Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от OciXCrom » 03 Юли 2019, 22:55

Dr. House написа: 03 Юли 2019, 19:54 ЦС БГ ИНФО все още ли е фактор за реклама?

С Иво преди бяхме приятели, но съм му изгубил контактите.
Този сайт единствено е фактор за умирането на играта. Това е главното място, където 10-годишните получават идеята, че трябва да пуснат поредния празен сървър, ползвайки плъгини направени преди 20 години и вече несъществуващи АМХХ версии, след което идват тук и се чудят защо нищо не им работи както трябва.

След като господинът Иво реши да изгони всички свестни потребители и буквално целият екип си замина, в сайтът им можеш да намериш само хлапета с теми от рода на "как се сменя мапа".

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от iv69 » 03 Юли 2019, 23:31

OciXCrom написа: 03 Юли 2019, 22:55
Dr. House написа: 03 Юли 2019, 19:54 ЦС БГ ИНФО все още ли е фактор за реклама?

С Иво преди бяхме приятели, но съм му изгубил контактите.
Този сайт единствено е фактор за умирането на играта. Това е главното място, където 10-годишните получават идеята, че трябва да пуснат поредния празен сървър, ползвайки плъгини направени преди 20 години и вече несъществуващи АМХХ версии, след което идват тук и се чудят защо нищо не им работи както трябва.

След като господинът Иво реши да изгони всички свестни потребители и буквално целият екип си замина, в сайтът им можеш да намериш само хлапета с теми от рода на "как се сменя мапа".
Кроме, предполагам, че самия автор не е толкова запознат с подробности около ЦС ХЛАПЕ и с неговите бивши стари "авери" , щото както забелязах самият господин "свръхбизнесмен" и "свръх софтуерен гений" дето май само с нефт, оръжие , дрога и проституция не се занимава... , та затуй и няма време за дребни подробности... Обхванал е здраво юздите на най-печелившите "сфери" за бърза и лесна свръхпечалба в процъфтяващото гето "BG" и трупа ли трупа милион след милион. Чудно защо обаче е зажалил за нашия малък и евтин ЦС1.6 - най-бедняшката игра, популярна и играна само в западнали и бедни страни като нашата ??? Кой знае - нали се занимава с маркетинг и реклама- току виж я популяризирал с няколко стотин ЕВРОмилки :) Айде наздраве и да не вземе да ми се ядоса скъпия ни ветеран :beer: :) !

Аватар
Dr. House
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Юли 2019, 18:27
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от Dr. House » 04 Юли 2019, 03:22

iv69 написа: 03 Юли 2019, 23:31
OciXCrom написа: 03 Юли 2019, 22:55
Dr. House написа: 03 Юли 2019, 19:54 ЦС БГ ИНФО все още ли е фактор за реклама?

С Иво преди бяхме приятели, но съм му изгубил контактите.
Този сайт единствено е фактор за умирането на играта. Това е главното място, където 10-годишните получават идеята, че трябва да пуснат поредния празен сървър, ползвайки плъгини направени преди 20 години и вече несъществуващи АМХХ версии, след което идват тук и се чудят защо нищо не им работи както трябва.

След като господинът Иво реши да изгони всички свестни потребители и буквално целият екип си замина, в сайтът им можеш да намериш само хлапета с теми от рода на "как се сменя мапа".
Кроме, предполагам, че самия автор не е толкова запознат с подробности около ЦС ХЛАПЕ и с неговите бивши стари "авери" , щото както забелязах самият господин "свръхбизнесмен" и "свръх софтуерен гений" дето май само с нефт, оръжие , дрога и проституция не се занимава... , та затуй и няма време за дребни подробности... Обхванал е здраво юздите на най-печелившите "сфери" за бърза и лесна свръхпечалба в процъфтяващото гето "BG" и трупа ли трупа милион след милион. Чудно защо обаче е зажалил за нашия малък и евтин ЦС1.6 - най-бедняшката игра, популярна и играна само в западнали и бедни страни като нашата ??? Кой знае - нали се занимава с маркетинг и реклама- току виж я популяризирал с няколко стотин ЕВРОмилки :) Айде наздраве и да не вземе да ми се ядоса скъпия ни ветеран :beer: :) !
Не разбирам от какво е породен този подигравателен отговор.

Говори единствено за нивото Ви на общуване и интелект, все едно момче което прави дюнери в Аладина.

Нищо лично, отношението Ви не е оправдано с правилен аргумент.
Someone different.

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от FPS-Gam3r » 04 Юли 2019, 09:13

HDS написа: 03 Юли 2019, 19:46 Ами те тия от македония направо направиха милиони от тия реклами и то ОТ ЦС не от нещо друго, аз не знам, как на нашите програмисти не им хрумна тази идея да променят клиентската част на цс-а и да добавят вътре собствен мастър сървър и да рекламират, тук-там *( поне за 10 000 лева ) , а сега щяха да са милионери.
gametracker.rs*( warzone , kgb hosting )
За собствения мастър сървър, аз и още 3-ма души имаме....
Аз лично го правя за играта и играчите. Другите 2-ма за пари от бууст-а който предлагат, което не смятам че е най редното в момента, но всеки сам преценява

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от cgozzie » 04 Юли 2019, 10:34

Аз също от доста време тук казвам че, цс-1.6 загина геройски отдавна, ама кой да слуша.Само като си спомня че през 2002 си пусках сървъри, домушарки леле кви реклами бре, пълнеше се веднага и то фул от сутрин до вечер..Не се мъчете повече да си правите сайтчета, форумчета, сървърчета, губите си ценно време ще го разберете ама късно..Освен ако не го правите за тръпката, и да се събирате там свои приятели просто да си цъкате....
Изображение

Аватар
Halu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Апр 2019, 17:11
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от Halu » 05 Юли 2019, 22:13

OciXCrom написа: 03 Юли 2019, 22:55
Dr. House написа: 03 Юли 2019, 19:54 ЦС БГ ИНФО все още ли е фактор за реклама?

С Иво преди бяхме приятели, но съм му изгубил контактите.
Този сайт единствено е фактор за умирането на играта. Това е главното място, където 10-годишните получават идеята, че трябва да пуснат поредния празен сървър, ползвайки плъгини направени преди 20 години и вече несъществуващи АМХХ версии, след което идват тук и се чудят защо нищо не им работи както трябва.

След като господинът Иво реши да изгони всички свестни потребители и буквално целият екип си замина, в сайтът им можеш да намериш само хлапета с теми от рода на "как се сменя мапа".
1.Не е проблема онзи сайт а като цяло новите игри изместиха цс 1.6 още от 2012-2013 насам , примирете се с мисълта вече и ще ви е по-лесно :hooray:
Докога ще се самозаблуждавате , че 'дечковците' квито сме били и ние в периода 2009-2011 са ви виновни че цс-а е замрял? ( и сега не ми казвайте че не е така , повечето от нас също бяхме лапета ама тръгнахме от някъде , но за друго го казвам , не за да защитавам дечковците и прочие а просто че от всяка 1 възраст могат да играят хора! ) ;

2.Някои хора тук от форума гледахме от големите вериги и ние се издигнахме до тяхното ниво (вкл. има и хора в екипа , няма да назовавам имена ) , но все пак всеки се учи от успешните и се развива нали? :)

Вместо да обвиняваме този и онзи нека обвиним себе си , че играем 1 нещо и на някои адски им омръзва от хакери , флуудове , измамници по форумите и в цс-а както и скайп за смс админ или друго и преструващи се на съпорти и главни администратори , те допринесоха за това в БГ да се насочат към други игри и неща хората. Пък и кой нормален ще стане на 23-25 и повече години и цял живот ще ти играе само 1.6 ? Всичко си е до време и приоритети.

3.Нека не забравяме , че има много държави в които 1.6 не е на нивото като в БГ и си има доста хора по сървърите , я с бууст я с друго , особено в държавите като Румъния , Русия , Турция и страните ни съседки , винаги може да играем друга игра или в други сървъри които не са наши , по-добре е да помислим защо още играем нещо което не е толкова популярно и актуално , за разлика от преди когато това беше една от топ игрите в цял свят и с нетърпение чакахме да играем я с приятели , я да завържем някое друго интересно запознанство с готини хора.

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от cgozzie » 05 Юли 2019, 22:28

ЦС- 1.6 по-принцип се играе много все още,но за жалост както каза по-горе колегата в България си замря.Но има още мъничко хляб в него та да видим до кога.И съм сигорен на 100%, ако този сайт затвори врати,то веднагически цс умира за нула време.Все още малкото хора имащи сайт или форум за цс, им се крепи на това че този сайт го има поправете ме ако греша.. :mad: :beer: :beer:
Изображение

Аватар
Maverick
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от Maverick » 05 Юли 2019, 23:07

Здравейте, да се изкажа и аз, тъй като имам и аз подобна тема в форума ми. Въпреки че не съм ветеран както някой от вас тъй като започнах с имането на сървар от 2016, бих казал, че за това време видях и се начетох на доста неща и само от cs може да научиш доста неща за нас самите като нация и манталитета ни. И като главният човек който ръководи парада винаги съм се стремял тази лоша българска черта да не се изразява толкова много и до някаква степен успявам и хората са си доволни от сървара и от comminity-то.

Ние все още се държим някак си, но ако започваш наново да правиш вериги и сървари забрави то просто не си струва времето което ще изгубиш и вероятно и не малко пари. Единственото изключение е ако на теб лично ти се играе някъв мод които го няма другаде и имаш няколко приятели да си цъкате от време на време. Аз лично това ми е основната мотивация да си го държа online, щот няма да има къде и с кой да цъкам. :mad:

Аватар
HDS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 22
Регистриран на: 02 Юли 2019, 22:19
Се отблагодари: 10 пъти
Получена благодарност: 1 път

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от HDS » 08 Сеп 2019, 13:39

Всички деца вече играят fortnite..

Аватар
Franziskaner
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 58
Регистриран на: 30 Авг 2019, 03:51
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Каква е "хавата" в CS 1.6 - поздрави от Ветеран

Мнение от Franziskaner » 09 Сеп 2019, 00:43

Всички вече използват Plug-in Auto Bot или xFakePlayers доста СЪРВЪРИ са с ботове за хора трава постоянно boost
Последно промяна от Franziskaner на 09 Сеп 2019, 15:52, променено общо 1 път.
Cs-Epay.Info AWP Only
IP: 84.54.187.13:27018

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта