Как се прави перфектен сървър на домашен хост?

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Как се прави перфектен сървър на домашен хост?

Мнение от iv69 » 24 Сеп 2018, 14:15

Marinovv написа: 24 Сеп 2018, 14:03 Определено последния коментар на ivs ми помогна страшно много. Ето това е информация, която предлагам да се напише в нова тема и закачи на видно място, за да знаят хората.

Много благодаря. Значи няма смисъл от сървър в домашни условия, защото ако всичко го направя, което се изисква аз по добре да стана хостър. :D

Може да заключвате и моля помислете за този урок от ivs да се пренапише и закачи в нова тема. Ще е полезен адски много.
Не , аз не искам да те разочаровам или разколебавам ... Имал съм преди години домашарка, една от първите в БГ(без да звучи нескромно бе и сред най-добрите...по-тогавашното време дори още съществуваха веригите сървъри на Селинет, Матрикс, Имаше едни в Пловдив забравих им името...) Удоволствието и чувството да ти е у дома сървъра е друго, и е несравнимо...НО... Просто сега има невероятна конкуренция, хората дават луди пари за нет, за машини, и то професионални...качват по десет-петнадесет дори двадесет сървъра , и дори от това печелят луди пари. Искам да кажа , че е нерентабилно, у дома трябва да знаеш , че парите които даваш за нета, за тока(дори и това не е малко смятал съм го..), за поддръжката.... излизат между два и три пъти по-скъпо.....- от отва да си купиш едно сървърче и чиста ти работа... Лично мое мнение е...

Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Как се прави перфектен сървър на домашен хост?

Мнение от Marinovv » 24 Сеп 2018, 18:11

Изключително благодаря отново. Няма смисъл в домашни условия. Наистина не си струва, защото техниката не е евтина, а дори и цената не е най - големия проблем.

Истината е, че то като цяло тази игра е супер стара и не разбирам, защо се изискват такива високи стандарти за хостинг. Като цяло може да се хостват и други игри с тази техника, която се изисква за да си хостинг, но не си заслужава в нито един аспект.

Може отново да заключвате, защото първия път заключихте темата сложно :clap: xD
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
talibana
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 21 Окт 2016, 22:47
Местоположение: София
Се отблагодари: 5 пъти
Обратна връзка:

Как се прави перфектен сървър на домашен хост?

Мнение от talibana » 25 Сеп 2018, 18:43

Само да допълня, подготвен ли си за ддос атаки ? Щом си на домошарка,ето ти една тема която пуснах преди години в микротик форума :)
дано да съм ти помогнал --> https://www.mikrotik-bg.net/topic/5009- ... %BE%D0%B4/

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта