Register system, при добиване на даден флаг от играч.

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Register system, при добиване на даден флаг от играч.

Мнение от iv69 » 19 Май 2018, 13:14

Трябва ми някаква, съвсем обикновена и опростена система за регистриране, в която да няма разни излизащи менюта и куп други сложнотии за комуникиране, докато се прави регистрацията... Ако може, когато един играч, с флаг примерно "t" - влезе в сървъра, да му излиза в средата на екрана примерно, съобщение, че не е регистриран и, че може лесно да се регистрира, като:
-в рамките на 40s примерно - докато стои съобщението - да напише някаква "команда" там в чата с ника и паролата, и... ГОТОВО !?
Ако влиза играч, койтое вече регистриран - да му излиза надпис пак по същия начин - този пък със съобщение , че трябва да се логне в рамките на тия 40s, пак с описана някаква "команда", в това съобщение, и ГОТОВО !?
Сложно ли е ?
При едно единствено условие, да се допуска регистрирането на "ник"-а само : Когато играча вече има определения "флаг"(примерно получен при влизане на даден играч в топ15, или топ40...или топ100 ......) За останалите да не е в сила!

И моля Ви , не ми обяснявайте колко хубава, точна, лесна, и не знам си каква система, е тази на Москвича, на друг или трети...
А ако има някъде вече точно такъв готов плъгин, моля дайте линк.

Благодаря !

p.s. Забравих да добавя, това регистриране, да е по желание, и ако играч не се регистрира след махане на надписа да може да си играе с нерегистриран ник, но с тази подробност - винаги, на всички нерегистрирани играчи с даден флаг, когато влизат да им излиза надписа че може да се регистрират лесно и бързо (като забравих да добавя - при регистрацията ника да е свързан единствено със ЦС-а на играча, тоест - SteamID-а му !).

Аватар
ONQ GORE
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:19
Се отблагодари: 1 път

Register system, при добиване на даден флаг от играч.

Мнение от ONQ GORE » 19 Май 2018, 22:33

Аз нещо не разбрах или... Искаш хора с даден флаг да се регистрират, когато ВЕЧЕ си им дал права и е достатъчно setinfo _pw? Може да не съм разбрал, уточни ако греша...

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Register system, при добиване на даден флаг от играч.

Мнение от iv69 » 20 Май 2018, 10:28

Имам плъгин с който, играч влязъл в посочен топ-лист (посочен от мен топ15, или топ40... или топ500...... с квар) , получава някакъв флаг,примерно "t" (пак посочен от мен ). Значи, не разбирам от плъгини, но знам , че играча , докато е в сървъра има, както и този флаг ако е в топа , така и флаг "z". Аз , на ирачите флагове не давам и не вземам, както и в users.ini като админи - те не се добавят. На този флаг, с хромчата на Оцикс, съм направил в чата,на тези играчи - да им изписва ПРЕФИКС, че са ТОП-ИГРАЧИ. Това е - а системата за регистриране искам, за да не им ползват ника - други играчи. Просто с регистриран ник- да може да играе само определен играч със регистриран SteamID.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Register system, при добиване на даден флаг от играч.

Мнение от iv69 » 16 Юни 2018, 20:15

Ммм , ще се опитам да пусна малко по-ясна и предполагам лесна заявка.

:lock: :tnx:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта