[Купувам] Филтри за защитна стена

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от 1Life1Dead » 13 Авг 2018, 09:30

Аз не съм доволен от Вендетата... Бутаха ми много сървърите там, а Николов ми казва, че имало дупки в РеХлдс, ок, то е ясно, че има, ама защо като минах на Геймсървърс вече флууд няма, дори сам като си пусна експлоит нищо не става... Геймсървърс си имат защитна стена, а Вендета и Аренаплей са най-лесни за експлоит.... Минете към Геймсървърс и ще видите какво в качество и как никое лапе няма да висе барне.

Аватар
Pet(5)ko
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 09 Фев 2017, 19:53
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от Pet(5)ko » 13 Авг 2018, 10:09

Just написа: 12 Авг 2018, 15:25 Петко както знам ти си от сектора не им забелазвай на тъпите коментари виш тези правила дали има ефект с тях и кажи
Не промениха нищо. Но може да заключите темата. Ще бъде взета защита от чуждестранен сайт.

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от The Beast » 13 Авг 2018, 10:29

Pet(5)ko написа: 13 Авг 2018, 10:09
Just написа: 12 Авг 2018, 15:25 Петко както знам ти си от сектора не им забелазвай на тъпите коментари виш тези правила дали има ефект с тях и кажи
Не промениха нищо. Но може да заключите темата. Ще бъде взета защита от чуждестранен сайт.
Най-доброто решение е просто да смениш хоста и да не се занимаваш със защити.

Аватар
Pet(5)ko
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 09 Фев 2017, 19:53
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от Pet(5)ko » 13 Авг 2018, 10:34

The Beast написа: 13 Авг 2018, 10:29
Pet(5)ko написа: 13 Авг 2018, 10:09
Just написа: 12 Авг 2018, 15:25 Петко както знам ти си от сектора не им забелазвай на тъпите коментари виш тези правила дали има ефект с тях и кажи
Не промениха нищо. Но може да заключите темата. Ще бъде взета защита от чуждестранен сайт.
Най-доброто решение е просто да смениш хоста и да не се занимаваш със защити.
Брат,нещата при нас не като другаде... Доста по сложни са и за това ти благодаря,че се отзова,но това решихме и това ще се пробва :lock:

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от cgozzie » 13 Авг 2018, 11:18

1Life1Dead написа: 13 Авг 2018, 09:30 Аз не съм доволен от Вендетата... Бутаха ми много сървърите там, а Николов ми казва, че имало дупки в РеХлдс, ок, то е ясно, че има, ама защо като минах на Геймсървърс вече флууд няма, дори сам като си пусна експлоит нищо не става... Геймсървърс си имат защитна стена, а Вендета и Аренаплей са най-лесни за експлоит.... Минете към Геймсървърс и ще видите какво в качество и как никое лапе няма да висе барне.
Значи казваш зимам си сървър от Геймсървърс, и няма никога повече да ми съборят сървъра сигорен ли си,нека и друг който е на Геймсървърс се изкаже дали е истина.
Изображение

Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от thoughtz » 13 Авг 2018, 11:50

Няма какво да се коментира за разликата между двете компании. Първото нещо е, че от както играх в сървъра ти, като стреляш и патрона лети в космоса да бере стотинки, относно флууда, всеки път се казва, имало дупки в rehlds дрън дрън, а реално си е от интернета им проблема. После да ходят да обясняват как децата не можели да сложат 1 мод, как това, как онова. При най-малката промяна на нещо от платформата или мода, започва да ти вади грешката Segmentation Fault и ходи се оправяй после да разбереш от какво е. Пробвай да ъпдейтнеш платформата с ново rehlds да видиш какво ще се случи. При GameServers нямам абсолютно никакви проблеми, няма го тоя "флууд" както в твоят сървър, променяш си всичко без да получаваш никакви грешки (ако всичко си е на мястото) и т.н. Не забелязваш ли като ти се напълни сървъра какво се случва? И как всеки при вендета има проблем с флууд, а един не е изревал, че го флудят с ип на Gameservers? Ти си прецени къде да се насочиш или да си останеш при тях, да ти хвърчи патрона като луд и се моли да не ти се развие сървъра, че тогава става страшно, почваш да им товариш машината, много реурс заемаш и накрая си офлайн.

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от cgozzie » 13 Авг 2018, 12:28

За патрона не бях сложил No Recoil тоест имаше го но от /Shop ,сега вече съм го сложил да е за всички махнах го от шопа.Ще си наема 1 от тях и ще видя как ще ми върви.Ясно ми е че некое хлапенце от бг ми го събаря,завист тва е детска му работа.Ще намеря решение но да не си мислят че ще ме откажат няма как да стане.
Изображение

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от 1Life1Dead » 13 Авг 2018, 12:45

cgozzie написа: 13 Авг 2018, 12:28 За патрона не бях сложил No Recoil тоест имаше го но от /Shop ,сега вече съм го сложил да е за всички махнах го от шопа.Ще си наема 1 от тях и ще видя как ще ми върви.Ясно ми е че некое хлапенце от бг ми го събаря,завист тва е детска му работа.Ще намеря решение но да не си мислят че ще ме откажат няма как да стане.
Отговорът в днешно време е "GAMESERVERS.BG" те си имат много добър интернет, машини на топ ниво и поддържана защитна стена... Сега даже самичък си пускам експлоит и няма никакъв лаг, не вдига пинг и тн (пробвах 3 турски експлоита, които могат да бутнат сървър от Вендета и Аренаплей"). Решението е да минеш към GAMESERVERS, и проблеми няма да имаш нито в сървъра, нито в съпорта, нито с лапешките флуудове, са верно, че със смс е над 30 лева, но по Еконт, банков превод, изипей, епей и тн. е само 10 лева, та какво са 4 лева отгоре, но да си сигурен, че няма да има проблеми с експлоита, вярно е, че GAMESERVERS нямат панел с конзола и др, но това не ти трябва... Имаш логове във сървъра имаш бутон РЕСТАРТ, който е за крайни случаи и така. Ти си преценявай! :)

Аватар
Nikolow
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от Nikolow » 13 Авг 2018, 12:54

Усещам тук "платени мнения" за реклама на разни хостинг компании. Този път няма да пиша от официален профил, за да не стане така после да има официални нападки към когото и да е било. Това, което забелязвам в тази тема е, че 99% от хората, писали в тази тема са на възраст между 16 и 18 години, а нивото на грамотност (интелектуална само, за писмена няма да говорим, то е ясно..) е едва няколко процента. Въпреки, че си направих труда да разясня как стоят нещата около днешните проблеми в тази сфера, всички Вие продължавате да си говорите, ама той доставчика трябвало да блокира IP адреса, той интернета им е "лабав" и прочие. Най-голямо впечатление ми направи как потребителят над мен (Mariela) започна съвсем спокойно да критикува. Ама то много ясно, че при ограничен достъп до файловете, шансът да "насерете" нещо е много по-малък отколкото да имате пълен достъп до цялата сървърна платформа. На какви изпълнения съм бил свидетел.. Едно е да пробваш при ограниченият достъп да качиш някаква "твоя" платформа (която в 90% от случаите се оказва за WINDOWS, изтеглена от цс-хлапе, а в останалите 10% е от някой пиратски руски сайт, бъкана с глупости до горе) и да не се прецака нищо, защото не можеш да замениш 80% от файловете, и друго е да си изтриеш цялата платформа и съвсем спокойно да си качиш мизерната платформа, пък после да ревнеш на съпоррта : "Що не тръгва сървъра ?!". Докато се правите на големите разбирачи, кое как е, докато си бърникате в платформите където не Ви е работа (по простата причина, че не разбирате), докато си променяте настройките на сървърите ("Защото така ми е кеф"), никога, АМА НИКОГА няма да Ви върви сървъра оптимално. Докато при ограниченията, не можеш да навържеш един метамод плъгин, понеже "насирате" нещата и там, сървъра Ви ще върви, защото не можете да объркате, поради простата причина, че хората са го направили "анти идиоти" и са Ви ограничили 80% от достъпа. Ама нали до преди година, всички ревахте, как навсякъде било супер ограничено, не можело да се пипа по платформата и прочие, та да се реши да се пусне един път пълен достъп и сега пак да ревете, че не работело като хората. То няма угодия Вашето... Как хората, които разбират веднъж не са се оплакали, че имат проблем с платформата? Защото знаят какво да правят, имат уменията и не "насират" нещата. Докато си нямате хабер от операционни системи, компютърни мрежи и прочие, нещата никога няма да успеят да се случат в главата Ви правилно, както би трябвало да бъде и ще има изпълнения като горните коментари. Ама понеже нали цените в България са най-достъпни, лапето на 15 години, праща 2 смс-а от на тати телефона и има сървър, а пък това, че не разбира на никого не му пука, а иначе после ПРЕТЕНЦИИ - "Сървъра не работи", "Добавих 1 нещо и сървъра умря".....
А да и няколко думи за "1Life1Dead".. Виждам как хубаво рекламираш наред. До колкото се сещам преди месеци, пак плюеше наляво надясно. Гледам сега си научил цените на компанията привърженик към която си, та дори хвалиш наляво надясно как стоят нещата с бутончета и прочие :lol: . Ако толкова Ви разбираше главата, до сега нямаше да си правите труда да хвалите през 2 мнения компанията привърженик. Но това вече е друга тема..
И все пак нека се върна на темата с "флоода", който така жестоко го бъркате, че направо почвам да се ядосвам, че терминологията не Ви е дори ясна.. В миналият си пост в тази тема обясних как стоят нещата с пакетите и решенията с правилата, ама Вие си знаете друго, та нали ги разбирате нещата толкова добре.
Обещавам Ви, че ще има кардинални промени. Какви и къде, за сега ще замълча. Пък после да ревете пак, никаква файда, защото на Вашето угода няма да се намери :)
Tired and retired...

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от cgozzie » 13 Авг 2018, 12:57

Благодаря ви за отговорите да ще наема 1 и се надявам да съм спокоен.Знам отдавна че отзивите за GAMESERVERS са повече от добри,и се се каня да взема но до дни ще наема.Не ми пречи че нямат панел,но ми гарантират че в най-скоро време ще направят.Да сте живи и здрави и отново благодаря за коментарите.
Изображение

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта