Излагацията на виваком

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Masquerad3
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Май 2019, 13:22

Излагацията на виваком

Мнение от Masquerad3 » 10 Май 2019, 19:29

Здравейте потребителите на амхх-бг.инфо. Вече от 2019г. насам виваком премина на една нова услуга (vivacom mobix), във което интернета има граница... Ние във момента имаме 30К МБ за 1 месец, домашен телефон + 320 тв канала (от които повечето не показват). Уж преди сключихме договор за неограничен интернет, но нещата се промениха. Така и аз мисля да си пусна собствен интернет у нас. Това дали е възможно? И какво трябва да се направи?

Благодаря Ви предварително ;)

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Излагацията на виваком

Мнение от FPS-Gam3r » 10 Май 2019, 19:36

Какво ще рече, "собствен интернет у нас".... Под собствен аз разбирам домашна локална мрежа, сега ако искаш да имаш глобална мрежа, то това е друго и ти трябва доставчик. Никой не е виновен че сте избрали този пакет, с сигурност има и не ограничен с по малко канали естествено. Имате ли възможност да минете на друг? Ако има проверете техните условия и ако ви допадат имайте в на предвид, че ако ще прекрати те договора с виваком ще има неустойка

Аватар
Huehue
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 352
Регистриран на: 16 Яну 2017, 23:42
Местоположение: София
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 171 пъти
Обратна връзка:

Излагацията на виваком

Мнение от Huehue » 10 Май 2019, 19:40

Щом имате договор и в този договор е посочено това което казвате им го занесете на тях и попитайте какво става.. Ние тук не сме виваком!
LOYAL TO THE OATH OF OMERTА̀

Зад монитора мъжкари, това не го разбирам..
На живо сте мишкари, това го гарантирам!
Седиш на 30 метра от мен като препариран!
Ако има нещо брат, номерът ми е блокиран..

My GitHub Profile
GitHub

My AMXX Includes Collection
AMXX Include Libraries

My Steam Profile (from SteamDB)
  • Value: 4179€
  • Games owned: 1855
  • Games played: 754 (40%)
  • Hours on record: 4,994.9h

Аватар
Guardian Angel
Извън линия
VIP
VIP
Мнения: 186
Регистриран на: 18 Окт 2016, 02:00
Местоположение: Петрич
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 22 пъти

Излагацията на виваком

Мнение от Guardian Angel » 10 Май 2019, 20:16

Реално интернета си ви е неограничен както си е написано, друг е въпроса, че повечето хора не обичат да си четат договора, в това число си и ти явно. Много ясно си е опоменато, че имате 30 GB данни на максимална скорост и след това интернета ви пада на 126kbps ако не се лъжа. Демек продължаваш да си имаш интернет но е много бавен и реално условията на договора са спазени защото си имаш неограничения интернет. Научете се да си четете договорите а не да си пляскате подписите навсякъде без да знаете за какво се подписвате.

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Излагацията на виваком

Мнение от cgozzie » 10 Май 2019, 22:29

Аз отдавна им сърбах попарата на тия виеткомци, че едвам се отървах от тях.Минах си на емтел и пей песен нета ми кърти.. xD xD xD
Изображение

Аватар
Masquerad3
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Май 2019, 13:22

Излагацията на виваком

Мнение от Masquerad3 » 10 Май 2019, 22:57

FPS-Gam3r написа: 10 Май 2019, 19:36 Какво ще рече, "собствен интернет у нас".... Под собствен аз разбирам домашна локална мрежа, сега ако искаш да имаш глобална мрежа, то това е друго и ти трябва доставчик. Никой не е виновен че сте избрали този пакет, с сигурност има и не ограничен с по малко канали естествено. Имате ли възможност да минете на друг? Ако има проверете техните условия и ако ви допадат имайте в на предвид, че ако ще прекрати те договора с виваком ще има неустойка
Вижте сега господине аз "имам" възможност да си сменя интернет доставчика, но темата е съвсем различна... Искам да кажа, че вече никой да НЕ сключи договор с тия измамници и след това зададох въпрос относно за (телеком услуги). Как е? Някой дали е пробвал нещо подобно и тн.? Просто ние след като сключихме договора със тях преди 2 години всичко беше отлично, а сега са измислили тая нова услуга (виваком мобикс). Аз преди няколко седмици посетих офиса им и ми казаха, че вече, който е абонат на виваком те ще имат ограничен интернет, но със сигурност от месец януари 2019г. нямат пакети със неограничен интернет и това е.

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта