ВЪПРОС ЗА Free Host

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

ВЪПРОС ЗА Free Host

Мнение от botlike » 03 Юни 2018, 11:26

EMOTO2.COM написа: 03 Юни 2018, 00:14 Пишеш ми пълни простотии... явно ти си пропуснал 8-9 клас както казваш за мен. МС-ът се определя от скоростта на интернета. При такава огромна скорост като твоята на снимката 450/300 е просто невъзможно да има такова забавяне от 7 мс към хост от София. Когато разполагах с наистина високоскоростен интернет бях ping-нал хоста на сайта ми и мс-ът варираше около 0.2-0.4
А колкото до „специалните условия“ не мислиш ли, че ще оставиш много хора гладни с това твое изказване :tooth:
Казах ти, че латенцията или твоят т.нар "мс" е време за реакция на хоста. Скоростта на теглене и скоростта на качване не е от пряко значение за латенцията. От твоята простотия искаш да кажеш, че латенцията от Варна до София ще е същата като тази от Люлин до Център? Много си заблуден. Едни път си наел VPS от h**e-host, и то на 100mbps port, и вече си се взел за голям философ на networking-a.
А иначе в домашни условия пак можеш да си направиш сървърно (стига да имаш нужните средства), което няма да е по-лошо от Tier-2 data centre. Съветвам те да прочетеш преди да се правиш на критик и най-вече да се излагаш с безхаберието си. :)
И долните резултати ли са фейк за теб? xD xD xD
Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

ВЪПРОС ЗА Free Host

Мнение от EMOTO2.COM » 03 Юни 2018, 15:10

По всичко изглежда, че измерените стойности от speedtest.net не са реални или пък само едната е вярна (MS или Download/upload)... преди 6-7 години може би съм сигурен, че тогава ги отчиташе правилно, но сега се заблуждавате много яко с фалшивите стойности.. Интересно явно имаш ясновидски способности но в случая нещо ти куцат. Изобщо никакъв впс не съм наемал като ти дадох последния пример. За информация ще ти напиша, че връзката се водеше 1 gbps а това дали ще ме направи философ наистина?
Дал съм реален пример по който можеш самин да си направиш изводи, от теб зависи дали ще продължиш да се залъгваш от фалшивите измервания на speedtest-a или ще се осъзнаеш поне малко. Спирам да ти пиша/отговарям защото доста се отклонихме от същноста на пуснатата тема или както казваш „спирам да се излагам с безхаберието ми“ :coolface:
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

ВЪПРОС ЗА Free Host

Мнение от botlike » 03 Юни 2018, 16:04

EMOTO2.COM написа: 03 Юни 2018, 15:10 По всичко изглежда, че измерените стойности от speedtest.net не са реални или пък само едната е вярна (MS или Download/upload)... преди 6-7 години може би съм сигурен, че тогава ги отчиташе правилно, но сега се заблуждавате много яко с фалшивите стойности.. Интересно явно имаш ясновидски способности но в случая нещо ти куцат. Изобщо никакъв впс не съм наемал като ти дадох последния пример. За информация ще ти напиша, че връзката се водеше 1 gbps а това дали ще ме направи философ наистина?
Дал съм реален пример по който можеш самин да си направиш изводи, от теб зависи дали ще продължиш да се залъгваш от фалшивите измервания на speedtest-a или ще се осъзнаеш поне малко. Спирам да ти пиша/отговарям защото доста се отклонихме от същноста на пуснатата тема или както казваш „спирам да се излагам с безхаберието ми“ :coolface:
Как за 12 години само ти си открил такова нещо? xD xD Пак ти повтарям, че не се нарича MS (milliseconds), a латенция (latency). Вземи се образовай по въпроса, че да не се излагаш пак като кифла. Иначе пък си наперен, ама покритието ти е нула, само такива останаха за жалост...
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта