Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от WaLkZ » 14 Фев 2018, 17:59

Сайта докато беше пуснат пак различни хора му пишеха на hateYou и нищо не направи. Забравете, че ще направи нещо и сега.
dunix написа:Поне създателя на новата идея можеше да се потруди повече и да намери по-красива тема за форума. Ако не може нека направи "конкурс за дизайн" и можещите да направят нещо. Така ще види през погледа на други хора и вероятността да бъде сменена темата ще е голяма. Също така има някакви измишльотини 7 букви зад името. Напълно безмислена и дразнеща добавка. Общо взето старите имаме познания не само в направата на сървър и поддръжката му, а и в плугини и сайтове. Всеки харесва различни неща, но да накичиш един форум с безмислени работи, е отблъскващо.
Добре, къде бяхте старите, когато идеята беше още в зародиш и бяхме пуснали една тема? Половината ни се изсмяха и ни удариха един хейт, другата половина въобще не отрази. Сега изведнъж голяма носталгия, за труда, който сте вложили, че е в кофата за боклук. И има си раздел за подобни обсъждания по сайта. Лесно е да се критикува, но когато дойде време за реални дела, всеки се скатава.

Аватар
sianbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 232
Регистриран на: 13 Ное 2017, 12:18
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от sianbg » 14 Фев 2018, 21:45

@WaLkZ може да критикуваме, но лично аз ще ви помогна. Кога точно не знам, но просто евала, че продължихте това. Лично аз не съм ви хейтвал тогава, бил съм от тези които са подминали темата. Прочетох я, но точно тогава нито имах време, нито желание да се занимавам с това. Просто реално ако се погледнат нещата играта замираше още преди 4 години. Изобщо не съм очаквал днес да бъде жива. Дори може би има ръст на потребители. В момента отделям по малко време да работя по една платформа. Платформа за съдържание специално за cs 1.6. Идеята е всичко важно да бъде събрано на едно място. Както и плъгините да бъдат отделени и структурирани така, че да бъдат лесно намирани. Имам много идеи за това, но проекта е в начален етап. Когато е почти готова с радост бих ви предложил да работим заедно и да направим нещо уникално. Какво ще се случи с играта не се знае.

Аватар
dunix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2018, 17:31
Местоположение: София
Обратна връзка:

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от dunix » 15 Фев 2018, 11:20

WaLkZ написа: 14 Фев 2018, 17:59Добре, къде бяхте старите, когато идеята беше още в зародиш и бяхме пуснали една тема? Половината ни се изсмяха и ни удариха един хейт, другата половина въобще не отрази. Сега изведнъж голяма носталгия, за труда, който сте вложили, че е в кофата за боклук. И има си раздел за подобни обсъждания по сайта. Лесно е да се критикува, но когато дойде време за реални дела, всеки се скатава.
Както казах аз не съм посещавал стария сайт от дълго време. Казал съм facebook профила си. Ако искаш помощ за форума можеш да ме добавиш и пишеш. С радост ще помогна безвъзмездно!

Аватар
retaer
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2017, 15:28

Има ли стари кучета от amxmodxbg.org ?

Мнение от retaer » 30 Авг 2018, 11:15

:beer:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост