[Купувам] Филтри за защитна стена

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от thoughtz » 13 Авг 2018, 13:13

Тия простотии са четени милион пъти, вземи измисли нещо друго, че се изтърка това. Как само ваща компания я флуудят, я кажи? Пуска си човека сървър, 14 човека вътре 5000 ранк, умрял е някой да го флуди точно него. Попринцип мога и ще критикувам колкото си искам, при положение, че пиша, че ъпдейтваш само rehlds-то, той почва да ми говори за платформи за windows :headbang: . Кога дойде от село, кога почна и на важен да се правиш, пък една платформа не можеш да сглобиш като хората да не крашва.. После ходи обяснявай на тия "16 годишните", как си свалят платформи от къде ли не и пак проблема не е от вас. Смени си версията вече, че както казах и по-горе, доста се изтърка тази. А тая простотия с платените мнения, знам, че много те е яд, доста клиенти ви взеха и ще продължават да го правят, докато не си оправите мизерията.

Аватар
Nikolow
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от Nikolow » 13 Авг 2018, 13:31

Mariela написа: 13 Авг 2018, 13:13 Тия простотии са четени милион пъти, вземи измисли нещо друго, че се изтърка това. Как само ваща компания я флуудят, я кажи? Пуска си човека сървър, 14 човека вътре 5000 ранк, умрял е някой да го флуди точно него. Попринцип мога и ще критикувам колкото си искам, при положение, че пиша, че ъпдейтваш само rehlds-то, той почва да ми говори за платформи за windows :headbang: . Кога дойде от село, кога почна и на важен да се правиш, пък една платформа не можеш да сглобиш като хората да не крашва.. После ходи обяснявай на тия "16 годишните", как си свалят платформи от къде ли не и пак проблема не е от вас. Смени си версията вече, че както казах и по-горе, доста се изтърка тази. А тая простотия с платените мнения, знам, че много те е яд, доста клиенти ви взеха и ще продължават да го правят, докато не си оправите мизерията.
Не мисля, да продължавам с детските нападки, които ти искаш да провокираш. Понеже се опитваш да обиждаш лично, единствено мога да отговоря с просто обяснение.
Атаките, за които говориш, не са насочени само към нас. До колкото се сещам точно преди 2 седмици имаше оплаквания, че е масово на всякъде, барабар и компанията ти привърженик. Това, че в момента нещата действат на част от клиентите и при нас е факт. Платформата на 60% от сървърите е 2 версии надолу от актуалната и поради тази причина ще се направи акция за ъпгрейд на всички сървъри.
А кога се е случило да ъпгрейдна ReHLDS версия на сървър и той да не тръгне? Само да спомена, че много важно качество на човека е да следи мисълта, която тече. Споменах, че съм се нагледал на много истории около хостинга и как хората си мислят, че разбират, а качват WINDOWS платформи и модове. Не съм упрекнал лично теб, че ти си го направил това нещо, но нали четем през редовете и пак трябва да наплюем някого.
Иначе виждам, че обичаме да лепваме етикети на хората. Че от кое село съм дошъл, че явно лично ме познаваш? Версията ще си остане само една, защото е самата истина. Докато не започнете да вниквате в нещата и се мислите за големите разбирачи, така ще е положението. А колкото до това, че ме е било яд - Извини ме, но аз не се водя от хорското мнение. Докато хостингът си върви, докато имаме над 130 сървъра под лозунга "RENT 4Vendeta", няма да почне да ме е яд. А да не говорим и за колегите от другите community-та, които отново са избрали нас.
И само да спомена, че старите кучета, които са още от 2008 в момента са се ориентирали или към друг бизнес или си ръководят доказалите се вериги за игрални сървъри. 80% от тук са мижитурки, които си нямат и хабер от играта, какво е било преди и какво е сега. Лично теб не те познавам, а и не смятам да ти лепвам етикет, както ти се опитваш да направиш ;)

(Спорът в тази тема стана напълно излишен. Ще поема с удоволствие наказанието ако е нужно да бъде наложено такова.)
Tired and retired...

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от cgozzie » 13 Авг 2018, 13:44

4vendeta са ми най-най вярвям им правят всичко възможно,сървърите да са на ниво и да са максимално защитени.Можете да ми хвалите сумати други хостинги но аз си държа на 4вендета.Тия от Геймсървър само 1 ще кажа, 1 път реших да ги потърся в скайп отговор чак на 5-тия ден мерси голям съпорт няма що.
Изображение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

[Купувам] Филтри за защитна стена

Мнение от 1fRaNkkK » 13 Авг 2018, 14:28

Темата се локва, защото авторът е писал така.

Колкото до тези, които пак започнаха излишния спам вече става много, все едни и същи са. Мисля, че знаят кои са и ако се повтори такова нещо започвам директно с предупрежденията, принципно не банвам веднага, но ако се наложи ще стане. Винаги се придържайте към тематиката на еди си коя тема, стига сте излизали от нея, ако искате да си бъбрите има си ЛС или пък си направете група в skype/discord и там няма правила, пишете на воля, може и да бъбрите за края на света, защото наближава... ;-(

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта