Безплатно сканиране и подсигуряване на уеб-сайт

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
terrorsecurity.tech
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: 15 Фев 2017, 21:53
Получена благодарност: 9 пъти

Безплатно сканиране и подсигуряване на уеб-сайт

Мнение от terrorsecurity.tech » 05 Ное 2017, 16:14

Линк за заявки; https://security-exchange.club/forum/17 ... %82%D0%B0/

Условия за ползване на платформата; https://security-exchange.club/terms/

През изминалите години, когато се занимавах с "лоши" неща, научих много информация, която обърнах в сигурност и се опитвам да помагам на всеки потребител, що се отнася до тази тематика и, разбира се, ако е по силите ми.

Само да допълня, че antihack.club не е професионален форум за защита, а любителски такъв.

Предлагам безплатно сканиране/инспектиране на уеб-сайтове за бъгове/пропуски и критични уязвимости, които биха могли да доведат до евентуална хакерска атака. След извършването на тази процедура - изготвям доклад и го пращам през контактната форма на форума на съответния потребител, която е вградена във всеки един потребителски акаунт.
След изпращането съм склонен да помогна за остраняването на тези пролуки или бъгове, напълно безплатно.

1. Как да пусна заявка за преглед на сайт?

1.1 -- Заявката става чрез публикуване на нова тема в този същия раздел, която аз ще прегледам и реагирам. Когато публикувате, избягвайте в заглавието да се съдържа "Помощ моля", "Моля помогнете" и всякакви подобни.

В темата вписвате за какво се съмнявате, обяснявате подробно ситуацията, а ако не сте запознати - не го правете. Задължително обаче да има активен линк или в темата, или линка към сайта да бъде изпратен на мен, чрез полето за контакти в профила ми.

Важно! : Този раздел касае само уеб-сайтове, на които Вие трябва да сте администратор или собственик. Теми с въпроси за откраднати скайпове/електронни пощи/хакнати профили в стийм и всякакви подобни ще бъдат заключвани и помествани в раздела за рециклиране, просто защото нямам правомощия да помогна и ще се води един излишен спам. В такива ситуации може да получите помощ само от техническа поддръжка в сайта, чиято услуга ползвате.


Последно издигане terrorsecurity.tech от 05 Ное 2017, 16:14

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта