CSar3a

Архив на сървъри.
Аватар
You Owe Me
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 185
Регистриран на: 07 Мар 2018, 19:34
Местоположение: Пред компютъра
Получена благодарност: 2 пъти

CSar3a

Мнение от You Owe Me » 19 Юли 2018, 13:40

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от TheRedShoko на 19 Юли 2018, 14:55, променено общо 2 пъти.
Причина: Цирковете ги създавате вие. Без панаири във форума, моля.
I am actually not a Harry Potter FAN, but this song below is HOT AF :crazy:

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

CSar3a

Мнение от illusion » 19 Юли 2018, 13:52

Собственика е пълен траш в буквалният смисъл. Влизам в сървъра му, защото ми беше забавно да му чета горният чат, който са дали (където е е*ал няк'ва си там) та влизам аз с женски ник и веднага почва безплатно да ми предлага права. Така че, ако искате админ в сървъра му - влизате с женски ник и сте готови. За жалост нямам снимка от чата, защото трябваше да ресна CS-a, защото ме банна, че му казах цялата истина.. Сами си правете сметка що за стока е, буквално сигурно в сървъра му има админи, които са само момичета. :D

Колкото до веригата - безплатна система използвате, която е редактирана от мен и от една приятелка (главно тя я е правила системата), поне да бяхте оставили имената ни в левия бокс, а не няк'ъв измислен ник да напишете => пълни неблагодарници. Колкото до сървъра - както казах админките са няк'ви момиченца, където не знаят къде се намират и сървъра е нищо особено.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

CSar3a

Мнение от Goddness » 23 Юли 2018, 18:52

Айде и аз да си отворя малко устата за веригата и като цяло собственика. Значи собственикът е между 14/15, а се прави на 23 ли беше, не знам. Прави каквото си иска с екипа без да говори и с другите си колеги (администраторите си), прави админи ей така без кандидатура, без СМС (като цяло не знам за кво му е форум тогава). Лъже, че е е*ал колежката си, лъже, маже.. Ето и снимка да видите, че тя потвърждава, че не е било така - https://imgur.com/JKJBtTc и разбира се след това й показах чата в сървъра, където го е писал. И разбира се момичето се засмя на безмислицата и лъжата на собственикът. Днеска какво стана, значи отварям си скайпа и какво да видя -> https://imgur.com/bwSYRqL ,
https://imgur.com/0neM5Dq вече станал и псевдо-хакер. :coolface: :coolface: Явно яко е "саднал" от коментарите на по-горния потребител P4N4S0N1C и решил да му "хакне" скайпа или по-точно някой да му хакне. Та, с други думи собственикът на CSar3aBG.INFO е пълен ЖАЛКАР и псевдо-хакер и ебач! О, забравих да добавя, че толкова е жалък, че чак вика, че с нищо не съм помогнал с веригата... :coolface: Всичко АЗ правих то не беше ли рангове, то не беш ли лого, то не беше ли банери. Но все пак от такива хора нищо добро не можем да очакваме. Ето, че забравих да спомена, че и моли хора от екипа да пращат СМС-и за сървъра, за да буустват сървъра му. Намира си лапенца по 12-13 годишни, които още не знаят какво правят и му пращат СМС-и те също. Просто, драги потребители с този човек не се захващайте с НИЩО, защото е пълен ЖАЛКАР! Този човек не заслужава да бъде тука или където и да е, той заслужава само и единственно един перманентен БАН! Защото заради такива индивиди сме жертви и си патиме, които се правят на "голямата работа" пред мониторите. Надявам се да сте ме разбрали. Ако го прочете, нека да се пробва да ме хакне. ;) Само мога да му пожелая късмет! :coolface:

П.С: Моля, да не бъде скрито мнението нека всички да разберат що за стока е!

Аватар
You Owe Me
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 185
Регистриран на: 07 Мар 2018, 19:34
Местоположение: Пред компютъра
Получена благодарност: 2 пъти

CSar3a

Мнение от You Owe Me » 23 Юли 2018, 19:13

Само да ти кажа, че тая история с hack-натия скайп, пича който държи скайпа си е измислил всичко... Няма как човек от едно и също IP да се хакне сам ;)
I am actually not a Harry Potter FAN, but this song below is HOT AF :crazy:

Аватар
NaTo
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 02 Юли 2017, 15:19
Местоположение: Burgas
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

CSar3a

Мнение от NaTo » 28 Юли 2018, 11:48

nameless. написа: 23 Юли 2018, 18:52 Айде и аз да си отворя малко устата за веригата и като цяло собственика. Значи собственикът е между 14/15, а се прави на 23 ли беше, не знам. Прави каквото си иска с екипа без да говори и с другите си колеги (администраторите си), прави админи ей така без кандидатура, без СМС (като цяло не знам за кво му е форум тогава). Лъже, че е е*ал колежката си, лъже, маже.. Ето и снимка да видите, че тя потвърждава, че не е било така - https://imgur.com/JKJBtTc и разбира се след това й показах чата в сървъра, където го е писал. И разбира се момичето се засмя на безмислицата и лъжата на собственикът. Днеска какво стана, значи отварям си скайпа и какво да видя -> https://imgur.com/bwSYRqL ,
https://imgur.com/0neM5Dq вече станал и псевдо-хакер. :coolface: :coolface: Явно яко е "саднал" от коментарите на по-горния потребител P4N4S0N1C и решил да му "хакне" скайпа или по-точно някой да му хакне. Та, с други думи собственикът на CSar3aBG.INFO е пълен ЖАЛКАР и псевдо-хакер и ебач! О, забравих да добавя, че толкова е жалък, че чак вика, че с нищо не съм помогнал с веригата... :coolface: Всичко АЗ правих то не беше ли рангове, то не беш ли лого, то не беше ли банери. Но все пак от такива хора нищо добро не можем да очакваме. Ето, че забравих да спомена, че и моли хора от екипа да пращат СМС-и за сървъра, за да буустват сървъра му. Намира си лапенца по 12-13 годишни, които още не знаят какво правят и му пращат СМС-и те също. Просто, драги потребители с този човек не се захващайте с НИЩО, защото е пълен ЖАЛКАР! Този човек не заслужава да бъде тука или където и да е, той заслужава само и единственно един перманентен БАН! Защото заради такива индивиди сме жертви и си патиме, които се правят на "голямата работа" пред мониторите. Надявам се да сте ме разбрали. Ако го прочете, нека да се пробва да ме хакне. ;) Само мога да му пожелая късмет! :coolface:

П.С: Моля, да не бъде скрито мнението нека всички да разберат що за стока е!
Да ти отговаря на думите ти, с всичко си ми помагал така ли? С рангове, банери, логота, абе Администратор ли си заслужаваш? Дизайнерите правят тия неща и ти казах ще ти променя ранка на Дизайнер, след като за Администраторски права нищо не си направил? Вика искал съм буустм е нали викаш че правя без смс и бе как ще искам бууст?? А за хакнатия скайп тоя не е P4N4SONIC и не го знам какъв и аз не се занимава с такиви лапешки работи за разлика от вас, ти много ли си сериозен, аз ти казах без да те обидя с добро сменя ти ранка на "Дизайнер" че за Администраторски права нищо не си направил, правил рангове, логота, банери и кво? То ако на всички давам Администратор за тия неща кво ще става? И правиш регистрации с обидни никове на мен, това ли ти е сериозността? Аз да съм те обидил някъде, Нали много снимки споделяш, айде сподели дали съм те обидил някъде, ама да не е пак от фалшив профил да се обиждаш сам с моя никнейм и да снимаш. Това че ти яд, че те махнах от Администратор не съм аз виновен, всичко е направил, какво си направил ти бе???? Дизайнерите кво правят? Банери, логота, аватари, а ти кво искаш от мен, Администратор. Е заслужаваш ли си??? А за оня чат в "Сървъра" а не на личен, бъзикахме се с него, ако беше "Истина" това нещо щях да му пиша на лично съобщение. Мисля че съм отговорил на всичките ви съобщения дето писахте за мен... Така че да сте спокойни! Хайде Чао.

EDIT: Като не се развие веригата ни, още много ще коментирате такиви неща, вас ги знам, сега ще пусна реклама за една седмица, да е пълен сървъра постоянно виж как идвате да ми се извинявате..
Пред монитора викаш, аз нищо не коментирам, вие сте пред монитора цял ден, аз да съм ви отговорил на мненията ви? Сега няма да можете да стоите, айде пак пишете някакви други лъжи, живейте тука виртуалния си живот, каквото и да пишете, нищо няма да се променя в началото на зимата, пускам нов сървър и почвам да се занимавам с сървъра, сайт, форум на оная ми разбота, пускам си сървъра и от никой не чакам помощ, отварям си TeamSpeak 3 server и готово. Хич не ми пука вие кво говорите, махнах ви от екипа, че не сте сериозни, то се вижда от мненията ви че не сте. Не съм ви обидил, обиждате ме, хаха имам си в екипа още 3,4 хора, ама са "Сериозни" и не ме предават, а вие умните обиждайте, направете обидни регистрации и теми в форума ни, няма проблем, после ще се извинявате, ще викате, защо съм направил така, ще ме търсите за да се извинявате, ама няма да ме има. Това че сте на 18,19 години не значи че ще живеете още 80 години, днеска сме тука, утре не сме, толкова е живота и ще видите как е другия живот.

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта