Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от The Beast » 11 Юли 2018, 10:15

Здравейте, пиша тази тема, за да ви издам малко факти за deadlylord. Това е едно доста нестабилно момче което може би има психически проблеми.
Преди няколко дни някакъв индивид с VPN започна да влиза с пароли на админи, два админа специално им бяха откраднати от два различни мои сървъра. Реших да проверя по никовете им и какво да се види, на същия ден са играли точно в неговия сървър.
Писах с тях и ми обясниха доста категорично, че не са играли другаде. Аз бях почти сигурен, че друг рядко ще направи такова нещо, защото странно той ми пишеше някакви неща в същото време, как щял да ми дава сървъра си и подобни глупости. Най-вече проверих неговия сървър, защото и преди е правил мръсотии, но уж хората се променят с времето. Пиша тази тема, за да ви кажа, че е скамер и малък лицемер. В сървъра си има setinfo _pw logger и взима на абсолютно всички, след което търси и прави глупости.
Лично за мен е в черен списък, а вие ще си правите сметка какво да правите с него.

Ето ви малко информация за него:
Nick: deadlylord
IP: 95.42.151.206
Skype: ruslan.8000
Steam Account: https://steamcommunity.com/profiles/76561198066177698
Facebook: https://www.facebook.com/ruslan.andonov.2
IP Adress: Zombie BaseBuilder 6.5 [Shop|Spells|Rewards|24/7 Admins] - 93.123.18.45:27015

WaLkZ написа: 11 Юли 2018, 13:05 Тъй като този проблем с краденето на setinfo _pw пароли е доста наболял и се практикува често от злонамерени хора, които държат сървъри, ще закача временно темата за да се даде повече гласност. Като заключение, не слагайте парола, която използвате примерно за някой ваш имейл или пък фейсбук акаунт. Много хора изгърмяха. Конкретно за AMXX админ не е нужно да е някаква уникална парола, но не и от рода на 123456. Ако имате админ права в даден сървър с доста играчи, целта е да ви вкарат в някой сървър, който разполага с плъгинче за логване на setinfo _pw и идеята е само една, да се правят мизерии после. Въпросното лице deadlylord ще бъде под мониторинг, какви ги върши конкретно тук. Ако усетите нещо нередно да практикува на лични съобщения, може да ми докладвате.

Аватар
XapD
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 15 Окт 2016, 21:00
Местоположение: https://slackserv.com/forum/index.php
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от XapD » 11 Юли 2018, 10:20

За това винаги си сменям паса като влизам в други сървъри. :huh:
Последно промяна от XapD на 11 Юли 2018, 10:24, променено общо 1 път.

Аватар
psychopath.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Яну 2018, 13:05
Местоположение: Medellín (Colombia)
Се отблагодари: 3 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от psychopath. » 11 Юли 2018, 10:24

Аз лично не виждам къде си предоставил точни и ясни доказателства за твърденията ти срещу deadlylord? Това тук са просто приказки :]
Изображение
ИзображениеИзображение

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от The Beast » 11 Юли 2018, 10:38

psychopath. написа: 11 Юли 2018, 10:24 Аз лично не виждам къде си предоставил точни и ясни доказателства за твърденията ти срещу deadlylord? Това тук са просто приказки :]
Точни и ясни доказателства, трябва да ти изфабрикувам самопризнания ли? Експертиза или нещо такова? Не смятах да пускам тема докато не видях, че доста хора започнаха да се оплакват от него. Това е главната причина да не съм снимал всички глупости и данните от геймтракера и сървърите. Който иска може да вярва и да го има впредвид. Целта е просто да ви дам информация за това лице и неговите извращения през годините, защото простотиите му не са започнали сега.

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от ElitePower » 11 Юли 2018, 10:47

То може да е така, но без доказателства всеки да си прави изводи..

Аватар
DoPe ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 402
Регистриран на: 27 Фев 2017, 22:10
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от DoPe ;]] » 11 Юли 2018, 11:02

Я глейте кво става тук :D :D Продава си смешното "сървърче" за 200 лева, където може и сигурно да ви измами, кой знае...
The Best Deathrun Server: 79.124.49.91:27019
The Best Respawn Server: 79.124.49.88:27021

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от ElitePower » 11 Юли 2018, 11:06

Епа да го продава кво да направим :D Ако вземе да измами някой, че ще му продаде сървъра, няма да се учудя ако gs му бият шута.

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от The Beast » 11 Юли 2018, 11:07

DoPe ;]] написа: 11 Юли 2018, 11:02 Я глейте кво става тук :D :D Продава си смешното "сървърче" за 200 лева, където може и сигурно да ви измами, кой знае...
Това е една от многото му глупости, на мен щеше да го подарява до онзи ден.

Аватар
RideeR ;]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:30
Получена благодарност: 3 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от RideeR ;] » 11 Юли 2018, 11:52

Някой има ли информация защо сървърът му е толкова пълен, с реклами ли е?

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от The Beast » 11 Юли 2018, 12:00

RideeR ;] написа: 11 Юли 2018, 11:52 Някой има ли информация защо сървърът му е толкова пълен, с реклами ли е?
Отива към 3k ранг, не е особено пълен, но всичко го прави с буустове и лъжи в другите сървъри. Лично в моя е рекламирал десетки пъти и дори плъгин сложих, заради него.

Заключено

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта