Плъгин анти"fps+ex_interp"

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от iv69 » 17 Юли 2018, 20:11

Трябва ми плъгин който, при влизане на играч в сървъра, да му му се проверяват стойностите на: "fps" и "ex_interp".

Ако са извън тези граници:
- fps : 40 - 110 ;
- ex_interp : 0.1 - 0.01 ;

Ако са в тези граници, играча остава, ако са извън тези граници(долна или горна, или пък играча има някаква "защита" за такава проверка), играча да бъде кик-нат , като в конзолата да му се изписват причините защо е кикнат- дали защо има прекалено нисък фпс или екс_интерп..или обратното или пък просто по тзи причина си е сложил някаква защита.... .

Благодаря !
Последно промяна от iv69 на 17 Юли 2018, 21:46, променено общо 1 път.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от OciXCrom » 17 Юли 2018, 20:36

Такъв плъгин може да работи само върху Steam играчи.

Аватар
You Owe Me
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 185
Регистриран на: 07 Мар 2018, 19:34
Местоположение: Пред компютъра
Получена благодарност: 2 пъти

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от You Owe Me » 17 Юли 2018, 20:48

OciXCrom™ написа: 17 Юли 2018, 20:36 Такъв плъгин може да работи само върху Steam играчи.
Не е вярно, виждал съм други сървъри да ползват такъв плъгин, тоест HNS сървъри, защото преди много обичах да разцъквам с повече от 100 FPS, а не съм със steam, съответно плъгина работеше върху мен.
I am actually not a Harry Potter FAN, but this song below is HOT AF :crazy:

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от iv69 » 17 Юли 2018, 21:00

И аз мисля , че може... Не искам да споря, защото, може да е нещо сложно или "незаконно" но в разни руски сайтове има подобни неща ... , но аз искам код правен, от някой от тук , на вас имам много повече доверие !!! Но ако на никой не му се занимава, да се заключва темата, ще рискувам с руски бози...
Да изчакаме ден , два...

Аватар
Devil_In_I
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 16 Дек 2017, 12:17
Местоположение: Тук, там

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от Devil_In_I » 17 Юли 2018, 21:02

Аз пък да кажа ли, че който иска да злоупотреби няма да го спре плъгин, независимо от това дали е нон или стийм. Лесно може да заблудиш сървъра с fake msg като му върнеш.
___________________________________________________666

_____________________________________________.__Roses are dead,
________________________________________________violets are few,
______________________________________________the person you love,
___________________________________________Never thinks of you!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от OciXCrom » 17 Юли 2018, 21:05

Единствената функция която може да провери квар настройка на играчите е query_client_cvar - който иска може да тества и да се увери, че работи само при играчи със закупена игра. В други сървъри които сте виждали най-вероятно се ползва slowhacking който директно променя настройките на играча.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от iv69 » 17 Юли 2018, 21:19

Значи , май не си ме разбрал ? Искам не да бъдат променени тези две стойности, а да бъдат проверени, и ако не са в дадените граници- играча да е кикван от сървъра. Ако иска да си напише и 100000000 фпс или 0.000000000000000000000000000001 - ex_interp ... , мене това не ме интересува, Просто да има контрол и ако играе със стойности извън границите - да бъде изкаран от сървъра ? И така ли не става ??? Няма ли - начин да бъдат проверявани тези стойности.... Защото влияят много неправилно и нечестно върху цялата игра...А че е така - ТАКА Е , и ако някой не ми вярва ...може да заповяда да поспорим !!!

Аватар
Devil_In_I
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 16 Дек 2017, 12:17
Местоположение: Тук, там

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от Devil_In_I » 17 Юли 2018, 21:25

iv69 написа: 17 Юли 2018, 21:19може да заповяда да поспорим !!!
Така е, има начин, но няма смисъл да се прави, тъй като който иска да го направи по един или друг начин ще намери начина да измами сървъра, най-малко с protection.
___________________________________________________666

_____________________________________________.__Roses are dead,
________________________________________________violets are few,
______________________________________________the person you love,
___________________________________________Never thinks of you!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от OciXCrom » 17 Юли 2018, 21:30

iv69 написа: 17 Юли 2018, 21:19 Значи , май не си ме разбрал ? Искам не да бъдат променени тези две стойности, а да бъдат проверени, и ако не са в дадените граници- играча да е кикван от сървъра. Ако иска да си напише и 100000000 фпс или 0.000000000000000000000000000001 - ex_interp ... , мене това не ме интересува, Просто да има контрол и ако играе със стойности извън границите - да бъде изкаран от сървъра ? И така ли не става ??? Няма ли - начин да бъдат проверявани тези стойности.... Защото влияят много неправилно и нечестно върху цялата игра...А че е така - ТАКА Е , и ако някой не ми вярва ...може да заповяда да поспорим !!!
Нали точно това ти говоря? Функцията която може да ги ПРОВЕРИ няма да работи при non-steam играчи.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин анти"fps+ex_interp"

Мнение от iv69 » 17 Юли 2018, 21:50

OciXCrom™ написа: 17 Юли 2018, 21:30
iv69 написа: 17 Юли 2018, 21:19 Значи , май не си ме разбрал ? Искам не да бъдат променени тези две стойности, а да бъдат проверени, и ако не са в дадените граници- играча да е кикван от сървъра. Ако иска да си напише и 100000000 фпс или 0.000000000000000000000000000001 - ex_interp ... , мене това не ме интересува, Просто да има контрол и ако играе със стойности извън границите - да бъде изкаран от сървъра ? И така ли не става ??? Няма ли - начин да бъдат проверявани тези стойности.... Защото влияят много неправилно и нечестно върху цялата игра...А че е така - ТАКА Е , и ако някой не ми вярва ...може да заповяда да поспорим !!!
Нали точно това ти говоря? Функцията която може да ги ПРОВЕРИ няма да работи при non-steam играчи.
Аз много не разбирам , ама как така "не работи" ... И функцията за контрол на коя от двете клиентски настройки, понеже лично в момента ползвам твой плъгин, с който най-спокойно наблюдавам в една красива табличка за това - кой с колко FPS играе(извинявам се - може и да не е твой) ??? Значи можем да гледаме , че някой ни мами, но сървъра не може да го разбере това , така ли.... нещо не вдявам , май съм закърнял ...или пък стойностите на едни или други играчи не са реални а само ....

Добавено преди 3 минути 47 секунди:
Devil_In_I написа: 17 Юли 2018, 21:25
iv69 написа: 17 Юли 2018, 21:19може да заповяда да поспорим !!!
Така е, има начин, но няма смисъл да се прави, тъй като който иска да го направи по един или друг начин ще намери начина да измами сървъра, най-малко с protection.

Затова съм добавил опция , ако има "защити" от този род , просто да бъдат киквани... да ходят да си крият клиентските настройки при други наивници....

Добавено преди 9 минути 5 секунди:
Devil_In_I написа: 17 Юли 2018, 21:02 Аз пък да кажа ли, че който иска да злоупотреби няма да го спре плъгин, независимо от това дали е нон или стийм. Лесно може да заблудиш сървъра с fake msg като му върнеш.
Хахаха , я ни обясни на нас малко по-подробно как става това с този fake msg ??? И защо си решил , че някой ще играе след такъв fake msg , по-добре в сървъра..ще му е добър и пинга и фпс и всичко... Ти пробвал ли си та пишеш това, или само предполагаш , че може да стане така някак си ???

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 4 госта