Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Psych0_91
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: 08 Сеп 2018, 15:53
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Psych0_91 » 08 Дек 2018, 01:09

Така като чета твоите мнение в темата ти почвам да си мисля или си на 5 години, или си доста объркано момче или искаш да си център на внимание.

Щом не можеш сам да си промениш дизайна си плащаш на някой и ти го прави професионален.

Иначе гамата е доста мрачна дай малко цвят на този форум после премахни тъпите разширения никой не обича претрупано да е максимално изчистен и много важно поне за мен да е респонзив.
Успех

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 08 Дек 2018, 13:41

Psych0_91 написа: 08 Дек 2018, 01:09 Така като чета твоите мнение в темата ти почвам да си мисля или си на 5 години, или си доста объркано момче или искаш да си център на внимание.

Щом не можеш сам да си промениш дизайна си плащаш на някой и ти го прави професионален.

Иначе гамата е доста мрачна дай малко цвят на този форум после премахни тъпите разширения никой не обича претрупано да е максимално изчистен и много важно поне за мен да е респонзив.
Успех
Да,разбирам те но едва ли ще има някой който да направи професионален стил за форума ми
тъй като повечето хора (или до сега тези които съм им виждал резултатите) не правят респонсим стилове
и има бъгове по тях ,а и плюс това някой неща съм (като идеи примерно) съм ги гледал къде от тук (не е реклама) къде от другу форуми и тн
а повечето разширения се ползват като цяло и ми трябват. :tnx:
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Psych0_91
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: 08 Сеп 2018, 15:53
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Psych0_91 » 08 Дек 2018, 14:32

Има фирми на професионално ниво който се занимават с това, срещо заплащане ще направиш форума си по привлекателен за хората и т.н ;)

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 17 Дек 2018, 16:57

Сложих нов бекграунд,ако може някой да види дали лагва? :huh:
Извън темата
Приемам и още съвети по темата.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
7331
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Регистриран на: 06 Авг 2018, 13:23
Местоположение: nextmap
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 5 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от 7331 » 17 Дек 2018, 17:03

Добре ти е форумчето, сега не лагва чак толкова, обаче все още имаш излишни работи, пример: Изображение Като си мърдам мишката лагва този прилеп, така че прецени сам.

Може също да оправиш backgrounda знам, че си го сменил, но все пак. (предложение и мнения само ти давам. :) )
Последно промяна от 7331 на 17 Дек 2018, 17:05, променено общо 2 пъти.
:pepo_christ2:

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Maverick » 17 Дек 2018, 17:04

Еи ти теми харесай и си избери някоя да ползваш. :mad:

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 17 Дек 2018, 17:35

Maverick написа: 17 Дек 2018, 17:04 Еи ти теми харесай и си избери някоя да ползваш. :mad:
Мерси,ама платени теми..тц ъкъ..трудно бих платил за такова нещо ..
а мисля че сега си е много добре.
:huh: :tnx:

Някое друго мнение?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
kr33dz
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Дек 2018, 20:27
Местоположение: In my dreams.
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 21 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от kr33dz » 17 Дек 2018, 22:09

Цветовета са просто "блях".. Откъде ти хрумна това гадно зелено? Header-a е на пиксели и стои грозно. Намери си някоя приятна, проста и свежа темичка, промени я за да пасва на форума и си готов. Относно активността, това зависи изцяло от теб. Ако предлагаш качествено съдържание, което достига до дадена група хора, то тази група хора ще расте. Можеш да развиеш и фейсбук страница(примерно), която все ще ти помогне по някакъв начин.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 18 Дек 2018, 10:49

kr33dz написа: 17 Дек 2018, 22:09 Цветовета са просто "блях".. Откъде ти хрумна това гадно зелено? Header-a е на пиксели и стои грозно. Намери си някоя приятна, проста и свежа темичка, промени я за да пасва на форума и си готов. Относно активността, това зависи изцяло от теб. Ако предлагаш качествено съдържание, което достига до дадена група хора, то тази група хора ще расте. Можеш да развиеш и фейсбук страница(примерно), която все ще ти помогне по някакъв начин.
Цвета на темата се сменя (ако имаш предложение за цвят) (вече дадоха предложение за тема {платена} ) , ако трябва ще сменя с подходящ цвят
а относно фейсбук страници/групи вече имам група и страница които развивам.

Извън темата
Друго мнение?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
kr33dz
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Дек 2018, 20:27
Местоположение: In my dreams.
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 21 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от kr33dz » 18 Дек 2018, 17:34

Продължваш да не правиш нищо от предложеното в теамата. Какви резултати и какво повече искаш не мога да разбера?

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта