Изработка на форум.

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Изработка на форум.

Мнение от illusion » 22 Апр 2018, 20:17

Когато бях на superhosting lgsl-то не работеше, както и свързването на сървъра към банлиста. Сега вече не знам дали още е така, но преди трябваше да тегля програма за да си свържа поне сървъра с банлиста.. Лично препоръчвам novahost.

Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Изработка на форум.

Мнение от NiTriX » 22 Апр 2018, 21:06

F33L Th3 P0W3R. написа: 22 Апр 2018, 20:17 Когато бях на superhosting lgsl-то не работеше, както и свързването на сървъра към банлиста. Сега вече не знам дали още е така, но преди трябваше да тегля програма за да си свържа поне сървъра с банлиста.. Лично препоръчвам novahost.
Относно LGSL-то, е трябвало да им пишеш имейл за да ти активират необходимия модул, иначе май можеш и ти да си го активираш от cpanel-а.
Винаги ми е работило всичко, като съм бил на superhosting. Ако нещо не работи - след като им пиша и обясня, какво искам да направя, те ми активират/включват необходимата функционалност.

Относно сървърите и банлистата и по принцип за връзка на сървъра с дата база, е най-добре въпросната дата база да се хостне от компанията, която хоства сървъра, за да си спокоен и да не се занимаваш с излишни неща. Единственото нещо, което се изисква да направиш е връзката от локалните файлове в хостинга на сайта/форума към дата базата за сървъра.



Не ги рекламирам и не работя за тях, но съм изключително доволен от superhosting..
Пресен пример от преди 2 дни - имах проблем с една функционалност и се мъчих цяло нощ, накрая в 03:00 им писах имейл и в 03:30 казуса беше разрешен и бях получил отговор.
Отделно преди години са ми писали/преработвали от-до лични кодове по моя молба само и само да ми станат нещата.
Изображение

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Изработка на форум.

Мнение от cgozzie » 22 Апр 2018, 21:19

Силно не препоръчвам да си зимаш домейн и хост от superhosting патил съм си от тях не съм доволен въобще сичко при тях е доста сложно и бъгаво и не реагират на момента ако нещо ти дотрябват.Вземи си от новахост ако искаш сичко да ти е наред с тях съм вече 5 год.Мое мнение ти си решаваш.
Изображение

Аватар
Fr0sTt
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 138
Регистриран на: 16 Фев 2018, 19:11

Изработка на форум.

Мнение от Fr0sTt » 22 Апр 2018, 21:24

Можеш да прегледаш ICN.bg
Последно промяна от Fr0sTt на 22 Апр 2018, 21:25, променено общо 1 път.

Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Изработка на форум.

Мнение от NiTriX » 22 Апр 2018, 21:25

cgozzie написа: 22 Апр 2018, 21:19 Силно не препоръчвам да си зимаш домейн и хост от superhosting патил съм си от тях не съм доволен въобще сичко при тях е доста сложно и бъгаво и не реагират на момента ако нещо ти дотрябват.Вземи си от новахост ако искаш сичко да ти е наред с тях съм вече 5 год.Мое мнение ти си решаваш.
Не реагират бързо? Може би преди 5 години са били така, но сега определено не е така:
NiTriX написа: 22 Апр 2018, 21:06 Пресен пример от преди 2 дни - имах проблем с една функционалност и се мъчих цяло нощ, накрая в 03:00 им писах имейл и в 03:30 казуса беше разрешен и бях получил отговор.
Аз използвам услугите им от поне 3-4 години и винаги е било така и съм бил доволен и занапред пак тях ще използвам.

Не се налагам, също изказвам лично мнение и просто оспорвам лошите ви впечатления от преди 5 години.. :)
Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Изработка на форум.

Мнение от illusion » 22 Апр 2018, 21:30

Добре, но защо все трябва да им пишеш за всичко, след като можеш да си купиш хостинг от novahost да кажем и нито ще се занимаваш да им пишеш, нито нищо..

Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Изработка на форум.

Мнение от NiTriX » 22 Апр 2018, 21:36

F33L Th3 P0W3R. написа: 22 Апр 2018, 21:30 Добре, но защо все трябва да им пишеш за всичко, след като можеш да си купиш хостинг от novahost да кажем и нито ще се занимаваш да им пишеш, нито нищо..
Напротив.. Аз говоря за лично мои казуси, които не са длъжни те да разрешават, а дори са ми редактирали и кодове, които съм им давал. Единственото нещо, което съм ги питал и което е било в тяхната работа, е модула за LGSL-то (защото тогава не знаех как да си го активирам сам и ги питах) и cloudflare-а (за който по онова време нищо не разбирах), като получих отново отговор в рамките на 30тина минути. :)
Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Изработка на форум.

Мнение от illusion » 24 Апр 2018, 16:41

Всичко е готово с момчето, оправихме се. Форумът му е готов.
Pic:
http://prntscr.com/j9hioc

Аватар
petr0w
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: 31 Окт 2016, 02:38
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Изработка на форум.

Мнение от petr0w » 24 Апр 2018, 17:08

Потвърждавам. Всичко мина коректно и двамата сме доволни.
Bulgarska Trewa -91.132.63.63:27015

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта