Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от deadlylord » 23 Мар 2018, 20:37

Като цяло сайта и форума са доста мрачни и няма нищо, което да хване погледа на човека и просто ще отминат сайта/форума ...

Като за начало сложи 1 хубав background и използвай навигацията и стила от сайта за форума

ПС Сайта също зарежда доста бавно по 2 секунди за страница, прочети за CDN със сигурност ще ти помогне с по-бързото зареждане
ПС2 Сега се загледах във форума, доста е зле от към цветове и стил :(
Последно промяна от deadlylord на 23 Мар 2018, 21:42, променено общо 1 път.

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от cgozzie » 23 Мар 2018, 20:47

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 24 Мар 2018, 00:04, променено общо 1 път.
Причина: Няма нужда да пишеш в темата ако не ти харесва.
Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 24 Мар 2018, 11:47

deadlylord написа: 23 Мар 2018, 20:37 Като цяло сайта и форума са доста мрачни и няма нищо, което да хване погледа на човека и просто ще отминат сайта/форума ...

Като за начало сложи 1 хубав background и използвай навигацията и стила от сайта за форума

ПС Сайта също зарежда доста бавно по 2 секунди за страница, прочети за CDN със сигурност ще ти помогне с по-бързото зареждане
ПС2 Сега се загледах във форума, доста е зле от към цветове и стил :(
Ами добре,посъветвай ме какво трябва да му се промени
и какъв цвят да го направя?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
FireQueen
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Мар 2018, 16:18

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от FireQueen » 30 Мар 2018, 18:02

За да достигнеш това, което искаш са ти нужни повече реклами, да разменяш банери и форума да е максимално удобен за ползване, както и да е с хубави цветове дизайна/системата.

Аватар
Leonardo Da Vinci
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2018, 20:55
Местоположение: #include <amxmodx>

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Leonardo Da Vinci » 30 Мар 2018, 23:27

Цаката е да не прилича по нищо на другите ,може да опиташ да го рекламираш.. Според мен е малко "мрачен".. Направи го малко по-светъл и ведър ,разбирам ,че е Рок / Метъл форум ,но все пак.. :))
Betrayal stings like salt on a wound.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 30 Мар 2018, 23:49

Leonardo Da Vinci написа: 30 Мар 2018, 23:27 Цаката е да не прилича по нищо на другите ,може да опиташ да го рекламираш.. Според мен е малко "мрачен".. Направи го малко по-светъл и ведър ,разбирам ,че е Рок / Метъл форум ,но все пак.. :))
Добре,но как да го направя по светъл?
смисъл какво да променя? :huh:
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Leonardo Da Vinci
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2018, 20:55
Местоположение: #include <amxmodx>

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Leonardo Da Vinci » 31 Мар 2018, 10:08

Добре,но как да го направя по светъл?
смисъл какво да променя? :huh:
[/quote]

Ами ,как да ти кажа..? Например започни от курсора ,мисля ,че тоя прилеп е напълно излишен.. :tooth:
Разделите във форума са много и има бая скролване ,гледай да ги събереш малко. Може на всеки раздел ( за някоя банда ) ,да се сложи логото им. Цветовете ги направи по-светли ,например нещо синьо ,бяло ,по-актуално.. За рок група знам ,че не си отиват ,но лично мое мнение. Късмет! :o
Betrayal stings like salt on a wound.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 03 Апр 2018, 14:59

Добре.
Ще го имам предвит, но синьо за рок форум едва ли ще добре
а за логотата може да сложа за бандите
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
deadlylord
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 572
Регистриран на: 04 Апр 2017, 16:35
Местоположение: Бургас, България
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от deadlylord » 04 Апр 2018, 01:16

Човек казах ти да си смениш темата на форума, че е уникално грозна и като цяло според мен самия форум трябва да влезе под навигацията, другия голям проблем е че сайта зарежа по 3 секунди, което е доста зле

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 08 Апр 2018, 17:46

deadlylord написа: 04 Апр 2018, 01:16 Човек казах ти да си смениш темата на форума, че е уникално грозна и като цяло според мен самия форум трябва да влезе под навигацията, другия голям проблем е че сайта зарежа по 3 секунди, което е доста зле
Каква тема/стил би бил добър
и каква навигация да вкарам смисъл?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта