Безплатна реклама на сървъри

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от V.A.L.V.E » 29 Ное 2018, 17:52

Здравейте, днес пуснах мастър сървър за CS 1.6 предлагам ви безплатна реклама на 1 сървър.

Изисквания:
1.Качвате наша инсталация на CS 1.6 във вашият сайт (като преди да го качите можете да го сканирате чрез онлайн платформата viruscan да видите че играта е чиста)
2. Давате скрийншот къде е качен сетъпа на играта (трябва да е задължително на видно място)
3. Давате IP+PORT на сървъра
4 (не задължително но е бонус) ако искате 2 сървъра в мастър сървъра, добавяте сетъпа в сайта и форума ви.

Всеки който желае да се запише, нека пише в темата, до 72 часа ще ъпдейтна поста си, кой вериги ще бъдат добавени в мастър сървъра или т.н мастър лист.


PP: Какво е Mastserver или т.н Мастър лист

В менюто "Internet" на CS 1.6 имаше преди години сървъри и така по-лесно веригите набираха играчи като спестяваха доста средства (пари) за реклами, отдавна ги няма ето че днес пуснах такъв и така имате възможност да се възползвате безплатно.


Забраняват се сървъри с "Slowhack" , "game menu changer" и тем подобни глупости, хвана ли 1 сървър, излитате перманент от мастър листа :shok:

Аватар
Guardian Angel
Извън линия
VIP
VIP
Мнения: 186
Регистриран на: 18 Окт 2016, 02:00
Местоположение: Петрич
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 22 пъти

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от Guardian Angel » 29 Ное 2018, 20:43

Мастър сървъри има много, дори веригата от която бях част до скоро има функциониращ такъв с няколко хиляди постоянни потребители. Това което искаш е пълна глупост, искаш други хора /вериги да ти развият проекта безплатно? Всеедно сега имам верига с 300 играча и 100 от тях си свалят твоя едит и хоп ти получаваш 100 потребителя към сървъра ти и аз какво получавам - еднократна реклама. .. За мен това е пълен абсурд, всичко на готово. Имали сме месеци в които е имало постоянен трафик от 5 цифрени резултати с потребители но това е станало с годините при постоянен труд и реклами.. Искаш нещо напълно абсурдно..

Аватар
talibana
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 21 Окт 2016, 22:47
Местоположение: София
Се отблагодари: 5 пъти
Обратна връзка:

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от talibana » 29 Ное 2018, 22:06

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 01 Дек 2018, 20:00, променено общо 2 пъти.
Причина: Безсмислен коментар / Спам

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от V.A.L.V.E » 29 Ное 2018, 22:16

Guardian Angel написа: 29 Ное 2018, 20:43 Мастър сървъри има много, дори веригата от която бях част до скоро има функциониращ такъв с няколко хиляди постоянни потребители. Това което искаш е пълна глупост, искаш други хора /вериги да ти развият проекта безплатно? Всеедно сега имам верига с 300 играча и 100 от тях си свалят твоя едит и хоп ти получаваш 100 потребителя към сървъра ти и аз какво получавам - еднократна реклама. .. За мен това е пълен абсурд, всичко на готово. Имали сме месеци в които е имало постоянен трафик от 5 цифрени резултати с потребители но това е станало с годините при постоянен труд и реклами.. Искаш нещо напълно абсурдно..
1. Коментара ти не е по темата
2. От никой не съм искал някаква сума, а услуга за услуга, което е напълно безплатно.
3. Бил си в някоя верига но не си направил ти мастър листа не мисля че е коректно да коментираш чуждият труд
4. Рекламата не е еднократна а сървъра остава перманент не съм написал никъде някакво определено време
5. Сървър може да бъде премахнат само ако ползва slowhack И т.н

talibana написа: 29 Ное 2018, 22:06 Незнам,но яко сте си повервали,то не е цс за андройд за телефона,то сега не са мастър сървъри искаш да избиеш рибата за кратко време,ама няма да стане да знаеш.
1. Коментара ти не е по темата както по-горния
2. Андроид сървъра работи, защо завиждате с подтексти, всеки има някакви умения и се опитва да направи нещо.
3. Никому на сила не карам, това е само предложение

PP: Следващия коментар извън темата ще го докладвам за спам, писна ми от лапета 96-98 00 набор дето не знаят с кое се пи*ае да коментират чуждият труд и да го оплюват, нямаш си и на хабер колко нощи не съм спал за да работя усърдно над проектите си и колко съм изчел за да науча и да спестя пари. :)

Аватар
talibana
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 21 Окт 2016, 22:47
Местоположение: София
Се отблагодари: 5 пъти
Обратна връзка:

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от talibana » 29 Ное 2018, 22:37

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 01 Дек 2018, 20:01, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар / Спам

Аватар
Guardian Angel
Извън линия
VIP
VIP
Мнения: 186
Регистриран на: 18 Окт 2016, 02:00
Местоположение: Петрич
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 22 пъти

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от Guardian Angel » 30 Ное 2018, 04:56

Извинявай много но как по-точно коментара ми не е по темата? Предоставяш грешна и непълна информация и слвдователно те поправям и на теб веднага не ти изнася? Казваш че не искаш коментари от хора 96 пък ти самия си 94 (много си голям вече) :D Може да не съм направил мастър сървъра но съм работил за неговото развитие и последно имаше около 40 000 потребителя, плюс това има голям брой други мастър сървъри а ти лъжш хората че си единствен.. Казваш че рекламата не е еднократна, да сървъра на хората ще е постоянно в тоя лист но ти определяш кои сървъри да са най горе. Като цяло всичко в темата ти е заблуда и единствено някой тотално незапознат би се вързал. Нещата които пишеш само не знам дали ги пишеш от незнание или просто искаш да минеш метъра..

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

Безплатна реклама на сървъри

Мнение от The Beast » 30 Ное 2018, 08:12

Целта му е да го развият другите хора и после да тръгне да изкарва някакви пари от това. Чисто и просто е.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта