Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 22 Сеп 2017, 22:17

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 22 Сеп 2017, 23:00, променено общо 1 път.
Причина: Получаваш предупреждение, ако продължаваш да пускаш такива мнения ще получиш бан!

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 22 Сеп 2017, 23:04

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 22 Сеп 2017, 23:20, променено общо 2 пъти.
Причина: Не съм казал нищо за обясненията, но начина ти на обяснение не е добър - получаваш бан за 1 ден.

Аватар
sianbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: 13 Ное 2017, 12:18
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от sianbg » 29 Дек 2017, 00:53

Доста преди тоя @retaer бях член на форума. Много неща съм научил точно от там. Дори след толкова години имам носталгия към играта. Не към самата игра, а към правенето на сървъри и да помогнеш на някой друг. Бяха страшни времена. Дали защото детството ни мина с това... за жалост пораснахме. @retaer намери ме на скайп sianbg_s. Трябва да те имам ама ... Може и на ЛС за фб

П.С. Още имам мерак за сървър и доста повече умения от преди. Така, че никога не се знае :D

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 10 Яну 2018, 19:43

Е колко доста е мой аз бях 2007 :Д

Аватар
dunix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2018, 17:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от dunix » 13 Фев 2018, 17:51

Не знам за всички Вас, но имаше хора в онзи сайт, които отделиха от собственото си време за да пишат уроци и помагат на другите. Такива, които пишеха плугини и се осъвършенствахата. Такива, които помагаха на новите си колеги и такива които просто спамеха.
Сайта е създаден от EverCool на 14 април 2007 година, а HateYou е рег. на 17 април 2007. Аз бях регистриран 30 юни 2007. Смея да твърдя, че съм един от първите потребители на сайта, но и един от всичките споменати по-горе. Също така смея да твърдя, че до момента в който приключих да се занимавам активно с CS съм единствения българин постигнал някой от сървърите му да е със статистика 1ви в света.
Като погледна назад в миналото ми беше много хубаво когато влизах във форума и четях коментарите. За жалост това време отмина...
Преди седмица отново започнах да играя CS 1.6 и обиколих купища сървъри. В нито един не се застоях дълго време, защото всеки имаше нещо недомислено, недоизпипано. Прави сървър за да печели парички от смс услугите, които предоставя, а не защото това му е тръпката. Имам страшно много упреци към всичките тези сървъри. Дори на някой от така наречените "собственици" им дадох по някой съвет за да направят сървъра си по-хубав, но кой да ме послуша и да отдели от ценното си време за това.
Та както и да е. Благодаря на retaer и още куп други потребители и мой тогавашни приятели (казвам тогавашни, защото за тази дупка от време в която не сме контактували всеки от нас се е променил и вмомента сме непознати), че сподели fb на HateYou (писах му) и за пътите в които ми е помагал преди. Искам да споделя желанието си отново да направя сървър по моите представи за красив сървър и затова се регистрирах тук.

ПС: Това ми е първото мнение в този форум, а като си спомня първото ми мнение и личните съобщения с HateYou направо ми иде да заплача колко съм бил смотан :D
Последно промяна от dunix на 14 Фев 2018, 00:13, променено общо 1 път.

Аватар
DEBIAN.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Фев 2018, 21:02

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от DEBIAN. » 13 Фев 2018, 18:09

WaLkZ написа: 28 Юли 2017, 16:44
retaer написа:хех е имало, обаче форума много постен.Не знам от кога е активен ама можеше мноого,много неща важни да се копират.
Extreme написа:Ние почнахме да копираме, но както знаеш при повечето теми прикачените файлове бяха развалени, също така поне половината теми бяха недостъпни.
Ще вмъкна само, че определени хора бяха срещу тази наша идея. Въпреки негативизма, който беше насочен срещу нас, каня всеки, който иска да помогне с нещо за развитието на този форум.
Също така имаше и голям брой "матриал" неактуален към днешна дата, който беше отсят. Е разбира се не успяхме много неща да пренесем тук, но колкото ни беше по силите, толкова.
И аз да се отброя. Съгласен съм да помогна с каквото мога и когато мога. Скоро ще стартирам два проекта, кога точно, не се знае, там amxx-българия ще участва, със сигурност! :)

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 13 Фев 2018, 21:17

dunix написа: 13 Фев 2018, 17:51 Не знам за всички Вас, но имаше хора в онзи сайт, които отделиха от собственото си време за да пишат уроци и помагат на другите. Такива, които пишеха плугини и се осъвършенствахата. Такива, които помагаха на новите си колеги и такива които просто спамеха.
Сайта е създаден от 2006 година, края. Аз бях регистриран 2007. Смея да твърдя, че съм един от първите потребители на сайта, но и един от всичките споменати по-горе. Също така смея да твърдя, че до момента в който приключих да се занимавам активно с CS съм единствения българин постигнал някой от сървърите му да е със статистика 1ви в света.
Като погледна назад в миналото ми беше много хубаво когато влизах във форума и четях коментарите. За жалост това време отмина...
Преди седмица отново започнах да играя CS 1.6 и обиколих купища сървъри. В нито един не се застоях дълго време, защото всеки имаше нещо недомислено, недоизпипано. Прави сървър за да печели парички от смс услугите, които предоставя, а не защото това му е тръпката. Имам страшно много упреци към всичките тези сървъри. Дори на някой от така наречените "собственици" им дадох по някой съвет за да направят сървъра си по-хубав, но кой да ме послуша и да отдели от ценното си време за това.
Та както и да е. Благодаря на retaer и още куп други потребители и мой тогавашни приятели (казвам тогавашни, защото за тази дупка от време в която не сме контактували всеки от нас се е променил и вмомента сме непознати), че сподели fb на HateYou (писах му) и за пътите в които ми е помагал преди. Искам да споделя желанието си отново да направя сървър по моите представи за красив сървър и затова се регистрирах тук.

ПС: Това ми е първото мнение в този форум, а като си спомня първото ми мнение и личните съобщения с HateYou направо ми иде да заплача колко съм бил смотан :D
Не знам кво ме накара да се логна неска да видя кво става с тая тема,то па неска баш ти си писал хах.Така е и аз имах няколко сървъра когато беше просто пускането и Valve ги болеше чепката,пълнех ги на макс имах кво ли не единия беше surf се сещам ,не беше много популярен като цяло и сървърите такива бяха кит...румянаги масово хах.
Пиши му пиши, и не само ти АПЕЛИРАМ ВСИЧКИ да му пишат които четат тая тема за да може да се върне сайта с удоволствие ще влизам ,барем го даде ето че в тая тема без проблеми се намират поне 2ма който могат да го въртят и не им е гола тая тематика с сайтовете като мене.информация там има дет се вика безценна за бг сайтовете на тая тема ПИШЕТЕ МУ НА ТОЯ ОМРАЗ ЧЕ КАТ СЕ СЕТЯ И МЕ ФАЩА ЯД

мОЯ ФБ е Свилен Киров който иска да ме добави,ся съм със един знак стоп на профилна хах

Аватар
sianbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: 13 Ное 2017, 12:18
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от sianbg » 13 Фев 2018, 21:45

@dunix и теб те помня. Писахме си в скайп доста, но както каза толкова години са минали, че ... Еми като сте надъхани за проекти дайте да направим един голям отбор и да направим нещо уникално. Можете да разгледате какво съм качвал в този форум.

Аватар
dunix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2018, 17:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от dunix » 13 Фев 2018, 22:04

sianbg написа: 13 Фев 2018, 21:45 @dunix и теб те помня. Писахме си в скайп доста, но както каза толкова години са минали, че ... Еми като сте надъхани за проекти дайте да направим един голям отбор и да направим нещо уникално. Можете да разгледате какво съм качвал в този форум.
Аз нямам нищо против да се съберем, но вече скайпа умря. Много товари компютрите, а пък няма нищо кой знае какво. Общо взето каквото придобият Microsot си заминава :clap: . Добавям си facebook профила за да можем да пишем там и да сформираме нещо.

ПС: моля, който ме добавя да казва ника си от amxmodxbg.org ("старите-млади кучета" съм ги запомнил).

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 13 Фев 2018, 22:13

sianbg написа: 13 Фев 2018, 21:45 @dunix и теб те помня. Писахме си в скайп доста, но както каза толкова години са минали, че ... Еми като сте надъхани за проекти дайте да направим един голям отбор и да направим нещо уникално. Можете да разгледате какво съм качвал в този форум.
За сайт ли думаш бе ...ти си луд.Ако пък е за цс сървър/и още по луд.....ако сайта го върне оня мискинен си е съвсем друга бира да си я има информацията , да се привлече и завърти малко реклама че се е върнал и че го има и ...тва е съвсем друга бира. : )

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта