Могат ли да ти хакнат компа, ако...

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Могат ли да ти хакнат компа, ако...

Мнение от Smok3Pot » 04 Юли 2018, 21:29

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 04 Юли 2018, 22:33, променено общо 2 пъти.
Причина: +1 предупреждение!

Аватар
nuclear
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 26 Юни 2018, 14:16

Могат ли да ти хакнат компа, ако...

Мнение от nuclear » 05 Юли 2018, 00:41

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от RideeR ;] на 05 Юли 2018, 00:57, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение.

Аватар
Devil_In_I
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 16 Дек 2017, 12:17
Местоположение: Тук, там

Могат ли да ти хакнат компа, ако...

Мнение от Devil_In_I » 05 Юли 2018, 01:24

Не може, просто файлове дори и маскиран няма да бъде отворен от сървъра, amxx не позволява да "execute-не" нищо друго освен файловете свързани с играта, правата му стигат до cstrike папката и това за модела копач (глупост) само един пример, че това е глупост е - при положение, че "моделът вирус" е в опит за "execution" от играта и не е истински модел, тя просто ще крашне (corrupted модел и такива). Пък и да бъде зареден, какъв ще да е тоя невъзможен скрипт отвътре (на какво ще е писан, vbs?), който да ти накара компютъра да влиза във връзка със сървър, да покаже на компютъра ти как да минира (с какъв crypto скрипт, затова е нужна библиотека, която "модела" няма как да ти създаде с какъвто скрипт да искаш) и кой ще е процеса който ще се образува реално от тоя скрипт, cmd прозорец (който трябва да работи с дадената библиотека), който ще видиш и ще затвориш ли?? Нищо не могат да ти направят реално. Смешно е. Някои хора, които очевидно нямат познание сънуват тия "хакерски" измислици да са истина.

Единственото е чрез линк от motd наистина, но и това ще е твърде трудоемко за човек, който се занимава с цс 1.6 вериги.. Може би да успеят с тия работи от едитнат Amxx (малко вероятно да се хванат с това), но и това не е сигурно дали ще сработи. Със сигурност мога да потвърдя, че вирус за цс 1.6 може да се направи в metamod plugin. (от личен опит споделям, тъй като имам ботнет на metamod, което едва ли ще направят те самите за себе си, отново, това са куп хлапетарчета, които мечтаят) Чудно ми е, кой е тоя който очаква със заплаха от такива работи да си задържи играчите в сървъра :coolface:
___________________________________________________666

_____________________________________________.__Roses are dead,
________________________________________________violets are few,
______________________________________________the person you love,
___________________________________________Never thinks of you!

Аватар
nobi13
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2017, 21:01
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Могат ли да ти хакнат компа, ако...

Мнение от nobi13 » 05 Юли 2018, 11:07

Могат да ти откраднат пароли ако си админ, могат и да ти вкарат вирус чрез slowhack-инг и да ти се прецака уина, знам го от личен опит. Всичко е възможно. За стийм мисля че не може да ти го вземат.

Аватар
RideeR ;]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:30
Получена благодарност: 3 пъти

Могат ли да ти хакнат компа, ако...

Мнение от RideeR ;] » 05 Юли 2018, 11:22

nobi13 написа: 05 Юли 2018, 11:07 Могат да ти откраднат пароли ако си админ, могат и да ти вкарат вирус чрез slowhack-инг и да ти се прецака уина, знам го от личен опит. Всичко е възможно. За стийм мисля че не може да ти го вземат.
Няма как да ти прецакат win-а, единственото, което може да се прецака, е cs-а, ако те destroy-нат...

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта