ONESHOT.BG затвори врати

Всички ненужни и извън правилата теми.
Заключено
Аватар
Serjo
Извън линия
Потребител
Потребител
Обратна връзка:

ONESHOT.BG затвори врати

Мнение от Serjo » 29 Юли 2020, 13:22

Здравейте

както вие виждате заглавието говори много
още една верига затвори врати еднодневки както обясни тук един потребител МАКСИПООЛ и има право после се сърдите човека е прав след тази верига ще затвори още една както потвърди той всяка седмица или на всеки две седмици се закриват по 2 вериги най много месец трябва да се направи черен списък с потребителите имащи еднодневки и да имат наказание БАН от форума за година хвърлят толкова труд отварят верига и след 2 месеца затваря врати както при CS-ZAPAD въпреки че той не е хвърлил никакъв труд за сървърите модовете мой приятел му ги прави и лъже хората което на мен лично не ми е приятно защото и аз съм хвърлил труд по CS-ZAPAD нали sf4n ;)

Аватар
nameless.
Извън линия
Потребител
Потребител
Се отблагодари: 79 пъти
Получена благодарност: 91 пъти
Обратна връзка:

ONESHOT.BG затвори врати

Мнение от nameless. » 29 Юли 2020, 13:42

Как пък разбра, че Oneshot е затворил врати? С главния съм много добър приятел и няма нищо такова. Моля, да не даваш грешна информация. А какво е казал аутиста MAXIPOOL, никой не му пука.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Се отблагодари: 114 пъти
Получена благодарност: 867 пъти
Обратна връзка:

ONESHOT.BG затвори врати

Мнение от OciXCrom » 29 Юли 2020, 13:55

Даже не знаех, че съществува такава. :) Ако пускаме подобни теми за всяка една еднодневка, няма да остане място във форума. Ти да не би да се приготвяш да бъдеш кандидат за този "черен списък"?

Заключено

Обратно към “Кошче”