Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
g0gIch
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 206
Регистриран на: 20 Юли 2017, 17:29
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от g0gIch » 23 Апр 2018, 15:25

Не знаех къде да пусна темата, защото проблема е и с браузъра (google chrome). При стартиране на компютъра след като е бил изключен, автоматично се отварят страници на някакви руски сайтове, свързани с играта CS1.6. Някакви blackghost-ове някакви отрепки... абе чудо :headbang:
И от там идва проблема с конзолата.
Изображение

Версия на AMX MOD X : 1.8.3
Всяко нещо в сървъра е от официалния сайт на amx mod x и плъгини от amxx-bg.info/forum

Само не съм се опитал да преинсталирам chrome за да не станат едни работи с профила ми както преди, пък после да се чудя къде да си намеря профила.

Също така имам и slowhacking на играта. Случва да пусна CS1.6 и веднага ме вкарва в някакъв сървър, дори без да съм влизал в такива, които подозирам за проблемни.

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от WaLkZ » 23 Апр 2018, 17:51

Първо пусни едно сканирване с https://www.malwarebytes.com/
Второ, защо използваш графичната конзола?

Аватар
smurfavr
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 426
Регистриран на: 06 Окт 2016, 17:55
Се отблагодари: 25 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от smurfavr » 23 Апр 2018, 18:03

Трето прочети тази тема. viewtopic.php?f=64&t=448

Аватар
g0gIch
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 206
Регистриран на: 20 Юли 2017, 17:29
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от g0gIch » 23 Апр 2018, 21:11

1. Какво ще рече графична? Колко други има?
2. Начините за справяне със slowhacking споменати в темата, дадена по-горе, не помагат в никакъв случай.
3. В момента проверявам тоя тостер за проблеми с Malwarebytes и в момента на писане на темата, бяха открити 20+ заплахи.
► Покажи скъсения текст
Забравих да спомена, че след преинсталация, нямам такъв проблем. Нито с конзолата, нито с играта имам някакви неприятности. Но пък за сметка на това, остават досадните сайтове, които се отварят автоматично чрез браузъра при стартиране на компа.
Последно промяна от g0gIch на 23 Апр 2018, 21:14, променено общо 1 път.

Аватар
DemoLitioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 32
Регистриран на: 21 Апр 2018, 15:01
Получена благодарност: 1 път

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от DemoLitioN » 23 Апр 2018, 21:14

Четвърто сложи си по-нова Операционна система, тъй като Windows XP вече не се поддържа и не е за предпочитане да се използва.

Аватар
g0gIch
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 206
Регистриран на: 20 Юли 2017, 17:29
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от g0gIch » 23 Апр 2018, 21:37

Над 1000 пъти съм се чудил дали да направя това което написа, но се опасявам от това, че няма да мога да се справя на някоя стъпка от инсталацията на нов Windows. Пък и да няма такива смущения, някой може ли обясни за какво става дума при инсталацията на windows 7 (например).
► Покажи скъсения текст
Добавено преди 20 минути 56 секунди:
Сканирането приключи - перфектно. Рестартирах компа по задължение на програмата - добре. Тръгва компа и какво да видя? - отворили се се сайтчетата в браузъра...

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от WaLkZ » 23 Апр 2018, 21:37

g0gIch написа: 23 Апр 2018, 21:11 1. Какво ще рече графична? Колко други има?
Изображение
► Покажи скъсения текст

Аватар
g0gIch
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 206
Регистриран на: 20 Юли 2017, 17:29
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Същият проблем с конзолата и играта от преди ( Setmaster unavailable, start a server first.)

Мнение от g0gIch » 24 Апр 2018, 01:27

Сложих си нов Windows (7). Вече нямам проблеми, освен че нямам хубав хард диск и издържам на 20ГБ :D

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта