CS-ULTRAGAMING

Архив на сървъри.
Аватар
MotorPower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Апр 2019, 13:29
Се отблагодари: 20 пъти
Получена благодарност: 18 пъти

CS-ULTRAGAMING

Мнение от MotorPower » 05 Авг 2019, 23:53

Аз моля да не се чисти да останат коментарите да си знаят хората за какво иде Реч .
Човека е крайно нагъл не се съобразява какво пише дори директно храни сайта което мисля че не е малък повод да бъде наказан ако ли не просто да не му се обръща внимание след като не уважава трудът на хората тук .

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

CS-ULTRAGAMING

Мнение от Just » 10 Сеп 2019, 08:01

Коледен турнир 1vs1
Брой: 2
Кога: на - 21.12.2019 г.
Игра: Counter-Strike 1.6
Тип:1vs1
Мод:aim_map
Записвания:Мнение в темата ПРИМЕР: 1:записавам се!
Участие: Трябва да имате минимум 5000 минути изиграни в сървъра DUST2 ONLY за да участвате.
Максимален брой играчи: 50
Наименование на сървъра, IP:
Регламент: Преди да почне турнира ще се иска WARGODS, на всеки играч, за да се докаже, че играча е чист.
Админи: НеноНосиМ, DREAM, O'c., Господ.
Награда:
1 място: 100лв.
2 място: 50лв.
3 място: АДМИН.
4-5 място: ВИП + ПРЕФИКС
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

CS-ULTRAGAMING

Мнение от Goddness » 10 Сеп 2019, 11:23

Преэ септември правиш "коледен" турнир? Пич ти пили си хапчетата днес или не энаеш къде се намираш наистина? Не се иэлагай моля ти се..

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

CS-ULTRAGAMING

Мнение от Bartian » 10 Сеп 2019, 11:33

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 11 Сеп 2019, 00:18, променено общо 2 пъти.
Причина: +1 предупреждение.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
iPhone8
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 17
Регистриран на: 26 Дек 2017, 14:54
Се отблагодари: 17 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

CS-ULTRAGAMING

Мнение от iPhone8 » 10 Сеп 2019, 13:04

Много интересно, как ще дадеш тая награда от 100 лева, като през месец ти спират сайта и хоста, понеже не са платени? Кой знае от кого си ги изпросил и дали ще ги има до края на датата тия пари
ИзображениеИзображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

CS-ULTRAGAMING

Мнение от illusion » 10 Сеп 2019, 16:01

Не спамете темата на момчето, може да има желаещи за коледният турнир през септември месец. Очакваме през декември месец пролетен турнир. Все пак наградите са добри, 1 място 100 лева, според мен все ще има някой който да се запише.

А до автора - хората как да са сигурни, че ще им пратиш парите? :mad:

*chuckle emoji*

Аватар
MotorPower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Апр 2019, 13:29
Се отблагодари: 20 пъти
Получена благодарност: 18 пъти

CS-ULTRAGAMING

Мнение от MotorPower » 10 Сеп 2019, 16:24

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 11 Сеп 2019, 00:18, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение.

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

CS-ULTRAGAMING

Мнение от Just » 10 Сеп 2019, 19:07

summertime vibes написа: 10 Сеп 2019, 16:01 Не спамете темата на момчето, може да има желаещи за коледният турнир през септември месец. Очакваме през декември месец пролетен турнир. Все пак наградите са добри, 1 място 100 лева, според мен все ще има някой който да се запише.

А до автора - хората как да са сигурни, че ще им пратиш парите? :mad:

*chuckle emoji*
На първия турнир 1в1 1 играч си спечели, 50 лв и му ги пратихме по банков път.
nameless. написа: 10 Сеп 2019, 11:23 Преэ септември правиш "коледен" турнир? Пич ти пили си хапчетата днес или не энаеш къде се намираш наистина? Не се иэлагай моля ти се..

Четеш ли или само гледате мнения да трупате ако е за мнения ходете в некой спамерски форум и правете спам колкото искате ето така щи го постна да го видиш добре Участие: Трябва да имате минимум 5000 минути изиграни в сървъра DUST2 ONLY за да участвате.
Bartian написа: 10 Сеп 2019, 11:33 Приятел ти пи ли си хапчетата днеска? 5000мин? Колкото и подобни теми да правиш пак няма да намериш играчи ай каква гаранция очаквате от човек който проси смс от малките и им се моли като ***** на магистрала. Жена ти да не е на командировка, че имаш достъп до Интернет?
Гледа ли статистиката на играчите или и ти си като другите за спам само тука Ако се видим с теб на некаде жена ще направя бъди сигорен дете малко недорасло
MotorPower написа: 10 Сеп 2019, 16:24
Bartian написа: 10 Сеп 2019, 11:33 Приятел ти пи ли си хапчетата днеска? 5000мин? Колкото и подобни теми да правиш пак няма да намериш играчи ай каква гаранция очаквате от човек който проси смс от малките и им се моли като ***** на магистрала. Жена ти да не е на командировка, че имаш достъп до Интернет?
Какви хапчета той по принцип си е крайно умствено изостанал няма хапчета които да помогнат на този човек както по горе невен спомена през месец не може да събере да си плати хоста на сайта който не вярвам да е повече от 9 лева какво ли остава за сто лева също и домейна му спря скоро поради същата тази причина и аз тогава си направих труда да пиша на хоста му и хората ми показаха чат лог в който Радко се молеше буквално да му се пусне сайта Радко моля те предостави доказателство че тези пари съществуват убори ме поне веднъж защото аз мисля че това е отчаян ход да привлечеш повече български играчи и малко преди посочената дата ще уведомиш че турнир няма да има .
Покажи доказателство ако не ще постна въпросния чат да ти се посмеят хората както знаеш аз си имам дума с повечето хостове в бг по една или друга причина и получавам винаги информацията която искам .
Играчи имам да дам на всички тук в сървърите и пак ще имам в мойте сървъри не си пълня сървъра само с Week Boost Както ти го правиш

П.С Модетаторчета айте да се вземете в раце малко банчета да има не само да гледате за 1/2 мин кво има и да бягате
Последно промяна от OciXCrom на 11 Сеп 2019, 00:19, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение.
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
MotorPower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Апр 2019, 13:29
Се отблагодари: 20 пъти
Получена благодарност: 18 пъти

CS-ULTRAGAMING

Мнение от MotorPower » 10 Сеп 2019, 20:56

Радко не ме греят играчите ти затапи ме и дай доказателство че тези пари ги има .

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

CS-ULTRAGAMING

Мнение от Bartian » 10 Сеп 2019, 22:09

Раде в момента транссексуален ли се изкара ? или на бияч от интернет ? А откъм играчите това че влизат повечето Македонци и пинга не си личи не значи че не се молиш за боост от малките + аз също искам доказателсвто че на тва момче си превел тия 50лв (защото ти можеш и да кажеш че на някъв си превел и 700 евро ама кой ще се върже ?) + искам и доказателство както @MotorPower каза че имаш тези 100лв!
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта