[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
TheShadow_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 27 Май 2018, 20:15
Местоположение: Sofia, Bulgaria

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от TheShadow_ » 29 Май 2018, 13:22

botlike написа: 29 Май 2018, 13:14 http://prntscr.com/jnzr9j Много ми е познато от някъде. Чакай да се помисля. Ааа, сетих се, клик.
Прикачвам декомпилацията директно. А за team balancer-a, заповядай. В зелено е оригиналът, в червено - твоят "едит". Гордей се, че си AMXX псевдо-скриптър.
Поздрави
:)
Писал съм, че правя/преработвам... Това е вид преработка + съжалявам, че съм писал, че аз съм автора... Ако преработвам ще пиша, че е едитнат... Team Balancer-а е примерен плъгин, от който съм махнал колорчат... :) Понякога използвам гптови кодове защото ми е трудно... Нов съм и се уча... Довечера ще прикача 2 мои плъгина.
Изображение
Млад AMXX & PHPBB Скриптър и Хелпър!

Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от botlike » 29 Май 2018, 13:26

TheShadow_ написа: 29 Май 2018, 13:22
botlike написа: 29 Май 2018, 13:14 http://prntscr.com/jnzr9j Много ми е познато от някъде. Чакай да се помисля. Ааа, сетих се, клик.
Прикачвам декомпилацията директно. А за team balancer-a, заповядай. В зелено е оригиналът, в червено - твоят "едит". Гордей се, че си AMXX псевдо-скриптър.
Поздрави
:)
Писал съм, че правя/преработвам... Това е вид преработка + съжалявам, че съм писал, че аз съм автора... Ако преработвам ще пиша, че е едитнат... Team Balancer-а е примерен плъгин, от който съм махнал колорчат... :) Понякога използвам гптови кодове защото ми е трудно... Нов съм и се уча... Довечера ще прикача 2 мои плъгина.
Преработка ли е да смениш само автора на плъгина? Преработка ли е да преведеш два реда от team balancer? Нормално ли е да продаваш безплатен плъгин? Трябва да заключат темата ти и да те баннат.
Изображение

Аватар
TheShadow_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 27 Май 2018, 20:15
Местоположение: Sofia, Bulgaria

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от TheShadow_ » 29 Май 2018, 13:34

botlike написа: 29 Май 2018, 13:26
TheShadow_ написа: 29 Май 2018, 13:22
botlike написа: 29 Май 2018, 13:14 http://prntscr.com/jnzr9j Много ми е познато от някъде. Чакай да се помисля. Ааа, сетих се, клик.
Прикачвам декомпилацията директно. А за team balancer-a, заповядай. В зелено е оригиналът, в червено - твоят "едит". Гордей се, че си AMXX псевдо-скриптър.
Поздрави
:)
Писал съм, че правя/преработвам... Това е вид преработка + съжалявам, че съм писал, че аз съм автора... Ако преработвам ще пиша, че е едитнат... Team Balancer-а е примерен плъгин, от който съм махнал колорчат... :) Понякога използвам гптови кодове защото ми е трудно... Нов съм и се уча... Довечера ще прикача 2 мои плъгина.
Преработка ли е да смениш само автора на плъгина? Преработка ли е да преведеш два реда от team balancer? Нормално ли е да продаваш безплатен плъгин? Трябва да заключат темата ти и да те баннат.
Хей, хей не съм продал нищо... За сега давам безплатно, докато се науча... Както виждаш и на теб пари не исках и на ерора... Ще искам пари, когато почна да продавам мои плъгини... Извиних се за това с автора...
Изображение
Млад AMXX & PHPBB Скриптър и Хелпър!

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от illusion » 29 Май 2018, 15:16

Цитирам:
Изработване/преработване на CS плъгини.
По тази логика щом само "преработваш" плъгини (разбира се, превеждането явно вече е преработка) защо пишеш, че ИЗРАБОТВАШ? :D

Аватар
TheShadow_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 18
Регистриран на: 27 Май 2018, 20:15
Местоположение: Sofia, Bulgaria

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от TheShadow_ » 29 Май 2018, 17:06

F33L Th3 P0W3R. написа: 29 Май 2018, 15:16 Цитирам:
Изработване/преработване на CS плъгини.
По тази логика щом само "преработваш" плъгини (разбира се, превеждането явно вече е преработка) защо пишеш, че ИЗРАБОТВАШ? :D
Защото изработвам... Вмомента се уча и имам 2 лично мои плъгини. Пък и не е само превод... На Тиймбалансера го преправих да е без колорчат. То е лесно, но аз съм нов...
Изображение
Млад AMXX & PHPBB Скриптър и Хелпър!

Аватар
botlike
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 11 Юни 2017, 23:37
Местоположение: София
Получена благодарност: 20 пъти

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от botlike » 29 Май 2018, 20:51

TheShadow_ написа: 29 Май 2018, 13:34
botlike написа: 29 Май 2018, 13:26
Преработка ли е да смениш само автора на плъгина? Преработка ли е да преведеш два реда от team balancer? Нормално ли е да продаваш безплатен плъгин? Трябва да заключат темата ти и да те баннат.
Хей, хей не съм продал нищо... За сега давам безплатно, докато се науча... Както виждаш и на теб пари не исках и на ерора... Ще искам пари, когато почна да продавам мои плъгини... Извиних се за това с автора...
Каква беше тази преработка, че си сложи името? Аз не виждам никаква промяна в нито един плъгин.
Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от illusion » 29 Май 2018, 21:02

И аз имам мои плъгини писани от нулата, но след като знам, че не мога да правя всякакви плъгини не бих написал, че изработвам плъгини.. Оцветяването на някакъв плъгин с colorchat не значи, че може да изработваш. То т'ва е лесно..

Аватар
Soul
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юни 2018, 13:31

[Продавам] Стилове, системи и изработвам модове.

Мнение от Soul » 03 Юни 2018, 16:08

TheShadow_ написа: 27 Май 2018, 21:02 1) Стилът на [IPLAY.BG] и [CS-PROGAMING.COM] (Линковете не са с цел реклама)
Цена: €10
Плащания: PayPal, SMS
Доказателство: Демо (Има проблем със бутоните, заради бъгнат PHPBB, ако и вие имате този проблем ще Ви помогна да го оправим!)
PHPBB Изискване: PhpBB 3.0/1/2
Стилът в ThemeForest: BBoots (Не е реклама)
Спестявате €7!
Стилът е пуснат фрий в bg-scripting (не е реклама).
Линк за сваляне - https://mega.nz/#!6YhlTTJS!24RSqqGVkpgS ... C7Ux8UVLM0.
Тръгнал си да измамваш хората а? :rofl:

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта