Писане на система по време на стрийм

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от JustyleR » 19 Ное 2018, 03:57

Здравейте, понеже имам малко свободно време и мисля да напиша някаква малка и елементарна система по време на стрийм, та правя тази тема с 2 цели:
1-вата е да ви уведомя и да видя дали има заинтересовани.
Като цяло досега не съм виждал някой българин да стриймва (казвам стриймва, не да прави клипове свързани с програмиране), та реших да направя нещо по въпроса.
2-рата е да попитам каква система да бъде, за момента мисля да бъде някаква малка блог система или нещо подобно, ако имате някакви други идеи, то тогава ще се радвам да ги видя.

Та, някои от вас знаят, че имам смс система и сигурно ще попитат защо няма да работя върху нея по време на стрийма и накратко защото нямам голям интерес към нея за в момента. Искам някакво разнообразие, защото в последните месеци работих само върху нея.

Та, стрийма не знам точно кога ще бъде, за да не го пропуснете ще бъде добре да се присъедините към Discord сървъра и от там ще бъдете уведомени малко преди започването на стрийма.

Както споменах, ще имате възможност да питате ако нещо не ви е ясно и като цяло да видите как точно се разработва една система от нищото.

Сега не искам да се правя на големия програмист и не карам никого да идва на сила!

Лека вечер/ден. :)
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от illusion » 19 Ное 2018, 14:24

Може система нещо като за Photoshop, но нямам много идеи за нея, може би ти идва нещо на акъла за такава система? Питам, защото имам сайт (hosting + domain) който е за photoshop основно и ако намеря система може и да го пусна, заедно с едно форумче. Как ти звучи? Ако не - повечето тук ще искат CS система, със сигурност, макар че и на мен ми трябва и CS система, но съм 90% убеден, че ще откажеш, затова виж предложението ми горе.

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от JustyleR » 19 Ное 2018, 16:37

F33L Th3 P0W3R. написа: 19 Ное 2018, 14:24 Може система нещо като за Photoshop, но нямам много идеи за нея, може би ти идва нещо на акъла за такава система? Питам, защото имам сайт (hosting + domain) който е за photoshop основно и ако намеря система може и да го пусна, заедно с едно форумче. Как ти звучи? Ако не - повечето тук ще искат CS система, със сигурност, макар че и на мен ми трябва и CS система, но съм 90% убеден, че ще откажеш, затова виж предложението ми горе.
Какво точно имаш предвид под система за photoshop? Нещо като блог с уроци и т.н. ?
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от illusion » 19 Ное 2018, 17:57

Ами да има някви полета за уроци (да се добавят/премахват), да има нещо като създаване на прости ефекти върху снимки, да съдържа прикачване на изображения или не знам нещо подобно

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 19 Ное 2018, 19:02

Къде ще стриймваш

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от JustyleR » 19 Ное 2018, 19:05

F33L Th3 P0W3R. написа: 19 Ное 2018, 17:57 Ами да има някви полета за уроци (да се добавят/премахват), да има нещо като създаване на прости ефекти върху снимки, да съдържа прикачване на изображения или не знам нещо подобно
Ще видя.
Drea<M>40BG ;]] написа: 19 Ное 2018, 19:02 Къде ще стриймваш
Twitch.

Относно кога, не знам. Може би в петък или събота, защото знам, че през седмицата има работа/училище.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Писане на система по време на стрийм

Мнение от JustyleR » 25 Ное 2018, 15:38

www.twitch.tv/justytv

Започваме след 20м.
Всеки е добре дошъл.
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта