wi-fi ми изчезва ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

wi-fi ми изчезва ?

Мнение от Goddness » 19 Сеп 2018, 17:36

Здравейте,
Wi-Fi ми изчезва в нас, смисъл как си щракам на тела и изведнъж wi-fi ми изчезва и за да се оправи трябва да ресна рутера и то пак така става, някакви идеи как да го оправя?

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

wi-fi ми изчезва ?

Мнение от 1fRaNkkK » 19 Сеп 2018, 19:30

Само WI-FI ли изчезва или целия интернет спира? Има много причини за това, рутерите не са толкова прости, за каквито ги мислим, те също могат да се претоварят и/или да загреят, което може да доведе до бавен интернет(толкова бавен, че сигналите трудно ще достигнат до телефона), както и може директно да спре целия интернет, не само Wi-Fi. Може също да е хардуерен проблем с рутера, за което ние не можем да ти помогнем, ще трябва да пишеш/се обадиш на интернет доставчика си.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

wi-fi ми изчезва ?

Мнение от Goddness » 19 Сеп 2018, 20:30

1fRaNkkK написа: 19 Сеп 2018, 19:30 Само WI-FI ли изчезва или целия интернет спира? Има много причини за това, рутерите не са толкова прости, за каквито ги мислим, те също могат да се претоварят и/или да загреят, което може да доведе до бавен интернет(толкова бавен, че сигналите трудно ще достигнат до телефона), както и може директно да спре целия интернет, не само Wi-Fi. Може също да е хардуерен проблем с рутера, за което ние не можем да ти помогнем, ще трябва да пишеш/се обадиш на интернет доставчика си.
Да само WI-FI.

Edit: Проблема се оправи. Може да заключвате.

Заключено

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта