ZeleniPari - игра за пари

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от d3ath2435 » 18 Юни 2020, 21:10

Както съм казвал винаги "Ако не опиташ няма как да разбереш". Фейсбук групите буквално са пълни с линкове към този сайт така, че рано или късно ще се разбере дали е истина или не! Всичко е възможно, но без да се тества може само да гадаем и да си чешем езиците! :D

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от Bartian » 18 Юни 2020, 21:18

terrorsecurity.tech написа: 18 Юни 2020, 20:48 Много ми е интересно защо този, уж български сайт решава да се крие зад cloudflare? Да не говорим, че се байпасва в рамките на няколко секунди.

lolo2.png

Някакъв румънски сървър, бог знае къде на майната си. Не знам дали тези хора наистина изплащат сумите, но само като видиш, че сървъра не е на българска територия, това автоматично ме навежда на съмнения. Не е задължително да са на български сървър, но все пак логично е да се чуди човек. :)
Хоста предимно се води в US.
Ето и йпто да видиш 172.67.136.7 съмнителното е че защита им е слаба и сайта може да се свали лесно и хората да си загубят "парите".
И да има много голяма вероятност да са измамници според мен.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
g0gIch
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 206
Регистриран на: 20 Юли 2017, 17:29
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от g0gIch » 19 Юни 2020, 03:05


Аватар
MAXIPOOL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Дек 2019, 22:53
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от MAXIPOOL » 20 Юни 2020, 13:06

измамници и не дават 0,4 цента от тези 4 цента одържатт 1 цент и получаваш 3 цента изманици са а за да ползвам линка да събирам средства трябва първо да харесам страницата във фб а аз нямам много сложно а и няма гаранция че не са изманици парички зелени пари червени пари все тая
Връзка с мен
✓ Telegram https://t.me/PetyoGeorgiev
✓ WhatsApp https://wa.me/4915775143468

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

ZeleniPari - игра за пари

Мнение от Scorpions95 » 28 Юни 2020, 18:32

Гласувайте и за мен https://zelenipari.com/vote?for_user=scorpions

Тук ще отбележа за кой съм гласувал

Код за потвърждение: Избери целия код

Поздравления! Вие гласувахте за nameless успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за sf4n успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Днес 21.06.2020г
Поздравления! Вие гласувахте за gmilanov успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за g0gIch успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за dixiklo успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за nameless успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за dachoni успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за servitiora успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...

Днешна дата 22.06.2020
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за g0gich успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за nameless успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за dachoni успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за sf4n успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за gmilanov успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...

Днес 23.06.2020г гласувам за:
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Дата: 24.06.2020г
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за sf4n успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за gmilanov успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за g0gich успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за todoroff успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за servitiora успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за nameless успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за dixiklo успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
28.06.2020 Гласувано е за:
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за sf4n успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Днес е 29.06.2020г продължавам да гласувам
Поздравления! Вие гласувахте за d3ath2435 успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за sf4n успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за gmilanov успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Поздравления! Вие гласувахте за g0gich успешно и той спечели 0,04 лв. Презареждане...
Днес гласувах за всички в темата(АКО НЯКОЙ СЪМ ПРОПУСНАЛ ДА КАЗВА),очаквам вашият вот за мен,БЛАГОДАРЯ !
ИНФОРМАЦИЯ: Когато гласувате моля логвайте се със вашите си акаунти [ Препоръчително е ]


Последно издигане Scorpions95 от 28 Юни 2020, 18:32
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта