Малко помощ за PodBot-а.

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Малко помощ за PodBot-а.

Мнение от iv69 » 10 Дек 2018, 19:21

Може ли малко помощ за PodBot, а по-точно трябват ми pwf-файловете (които се поставят в директория: /cstrike/addons/podbot/wptdefault) за тези 4 карти :

awp_india_lg
awp_smurff
de_pf_dust2
awp_highrated

Търсих колкото можах, но така и не намерих никъде точно за тях четирите - pwf-файловете, а лично за мене представлява "непреодолима трудност" да си ги направя сам :headbang: !!! А за оня който го умее това, работата за изработката е десетина минутки... Дори предлагам на този който ми направи и си предложи услугите да прави и за по нататък понякога такива pwf-файловете за PodBot - "пожизнено ADMIN" в сървъра ,стига това да го интересува !
Благодаря , предварително на отзовалите се !!!

p.s. Искам да помоля, да не ми предлагате идеи, линкове или обяснения за това как сам да си направя нещата, тъй като пак ще повторя, опитвах се и не мога, просто явно толкова си мога :( !!!

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Малко помощ за PodBot-а.

Мнение от Smok3Pot » 26 Яну 2019, 08:21

Не съм сигурен дали в този форум има някой който може да ти изработи pwf файловете които ти трябват.
Но най-добрия вариант е да пуснеш в някой голям английски форум или да изгледаш 2-3 клипа в Youtube,да може би е трудно отначало докато не знаеш какво правиш, но веднъж стане ли ще ти е лесно.Все се започва от някъде...

На този сайт има над 2000 pwf за карти, но точно тези ги няма.
https://yapb.ru/wpdb/

Аз нямам опит и не знам как,но щях да ти отделя време щом е за 5-10 минути работа.Успех все пак! :rolle:

Аватар
Expanded
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Яну 2019, 13:51

Малко помощ за PodBot-а.

Мнение от Expanded » 27 Яну 2019, 14:14

Преди 10 години те бяха направени не бяха попитани :whistle:

Код за потвърждение: Избери целия код

waypoint on
autowaypoints on
pathwayoint on
и да ги направят по-добре използвайки podbot свързан чрез liblist.gam както беше в 1.5

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта