ЦС-а замря а сега накъде?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
MORTALKOMBATX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Юли 2018, 16:36

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от MORTALKOMBATX » 03 Авг 2018, 22:13

Както от заглавието разбирате ЦС 1.6 замря от няколко години и не е новост , че масово геймъри се местим към други игри и т.н....
сега бих искал да ми предложите към коя игра да се насоча която пак да може мултиплейър , да не е много тежка като ЦС:ГО (пробвал съм я не е лоша , но тъй като играя с кракната ми дава Don't send ерор когато си иска , не ми се занимава да я оправям за това направо дайте идея към следващата игра която да ми грабне интереса (ще е добре да има форум към нея както към 1.6 винаги е имало много форуми особено тук в БГ , но кел файда да я играя като нещо сървърите не ми допадат и отделно че модовете които играя само извън БГ имат хора а там не ми се прекарва времето! Ако намеря заместител на играта ще е добре тъй като искам да забравя за 1.6 докрая на годината :)

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от cgozzie » 03 Авг 2018, 22:14

Не е замрял няма и да стане това е мое мнение.
Последно промяна от cgozzie на 04 Авг 2018, 00:48, променено общо 1 път.
Изображение

Аватар
Dangerous
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 12 Юни 2018, 17:35
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от Dangerous » 03 Авг 2018, 22:38

Как пък разбра, че цс-а замира това ми е много интересно като въобще не замира цс-а още се играе няма значение дали е стара играта има още хора който я играят. :)
:pepo_christ: :pepo_cop:

Аватар
MORTALKOMBATX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Юли 2018, 16:36

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от MORTALKOMBATX » 03 Авг 2018, 23:41

Каквото и да си говорим в БГ положението не е както преди (всеки втори трети сървър) имаше много хора основно всеки мод имаше доста хора а сега всеки тръгна да играе ЦС:ГО и други shoot игри които са доста тежки но пък хората това ги влече , извън България не е толкова замрял като да се усеща масова липса на хора по сървърите различни от Dust2 , Dust2 Respawn , Gungame и тук таме някой друг сървър. Не може да ми кажете че не е замрял при положение че всички големи вериги почнаха да затварят , някои още ги има но са ПРАЗНИ или едвам едвам влиза някой човек - това ако не е замиране не знам какво е , в /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// се обсъждаше в една тема именно че масово хората преминаха към цс:го и други игри докато цс 1.6 остава на заден план , аз темата не я пуснах да спорим дали е замрял или не а просто исках да ми предложите други игри или някоя също толкова зарибяваща колкото 1.6 независимо дали изобщо е някой ЦС или друга Shoot игра. :)

Аватар
CVI
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 23
Регистриран на: 30 Юли 2018, 15:55
Се отблагодари: 1 път

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от CVI » 03 Авг 2018, 23:50

SA:MP

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от TheRedShoko » 04 Авг 2018, 00:35

Не смятам, че CS-a е умрял, а по-скоро се е почистил от всякакви хлапета и подобни. Защо CSS не привлече толкова внимание, колкото GO? Защото в CSS нямаше скинове и глупости, от които децата да се опитват да печелят пари. Вярно доста хора напуснаха играта, защото след 15 години тя започна да омръзва, но винаги може да се съберат хора за една игра. От друга страна, в държави като Турция, Румъния и Русия, играта е в своя разцвет, макар и valve да са спрели потдръжката. Хората имат стимул да играят, не защото може да спечелят някой лев, а защото играта ги влече и все още виждат потенциал в нея. Само погледнете руснаците - лудаците, на пук на valve, първо декомпилираха HLDS engine, а сега и самата игра. Хората отделят от личното си време, за да запалят отново интереса на тези, които вече са го изгубили. Като заключение - CS:GO sucks, viva la 1.6

Има сума игри като LoL, WoW, AION etc. Ако все пак не те кефят MMORPG, винаги можеш да цъкаш Fortnite или PUBG (от факта, че играеш само кракнати игри разбирам, че PUBG не е за теб) и сума подобни, които ако се разровиш ще откриеш.

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от EMOTO2.COM » 04 Авг 2018, 03:37

С остаряването на дадена игра и излизането на куп нови игри, може да се каже, че хората леко по леко се разпръскват. Общо взето в момента цс 1.6 играчи почти няма в България. В момента сървърите който са водещи в класациите са пълни на 70% с чужденци които са от платени реклами. Спрат ли рекламите сървърите умират... А преди между 2008 и 2013 година положението беше коренно различно в положителния смисъл. След 2013 година започна големият срив на тази игра, защото бяха измислени всевъзможни начини за промяна/заразяване на играта на играчите главно от румънците и така повечето хора се отвратиха, че им се налага да играят в точно определени сървъри не по тяхно желание. Тази игра може да се запази още някой друга година стига рекламите да не спират..
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от The Beast » 04 Авг 2018, 08:36

Или си назад с времето или нямаш никаква информация. Абсолютно всички класации на компаниите са измислица. Има хиляди доказателства за това. Виж в страницата на CS:GO България, всеки говори, че играта умира, а тя излезна преди 5 години.
Можеш да погледнеш статистиките в gametracker и да видиш колко хора играят CS 1.6 в сървъри и колко CS:GO(добавям в СЪРВЪРИ).
Такива теми като тази са редовно обсъждани за всички игри. Факт е, че в България не се развива нищо освен политическите глупости.
В други държави ЦС-а се играе много, има stream-ове с много хора и турнири. За абсолютно всяка игра си има играчи и не мисля, че скоро ще умре. Да не говорим, че след изкарването на reCS се очаква много хора да се върнат и да започнат наново. Ще се изчистят много неща, които изгониха хората. В dev-cs се разработват нови модове, които смятам да пусна в България и доста такива неща. Очаква се да се прави кампания и youtube-ри, които да разпространят новата версия сред децата и тем подобни глупости.
Като не ти се играе, пълно е с игри, но да търсиш копие на CS 1.6 с такава общност във форуми е просто абсурд.

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от Just » 04 Авг 2018, 11:01

EMOTO2.COM написа: 04 Авг 2018, 03:37 С остаряването на дадена игра и излизането на куп нови игри, може да се каже, че хората леко по леко се разпръскват. Общо взето в момента цс 1.6 играчи почти няма в България. В момента сървърите който са водещи в класациите са пълни на 70% с чужденци които са от платени реклами. Спрат ли рекламите сървърите умират... А преди между 2008 и 2013 година положението беше коренно различно в положителния смисъл. След 2013 година започна големият срив на тази игра, защото бяха измислени всевъзможни начини за промяна/заразяване на играта на играчите главно от румънците и така повечето хора се отвратиха, че им се налага да играят в точно определени сървъри не по тяхно желание. Тази игра може да се запази още някой друга година стига рекламите да не спират..
Как разбра че замира, цс-а в БГ все още има сървъри, на топ ниво и дори някой от тях се подържат с 5лв на ден за да са пълни минимум 24 часа имаш право че на некой ако им се спрат рекламите няма да имат грам хора, но те си мислят, че са се развили спрат ли рекламите, умират.. веднага няма да имат хора поне за това съм сагласен.
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
MersY
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 14 Окт 2016, 21:29
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 7 пъти

ЦС-а замря а сега накъде?

Мнение от MersY » 04 Авг 2018, 14:09

То вече и Го не се играе толкова много чакаш по 10/15 минути за да ти намери хора. Сега като ги гледам по залите всеки 2-ри е пуснал fortnite-а :coolface:

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта