AlienPlay.net - Извънземна игра с вашите приятели!

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

AlienPlay.NET

Мнение от Kasapin4 » 09 Сеп 2018, 12:46

F33L Th3 P0W3R. написа: 09 Сеп 2018, 12:33 Форумчето ми харесва, не е лошо. В сървърите не съм влизал, но щом са Ви ги развалили няма смисъл значи и да влизам да ги видя. Успех с веригата.
Благодаря, пожелавам успех и на вашият проект. Колкото до форума стараем се да го направим в добър вид, започнали сме да пишем и системата в рамките на няколко дни и тя ще бъде готова. :clap:

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AlienPlay.NET

Мнение от illusion » 09 Сеп 2018, 12:52

Има един малък бъг във форума ви (не е точно бъг). След като идете в някоя категория (СМС Услуги примерно) и после там текста на форумите е бял и не се вижда.

Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

AlienPlay.NET

Мнение от Kasapin4 » 09 Сеп 2018, 13:03

F33L Th3 P0W3R. написа: 09 Сеп 2018, 12:52 Има един малък бъг във форума ви (не е точно бъг). След като идете в някоя категория (СМС Услуги примерно) и после там текста на форумите е бял и не се вижда.
Това не е бъг, ние сме го направили така че няма страници, и сме се подсигурурили да не бачкат линковете, тъй като няма страници там ти излиза едно червено кръгче. Това значи че не може да те прехвърли и че няма такава страница все още, ако говорим за това което мисля ТОВА

Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

AlienPlay.NET Нов сървър

Мнение от Kasapin4 » 16 Сеп 2018, 12:27

Добавено
[ALIENPLAY.NET] Dust2 [Respawn|GoldenAK|24​/7|1000FPS]​

Изображение

IP: 84.54.187.13:27022
Слотове: 32
Ъптайм: 24/7 (99.9%)
SlowHacking: NO
Карти:

Код за потвърждение: Избери целия код

de_dust2
Последно промяна от Kasapin4 на 27 Ное 2018, 11:31, променено общо 1 път.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

AlienPlay.NET

Мнение от Goddness » 17 Сеп 2018, 06:30

Ще спреш ли да рекламираш кочинката си в нашият форум, защото наистина ми писна от теб и твоята "верига". От чат сега почнахме да спамим и на потребителите на ЛС:
VGBACvK.png
VGBACvK.png (292.51 KiB) Преглеждано 3250 пъти
VGBACvK.png
VGBACvK.png (292.51 KiB) Преглеждано 3250 пъти
Какви сте вече просто нямам думи за вас. Казах ти го на първият пост ще ти го кажа отново, тъй като мозъчния ти капацитет ти е нулев явно: КОЛКОТО И ДА СПАМИШ В НАШИЯТ ФОРУМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НИ НЯМА ДА ДОЙДАТ ПРИ ТЕБ! Това искам да ти бъде ЯСНО, ако пак не си разбрал ходи на лекар, че явно имаш нужда.

П.С: Това мнение не е с цел заяждане ще помоля да не бъде смалявано. Благодаря.

Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

AlienPlay.NET

Мнение от Kasapin4 » 17 Сеп 2018, 15:22

nameless. написа: 17 Сеп 2018, 06:30 Ще спреш ли да рекламираш кочинката си в нашият форум, защото наистина ми писна от теб и твоята "верига". От чат сега почнахме да спамим и на потребителите на ЛС:
VGBACvK.png

Какви сте вече просто нямам думи за вас. Казах ти го на първият пост ще ти го кажа отново, тъй като мозъчния ти капацитет ти е нулев явно: КОЛКОТО И ДА СПАМИШ В НАШИЯТ ФОРУМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НИ НЯМА ДА ДОЙДАТ ПРИ ТЕБ! Това искам да ти бъде ЯСНО, ако пак не си разбрал ходи на лекар, че явно имаш нужда.

П.С: Това мнение не е с цел заяждане ще помоля да не бъде смалявано. Благодаря.
Хей смешник тошко беше харесал един от нашите сървъри, не помня кой точно д2 ли кой, и аз му казах това преди 12 дни че ако иска може да го посети проекта. Колктоо до рекламирането единствено на него съм го писал, мога да ти кажа че се гледай кой проект е смешен и подобие :clap: :clap: :clap:

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AlienPlay.NET

Мнение от illusion » 17 Сеп 2018, 16:40

nameless. написа: 17 Сеп 2018, 06:30 Ще спреш ли да рекламираш кочинката си в нашият форум, защото наистина ми писна от теб и твоята "верига". От чат сега почнахме да спамим и на потребителите на ЛС:
VGBACvK.png

Какви сте вече просто нямам думи за вас. Казах ти го на първият пост ще ти го кажа отново, тъй като мозъчния ти капацитет ти е нулев явно: КОЛКОТО И ДА СПАМИШ В НАШИЯТ ФОРУМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НИ НЯМА ДА ДОЙДАТ ПРИ ТЕБ! Това искам да ти бъде ЯСНО, ако пак не си разбрал ходи на лекар, че явно имаш нужда.

П.С: Това мнение не е с цел заяждане ще помоля да не бъде смалявано. Благодаря.
Дори и да спамят (макар че е един път, bruh) не знам как взимате решенията да наименовате нещо "кочинка" (цитирам). Можеш ли да си аргументираш твърдението изобщо, че употребяваш тази дума? Ами вие като сте с безплатна система какви трябва да ви наричат? Можеш ли да наименоваш и вашата верига, след като сте с безплатна система, че заради 1 лично съобщение наименова цялата им верига?

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

AlienPlay.NET

Мнение от Goddness » 17 Сеп 2018, 16:47

Ти къде се буташ, че не мога да разбера? Колкото до системата, че ни е безплатна като цяло това теб не те вълнува. Ходи си гледай веригата и не се занимавай с мен.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

AlienPlay.NET

Мнение от illusion » 17 Сеп 2018, 16:51

nameless. написа: 17 Сеп 2018, 16:47 Ти къде се буташ, че не мога да разбера? Колкото до системата, че ни е безплатна като цяло това теб не те вълнува. Ходи си гледай веригата и не се занимавай с мен.
:D Аз не се занимавам с теб, като цяло ми е интересно как така наименоваш веригите, какъв е проблема? Проблема е, че не можеш да се аргументираш ли? :confused:

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

AlienPlay.NET

Мнение от Goddness » 17 Сеп 2018, 16:56

Мога, но айде да не спамим излишно темата. И какво казвам на веригите и това не те бряга, нали спрях да се занимавам с вас какво пак се занимаваш с мен. Моля, не ми отговаряй.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта