Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 27 Юли 2017, 15:31

Наскоро видях това продължение може би на стария сайт,не знам кое са съумяли малки и големи тигри да копират за тук , има ли стари кучета от там , поздрави това cs-a ,модовете и скриптирането покрай него си е краста макар че в нито едно от 3те не съм вече в час ха-ха. :))

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от WaLkZ » 27 Юли 2017, 16:46

Има има, призовавам всички стари мастии да пишат за да се преброим :coolface:

Аватар
talibana
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 21 Окт 2016, 22:47
Местоположение: София
Се отблагодари: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от talibana » 27 Юли 2017, 18:12

WaLkZ написа:Има има, призовавам всички стари мастии да пишат за да се преброим :coolface:
Не сме много :beer: :mad:

Аватар
<GOSH>
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 66
Регистриран на: 11 Окт 2016, 00:19
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от <GOSH> » 27 Юли 2017, 20:01

Да има.
Special thanks to OciXCrom & NiTriX

Аватар
Ant1Lamer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 217
Регистриран на: 08 Окт 2016, 00:03
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от Ant1Lamer » 27 Юли 2017, 20:27

Има
НАУЧИ ПРАВИЛАТА, ЗА ДА ЗНАЕШ КАК ПОРЯДЪЧНО ДА ГИ НАРУШАВАШ!!!

Аватар
LoShIaA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 20 Окт 2016, 14:44
Местоположение: Стара Загора
Се отблагодари: 120 пъти
Получена благодарност: 9 пъти

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от LoShIaA » 27 Юли 2017, 21:26

Хме срещат се асс Misho

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 28 Юли 2017, 13:58

хех е имало, обаче форума много постен.Не знам от кога е активен ама можеше мноого,много неща важни да се копират.Не говоря само за плъгини , burton беше превела всички видове cvar-ове в cs-a и още куп важни уроци,VHE уроците на petrov_belota бяха единствени и все още най-добрите уроци независимо че и тук има някакви.Абе доста неща можеха да се копират аз предлагам всеки един тук от вас да пише на hateYou - https://www.facebook.com/mitev.stefan да пусне форума пак да му плати там 20те лева хост(той измести всичко на чужди компаний домейн,хост и за това и трудно и бавно се влизаше в сайта хепте нсе побърка всичко е легално,да няма линкове към пиратски цс и глупости , абе ненормална работа) и поне да изкопираме възможно най-важните уроци и т.н аз съм му писал не веднъж и в скайпа също белота също , чете го но до там.Ако не здраве да е момци.Пишете му

Аватар
Extreme
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 556
Регистриран на: 05 Окт 2016, 20:53
Се отблагодари: 125 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от Extreme » 28 Юли 2017, 14:18

Ние почнахме да копираме, но както знаеш при повечето теми прикачените файлове бяха развалени, също така поне половината теми бяха недостъпни.
Аз съм готов да му платя, само да пуска форума там за 1-2 месеца, колкото да копиираме по-важните неща.
Или пък да ни даде базата данни на форума.
–Човек вярва на това, което му се иска.
Адолф Хитлер.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Правила на форума
Правила при качване на плъгини

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 28 Юли 2017, 14:35

Е тия уроците сякаш не ги засягаше тая система , ли не знам и аз не помня вече.Като цяло с белота му писахме има момчета да не назовавам ник-ове които си имат някакъв хабер от поддръжка и развиване на сайт(имали са собствен или са били администратори някъде) ,и които са били дълги години членове на форума и т.н можеше просто да го подари но да си остави backdoor примерно и да запази базата данни абе имаше как пак да прави един "мониторинг" какво се случва а той глупака директно го заеба и затвори.Което е тъпо.Мен ми е доста жал защото сме дали много време и труд.Нищо че играта вече не е толкова популярна.За това призовавам всеки които види темата да му пише да го пусне да се копира което може и аз може да взема малко участие стига да имам време или просто му пишете да го даде и на теб Extreme или на някой стар член на нашия форум,все тая щом сте се събрали момчета тук да отворите нов вид такъв форум няма да направите по зло от него та да го преебете стария, нали логично е? Той е достатъчно напред с материала с това си вади хляба в чужбина винаги може да си остави врата и да има пак права ама поне да е действаш ,мен ми е носталгично влизах от време на време да видя кво става ама като прехвърли всичко в страната в която е там , хептен не може да се влезе в сайта и форума.Поздрави

//аз му писах още януари месец, на следващия ден го видя писах му това което пиша и сега да го даде с белтоа бяха коментирали някой членове на форума ни по стари,които си имат на хабер, но нищо конкретно не стори несериозника,даже и не ми отговори и му казах че е тъпак.Просто хем не ми пука хем ми пука всеки е дал супер много труд и има супер авторски незаменимо стойностна информация там където никъде другаде в БГ сайт никой не е влагал толкова труд(обикновенния потребител на сайт/форум)

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Re: Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от WaLkZ » 28 Юли 2017, 16:44

retaer написа:хех е имало, обаче форума много постен.Не знам от кога е активен ама можеше мноого,много неща важни да се копират.
Extreme написа:Ние почнахме да копираме, но както знаеш при повечето теми прикачените файлове бяха развалени, също така поне половината теми бяха недостъпни.
Ще вмъкна само, че определени хора бяха срещу тази наша идея. Въпреки негативизма, който беше насочен срещу нас, каня всеки, който иска да помогне с нещо за развитието на този форум.
Също така имаше и голям брой "матриал" неактуален към днешна дата, който беше отсят. Е разбира се не успяхме много неща да пренесем тук, но колкото ни беше по силите, толкова.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта