Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Marinovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 511
Регистриран на: 19 Сеп 2017, 10:01
Местоположение: България
Се отблагодари: 530 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от Marinovv » 10 Мар 2018, 09:41

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 10 Мар 2018, 16:46, променено общо 2 пъти.
Причина: Невероятно безсмислен коментар.
Иван Маринов,

лицензиран оператор и пилот на професионални дронове клас C1 за всички държави в EU.

DJI Mavic 3 Classic | DJI Mavic 3 PRO - погледни света от различна перспектива.

Последвайте ме във Facebook

Аватар
MF1
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: 12 Окт 2016, 21:15
Местоположение: гр.Варна
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от MF1 » 10 Мар 2018, 10:13

ето го това чудо, от може би 5-6 месеца може и повече вече - 93.123.18.49:27015 (не е реклама)
не говорим за права над него в случая, плъгина даже не е мой, нито сървъра. Също така не говорим само за конкретната заявка. Говорим, че се убива различното в сървърите :)
Join now.
www.MF1-CS.eu ---------------------------- 91.132.63.55:27015 91.132.63.56:27015 ---------------------------- :bg:

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от deadlylord » 10 Мар 2018, 10:42

Това че някой го е измислил преди, сега друг човек го измисля, не означава, че го е видял или че се копира другия сървър, това е просто вид улеснение :)

Аватар
MF1
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: 12 Окт 2016, 21:15
Местоположение: гр.Варна
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от MF1 » 10 Мар 2018, 12:01

deadlylord написа: 10 Мар 2018, 10:42 Това че някой го е измислил преди, сега друг човек го измисля, не означава, че го е видял или че се копира другия сървър, това е просто вид улеснение :)
Ако пуснеш чешмата и откриеш топлата вода през 21век, това откритие ли е ? o_O
Айде моля ти се, говорим, че с 1 заявка се преебават останалите сървъри и уникалното и различното в тях. Вие пак ми говорите кой бил го измислил......
и отново казвам - не говорим само за тази заявка. Защо досега, може би от 3 години никой не направи това тук, никъде не се видя, а сега една заявка и хоп готово - достъпно до всеки 2ри. (говорим за свободно разпространение в интернет)
същата работа се очертава и да стане и тук.
А ако на господин Николов, човек с който работя от доста време и нямам проблеми, hns-traning-a бъде споделен, уж от заявка ?
Приятно ли ще се почуства? Това не е заплаха, опитвам се да покажа в какво положение сме аз и колегите ми в момента :) (това е само пример)
Join now.
www.MF1-CS.eu ---------------------------- 91.132.63.55:27015 91.132.63.56:27015 ---------------------------- :bg:

Аватар
Dem0na
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 45
Регистриран на: 21 Дек 2017, 03:44
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 7 пъти

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от Dem0na » 10 Мар 2018, 12:45

Пич, бъди сигурен, че никой от форума няма да тръгне да обикаля сървърите и да гледа къде какво има и да не изпълнява заявките на даден потребител, само защото в на баба Пена сървъра има дадено нещо и хоп вече не трябва да го има никой... пак казвам, никой не знае че ти например използваш подобно нещо...

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от deadlylord » 10 Мар 2018, 12:58

Значи по твоята логика плъгините на ocixcrom и nikolow трябва да изтрият, тъй като някой вече ги е измислил и са били използвани по сървърите, като цяло занимаването със сървъри ни учи на едно много лошо мислене - "Направиш ли нещо - пазиш го само за себе си"...

В света ситуацията е коренно различна, създават се екипи, който съвместно създават полезни неща, които да бъдат от полза за някой, който би изпаднал в нужда, вместо човека да седне сам и да си блъска главата седмици наред и да си бави проекта, просто си тегли приложението, модифицира го и е готов за 1 ден.

Нека да минем към плъгините, за който ти пишеш:

СМС системи има бол в интернет, но за да ги използваш трябва да разбираш, поне малко от сайтове, а повечето деца надали ще знаят как да си навържат всичките неща, за това и човека си е пуснал заявка за алтернатива, която ще може да работи просто с .ini файл и отново ще му позволи да си автоматизира процеса, което е ключово, ако имаш повечко сървъри и искаш да се занимаваш сериозно с CS1.6 вериги.

Оправения basebuilder код, за мен това не беше коректно към DoPe ;]], тъй като той си е платил за тази преработка и реално това щеше да му направи мода уникален и да му позволи да привлича хората от другите 4.3 сървъри, вместо това той получи ефекти, модели и хубава ранк система, признавам си изглеждат добре, надали някой би тръгнал да ги пресъздава, но според мен те не привличат хора, а ключовото е оправеното местене на предмети! Но nikolow е преценил, че мода е трябвало да бъде оправен още при пускането му в интернет и за това го е качил.

За team менюто, то е малко или много задължително, щом като става дума за автоматично заключване на предмети, да не говорим, че в интернет има поне 2 такива плъгина и единственото нещо, което липсва в тях е да позволи местенето на предмети между хората, част от отбора, аз лично съм писал на ocixcrom и Nikolow още когато си създавах сървъра да ми го направят срещу заплащане, но те не искаха, така че нямам големи надежди някой да седне и да го направи безплатно, заради някаква си заявка от форума!

ПП. Като гледам има заявки за преработка на team плъгин, много преди твоя сървър, най-вероятно, ти или shoko сте се вдъхновили от там, кой знае [ЦЪК]

Аватар
Nikolow
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от Nikolow » 10 Мар 2018, 14:43

Съгласен съм с поста на @Dem0na. Аз лично няма как да знам дадената заявка дали я има в някой сървър като плъгин. През последната година и половина, отварям CS само за тест. Ако някой беше споделил, че въпросната заявка е чисто копиране на авторски плъгин, който го няма в интернет, просто щях да подмина заявката, както правя на повечето "Искам плъгин който прави същото като 'снимка'..". Друг е въпроса, че това за /code едва ли е написано с някакво съобщение в сървъра, че да се разбере от просто влизане и игране за 10 минути в сървъра. Пък да не говорим, че самият плъгин няма как да привлече повече играчи в сървъра. Това се явява както примера с AMXBans. Просто улеснение за администриране, не с цел показване на сървъра колко е готин с тази функционалност. Дали ще пратиш смс и ще го въведеш в УЕБ и ще ти даде права или ще напишеш код даден от администратора в сървъра и пак ще ти даде права, аз голяма разлика не виждам. Не е с нещо, с което да се хвалиш пред другите, че имаш нещо по-така, че да привлечеш повече хора и сървъра ти да бъде известен с това.
Относно VeCo бейсбилдър мода няма какво да го говорим изобщо. По принцип ако беше релийзнат без бъга какво щяхте да правите ? Иначе в уговорката с DoPe това го нямаше, а го добави едва след като ми заплати свършеното. По принцип искахме да го направим за него и да си плати, но момчето се отказа от тази идея и настояваше да бъде направено, поради причината, че този мод не се играе заради точно това нещо. Това е просто BugFix, не е като квантовия компютър. Всеки с малко знания щеше да се досети да погледне изчисленията в кода на Triant и да ги направи и при този на VeCo.
Tired and retired...

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Плъгин за даване на флагове чрез писане на код

Мнение от TheRedShoko » 10 Мар 2018, 15:40

Българи сме все пак... Трябва да мрънкаме за нещо... Относно team системата - хрумна ми, когато играех с брат ми и не можеш да преместя един от предметите му, а ми трябваше. Не съм знаел, че го има заявено в интернет - не ме и вълнува. Относно фикса на VeCo - ако VeCo беше пуснал нова версия на плъгина с оправени изчисления? Какво щяхте да правите? Ако изобщо го нямаше бъга? Дайте да мрънкаме за зеления блок, че не трябва да slow-ва и да вдигаме панаири, ако някой пусне fix на него? Щот добавяне на 1 ред е много работа... Вместо да се наслаждавате на играта, докато все още може да се играе в България, вие вдигате панаири за глупости... Private plugin/mod не знам си какво... Още повече, че вие се заяждате за някакви basic неща, които по абсолютно никакъв начин не правят сървъра ви уникален. Все едно да сложа команда до която имам достъп само аз и да казвам, че сървъра ми е уникален заради нея и това ще привлече повече играчи...

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта