Малко повечко инфо за Slow motion в CS1.6.

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Малко повечко инфо за Slow motion в CS1.6.

Мнение от iv69 » 25 Юни 2019, 13:08

Интересува ме какво точно е това "животно" - Slow motion , пречи ли на играта на останалите и как, пречи ли с нещо на самия сървър и как, какво изобщо по-различно от останалите прави играча със Slow motion, и кога най-често се използва . За хак ли се счита и защо или не, и изобщо получава ли някакво предимство който е с Slow motion ? Питам, за да знам дали да махна опцията за наказание при засичане на Slow motion в плъгина hackdetector.amxx?
Благодаря?

p.s. Дано съм улучил подходящия раздел?

Аватар
Halu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Апр 2019, 17:11
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Малко повечко инфо за Slow motion в CS1.6.

Мнение от Halu » 25 Юни 2019, 17:05

Виж в youtube клип и сам прецени. Чийт е естествено , но за твоя умствен капацитет сам ще прецениш след като видиш в ХНС мод (главно там го ползват , някой път и в детръните) , не даваш инфо какъв мод е твоя сървър за да ти кажем дали да го пуснеш или спреш. Но да го видиш с очите си и сам да прецениш е най-добре.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Малко повечко инфо за Slow motion в CS1.6.

Мнение от iv69 » 25 Юни 2019, 20:48

Halu написа: 25 Юни 2019, 17:05 Виж в youtube клип и сам прецени. Чийт е естествено , но за твоя умствен капацитет сам ще прецениш след като видиш в ХНС мод (главно там го ползват , някой път и в детръните) , не даваш инфо какъв мод е твоя сървър за да ти кажем дали да го пуснеш или спреш. Но да го видиш с очите си и сам да прецениш е най-добре.
Ползвам в сървъра най-обикновен CSDM, Като цяло не съм голям експерт по всичко(то такива мисля, че няма) - и моля да не ми се смеете , но като пример никога не съм играл в сървъри с ХНС мод, нито детрън :confused: .

Добавено преди 2 часа 17 минути 52 секунди:
Заключете, понамерих тук там някое видео и други общи неща и приемам, че Slow motion трябва да бъде "наказуем".

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта