! Тези който си запазил
Няма ги и там.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

Мнение от Goddness » 27 Фев 2020, 16:12

Ползвал съм я тази версия и всичко това, е от версията, която ползваш. Запаметяването на сървърите на тази версия не става, т.е така са го направили, а лага ти е от самите скинове на оръжията, до колкото си спомням май имаха скин и играчите, което довежда отново до лаг. Това поне е нормално за слабите компютри, за силните компютри няма как да лагва, дори и да има скинове.

Ако си със слаб компютър, препоръчвам ти да си изтеглиш по-оликотена версия за теб. За да не ти лагва. Най-добре си свали Warzone, играл съм с нея от бая време и не съм имал проблеми и лаг, да не забравяме, че моя компютър е кошница с 2ГБ РАМ и вградена видео карта, и нито лаг, нито проблеми имах.

Е, да, сега най-доброто е оригиналната CS от Steam, но силно не препоръчвам хора, които са им слаби компютри да не си закупуват, защото ще ви лагва. Моя на моменти лагва (не много, но пак), но съм свикнал.

Аватар
The Maniqaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: 11 Фев 2020, 15:35
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 17 пъти

Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

Мнение от The Maniqaka » 27 Фев 2020, 17:08

nameless. написа: 27 Фев 2020, 16:12 Ползвал съм я тази версия и всичко това, е от версията, която ползваш. Запаметяването на сървърите на тази версия не става, т.е така са го направили, а лага ти е от самите скинове на оръжията, до колкото си спомням май имаха скин и играчите, което довежда отново до лаг. Това поне е нормално за слабите компютри, за силните компютри няма как да лагва, дори и да има скинове.

Ако си със слаб компютър, препоръчвам ти да си изтеглиш по-оликотена версия за теб. За да не ти лагва. Най-добре си свали Warzone, играл съм с нея от бая време и не съм имал проблеми и лаг, да не забравяме, че моя компютър е кошница с 2ГБ РАМ и вградена видео карта, и нито лаг, нито проблеми имах.

Е, да, сега най-доброто е оригиналната CS от Steam, но силно не препоръчвам хора, които са им слаби компютри да не си закупуват, защото ще ви лагва. Моя на моменти лагва (не много, но пак), но съм свикнал.
Май си прав щот в другите едитиони нямах лаг и аз се чудя от какво може да е този лаг постоянно имам лаг в сървърите, понякога бугваше.

Истеглих си Cs 1.6 Warzone но понякога в сървъра дава Error от какво може да е този проблем?

Edit: Ако може да изключите темата истеглих си нов едитион.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Проблем с запеметяване на сървъръ в раздер History

Мнение от OciXCrom » 27 Фев 2020, 21:02

Файловете ти са read-only и не можеш да променяш настройките докато си в игра, включително и сървърите запазени в браузъра.
Не знам каква разлика очакваш като смениш ФПС-то от 101 на 99 и защо изобщо се опитваш да го направиш. По-добре не пипай нещата ако не знаеш какво правиш.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта