Хакнаха ме, как да се предпазя ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Хакнаха ме, как да се предпазя ?

Мнение от Smok3Pot » 12 Мар 2018, 12:35

Extreme: За напред не публикувай лична информация.

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Хакнаха ме, как да се предпазя ?

Мнение от retaer » 17 Мар 2018, 19:45

Пичове слагайте си комбинативни дълги пароли ...моята е 18 символа.Слагайте и вид keyscrambler може и на zemana.Не си пречат с MBAM примерно.И до голяма степен като внимавате какво правите трудно може да ви *****т

Аватар
sf4n
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 08 Яну 2018, 11:25
Се отблагодари: 25 пъти
Получена благодарност: 14 пъти

Хакнаха ме, как да се предпазя ?

Мнение от sf4n » 17 Мар 2018, 21:53

TheRedShoko написа: 11 Мар 2018, 23:19 Не е задължително да се логнеш в сайт, за да ти вземат паролата. Може и само да достъпиш сайта и вече да я имат. Пробвал съм го преди - работи. Не знам дали не е оправено в новите версии на браузърите, но преди няма и година не беше. Имайте си 1 на ум и внимавайте къде влизате и съвет от мен - не използвайте опцията "Запомни моята парола", която браузърите предоставят.
Искам да добавя само, че има опция на Google Chrome след като си запазиш паролата се записва в настройките на браузара, който могат лесно да се достигнат с няколко кода дори и без професионални познания по хакване или както го наричаш. Един съвет от мен, нищо никъде не е защитено дали сега ще те разбият или след 2-3 месеца това е просто въпрос на време и на това с кой си се заяждал. Късмет за този ,който са го хакнали да намери човека и да се запознаят на по 1 кафе.
Изображение

Единствен по рода си Zombie BaseBuilder с уникален мод и коректни админи по всяко време в сървъра.
IP: bb.cs-zapad.eu:27013

Respawn сървър.
IP: re.cs-zapad.eu:27015

Furien сървър.
IP: fu.cs-zapad.eu:27016

Нашият Сайт
Нашият Форум

Публикувай отговор

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост