Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1811
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Мнение от Goddness » 26 Фев 2018, 19:55

Добър вечер,
потребители на AMXX-BG. Когато почвам да инсталирам скайпа и ми зареди до зеленото и изведнъж спира и изписва:
Изображение

Как да го оправя, а и се пробвах да си сваля най - новата версия на скайп, тъй като мойта е стара (7.40 версия) , обачеее сайтът им не работи -.- :
Изображение

Моля, за помощ или съвети какво да направя?

Edit: И много бавно ми зареждат вашия и imgur.com сайтът, и това как да го оправя, тъй като в другите сайтове не ми прави проблеми?

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Мнение от OciXCrom » 26 Фев 2018, 20:06

Опитал ли си с друг браузър?

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1811
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Мнение от Goddness » 26 Фев 2018, 20:10

OciXCrom™ написа: 26 Фев 2018, 20:06 Опитал ли си с друг браузър?
Сайтът на Skype тръгна(от същия браузър), но сега ще видя със скайпа..

Едит: С най- новата версия стана, но със старата която бях пак излиза грешката..

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Мнение от Nikolow » 27 Фев 2018, 11:57

Относно дилемата със скайп, то тя е следната:
Скайп вече задължават потребителите си да изтеглят приложението от техният Store.
При повечето на Windows 10, то идва директно инсталирано.
При опит за изтегляне на десктоп приложението от техният сайт, директно ви препраща в Microsoft Store.
За да изтеглите десктоп приложението, ще трябва да търсите цялостна инсталация (Skype Full), вместо стандартна, която достъпва техният сървър и тегли ресурсите (което вече е блокирано). За капак такава инсталация не става да се сдобие през официален сайт и е нужно да се тегли от сайтове (не-партньори) на microsoft (нелегално). Уви microsoft са решили да прецакат скайп максимално с тези ъпдейти, а да не говорим, че тяхното приложение от store е толкова лошо от към дизайн + орязано от функции, че се съмнявам на свикналите на досегашният скайп да преминат към него от раз. Ако го поработят малко, добавят трей иконка, добавят в таскбара counter-а на съобщенията и оправят дизайна, може би ще спечелят, но на този етап само и единствено губят.

Решението: Теглиш Skype-Full 7.4 от сайт, различен от този на microsoft (skype).
Tired and retired...

Аватар
sianbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: 13 Ное 2017, 12:18
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Мнение от sianbg » 27 Фев 2018, 13:21

https://web.skype.com - тук можеш да ползваш скайп без да го теглиш

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1811
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Излиза ми грешка при инсталация на Skype

Мнение от Goddness » 27 Фев 2018, 16:34

Nikolow написа: 27 Фев 2018, 11:57 Относно дилемата със скайп, то тя е следната:
Скайп вече задължават потребителите си да изтеглят приложението от техният Store.
При повечето на Windows 10, то идва директно инсталирано.
При опит за изтегляне на десктоп приложението от техният сайт, директно ви препраща в Microsoft Store.
За да изтеглите десктоп приложението, ще трябва да търсите цялостна инсталация (Skype Full), вместо стандартна, която достъпва техният сървър и тегли ресурсите (което вече е блокирано). За капак такава инсталация не става да се сдобие през официален сайт и е нужно да се тегли от сайтове (не-партньори) на microsoft (нелегално). Уви microsoft са решили да прецакат скайп максимално с тези ъпдейти, а да не говорим, че тяхното приложение от store е толкова лошо от към дизайн + орязано от функции, че се съмнявам на свикналите на досегашният скайп да преминат към него от раз. Ако го поработят малко, добавят трей иконка, добавят в таскбара counter-а на съобщенията и оправят дизайна, може би ще спечелят, но на този етап само и единствено губят.

Решението: Теглиш Skype-Full 7.4 от сайт, различен от този на microsoft (skype).
Готово оправих се, благодаря.
sianbg написа: 27 Фев 2018, 13:21 https://web.skype.com - тук можеш да ползваш скайп без да го теглиш
Мне, благодаря.

Можете да заключите темата.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта