Counter-Strike 1.6
CS1.BG | DUST2 NOSHTA GARMI [RANKED PLAY] #1
45.144.155.113:27015
de_dust2
Играчи: 30/32
de_dust2
Counter-Strike 1.6
Cs-PlovdiV.com - Aim Attack 93.123.16.4:27022 aim_aztec Играчи: 0/16

[sell] Argos 8.8.1 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Hurricane
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 192
Регистриран на: 04 Юни 2022, 21:18
Се отблагодари: 17 пъти
Получена благодарност: 71 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.2 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от Hurricane » 08 Окт 2023, 22:41

Нз малко съм разочарован очаквах нещо съвсем различно.
Имаше неща който ми харесаха но нещата който не ми харесаха са в пъти повече, например цял бокс за един рандом потребител.
Все пак темите ги разгледах през браузара на телефона иначе на десктопа може да е по добре.
Главно едиствено това с боксовете намирам за недостатък и бокса с twich, изглеждо всичко наблъскано.
Останалото е топ, но не съм сигурен дали ще си е струвало главоблъсканицата при направата на дизайните и кодирането им, дано да имаш успех.

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.2 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 09 Окт 2023, 07:01

Не забрявай, че това са екстеншъни, точно както при phpbb. Могат да се спират или включват от админ панела с един клик.
Всеки екстеншън си има style.css и може да се манипулира от теб както намериш за добре.
Кода му (php) също. Представляват малки или големи класове, инжектиращи се в core евенти.
Моята цел е да се натрупат всякакви екстеншъни и крайния купувач да е задоволен от функциите на системата :)

Пс:
Preloader-a не се маха под revelio темата под мобилна версия. Вади някаква грешка и чупи js кода. Като се прибера ще го видя..

Пс2:
8.1.3:
- Оправен е бъга под revelio с мобилните устройства. Също така и подредбата на анкетата.
- Добавен е :first селектор на who_viewtopic екстеншъна, защото показваше бокса по 2 пъти на orizon темата
- Ъпдейти и фиксове в шоп екстеншъна (вече се поддържа recaptcha и вградената, избирате си ги с променлива в ext.php)

Аватар
MLBB GAMING
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Окт 2023, 19:07
Се отблагодари: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: [sell] Argos 8.1.3 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от MLBB GAMING » 09 Окт 2023, 22:55

Да питам тези дизайни и системи на безплатно ли ги пускаш или просто и ти гледаш да си вадиш хлябчето. Защото уменията ти са доста добри и всичко е на точен и пресен вид.

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.3 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 09 Окт 2023, 23:10

Ъъъъ... Ако се интересуваш, прочети цялата тема. Има стартирана и в darksteam.net и web-tourist.net.
Системата има доста предистория, аз я започнах от 4.4. Преди това други са я разработили, но беше с доста бъгове и неточности. Аз ги поправих. От 4.4 досега това са близо 2 г. вече аз я разработвам и надграждам. Според теб 2 г. труд безплатно ли да ги пропилея ?
Цялата система струва 500 лв.
Ядрото - 60 лв. (с 10-те екстеншъна на val4o0o0 и без нито един от моите)
Ядрото + default темплейта + 1 темплейт по избор (общо 2) + 3 екстеншъна по избор от моите - 200 лв.

Най на сметка е да се вземе всичко, защото има доста код изписан и ако се разгледа внимателно всичко може да влезеш в час и да започнеш и ти да я надграждаш. Направена е за 'тъпаци' така да се каже. Много лесно всичко става и си е детска игра. Аз за това започнах да я разработвам, защото я 'разбрах'.
Написана е с къстъм фреймуърк с подбрани библиотеки от гитхъб, които са ъп-то-дейт и няма какво повече да се желае към момента.

Напомням за дизайна - https://argoscms.pw/demo/new/ (влизайте през инкогнито, ако ви е кеширало нещо)
Вече има и светла тема (кликнете иконката със слънцето). Показва се добре и под мобилни устройства (вече)
Мисля да го релийзна като е готов безплатно, пък аз ще си го вградя в системата... Може някой да му потрябва за негова си система, да го има чист...
Спрял съм временно оранжевите точици, защото ми бози на лаптопа и ще ги намаля като завърша дизайна. Тези ефекти не са за всеки :D

И както написах в уеб туриста... в магазините при избор на игра дава грешка, защото няма банлист инсталиран и не може да открие таблиците. Няма да инсталирам банлиста сега.. Ако някой иска снимки за това какво се случва след избор на игра - да види интерфейса, нека ми пише тук и ще постна снимки с демота.

Системата е скопена сега, но ако активирам и пусна всичко няма да може да зареди... Златното правило е следното:
Колкото по-малко екстеншъни - толкова по-бързо зареждане. Важи за всякакви системи, които работят с модули и phpbb включително.
Хоста от jump.bg e евтин и за това от там поръчах с промо код даже... Ако я бях качил на някой по-скъп хостинг и скъп план, може би щеше да зарежда доста по-бързо. За демо обаче става :)

Лягам си, утре ако имам време ще довърша тази 'шитня' и ще го релийзна да си го имате, че като гледам какви дизайни ползвате повечето и лошо ми става... Аз да съм го довършил, но ме мързи и ... :D Никой не ми плаща, за да правя подобни неща и не си давам зор...

Аватар
MLBB GAMING
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Окт 2023, 19:07
Се отблагодари: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: [sell] Argos 8.1.3 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от MLBB GAMING » 09 Окт 2023, 23:26

Аз имам тама регистрация уха

Аватар
underfree223
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Окт 2023, 21:22
Получена благодарност: 3 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.3 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от underfree223 » 10 Окт 2023, 21:28

Здравейте,
Собсвеник съм на lob.bg, сайт който pok4 направи за мен, интегрира системата, дизайна, екстенжъните, общо взето всичко.
Изключително точен, коректен и отзивчив. Винаги помага, дава идеи и работата е напълно прозрачна.
Няма никакви бъгове по системата. Действително е написана по лесен и разбираем начин, аз я разбрах до голяма степен.
Съмнявам се да намерите втори като него в бг.
Напълно доволен съм и препоръчвам системата и услугите.

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.3 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 10 Окт 2023, 21:51

Благодаря ти, и най-вече за търпението, че се замотах в тази Франция и ме изчакахте :)

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.4 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 15 Окт 2023, 19:18

8.1.4:
- Оправен е грешен инър джойн в ajax profile view екстеншъна
- Добавена е възможност да променяте дизайна на чата с бисквитки от контролера му Chat_Reloader.php, бисквитката е с име : argos_chat_newstyle
- Добавен е нов стил - foxstrike

Live demo на новият стил foxstrike, тук: https://argoscms.pw/style/foxstrike

​За него ще има и специален екстеншън (който ще работи и на другите темплейти), но съм вдъхновен от него - а именно екстеншън който ще е за приятели/врагове с търсачка и т.н. Утре ще е готов.

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.4 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 16 Окт 2023, 17:53

Завърших нов екстеншън!
Става дума за екстеншън, който логва браузър, айпи, име, дата и локация (с ip-api.com - безплатно е).
Екстеншъна работи само за определени темплейти, тъй като не всички разполагат с логин полета, някои редиректват към форума за логин. Няма как да стане (сещате се), чрез аякс заявка следи за събмит на формата и проверява чрез функция от phpbb дали логина е success.
Ако е успешен вкарва в датабазата заявка, която потребителя след това може да види в таблица, ето така:
https://i.ibb.co/qxjd7RN/image.png

Има странициране и всичко си работи коректно. Който ползва темплейт без логин бокс - да пише, мога да създам бокс където пожелаете.
Инпут полетата се засичат по input[name=ime_na_poleto], а не по клас или айди.
Естествено това може да се заобиколи, ако юзъра се логне директно през форума, но който желае, мога да напиша и екстеншън за phpbb3 (имам вече няколко и ми е ясно как работи), където може да виждате абсолютно същата информация в къстъм страница на форума.
Цена няма да му слагам, който има интерес нека пише и ще се договорим :)

Аватар
pok4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: 05 Фев 2022, 14:38
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 74 пъти

Re: [sell] Argos 8.1.4 - multigaming cms [PHP 8.x support]

Мнение от pok4 » 17 Окт 2023, 17:11

Oще 3 нови екстеншъна:

https://i.ibb.co/5k11HS9/image.png

Подобни теми, който ползва следната заявка:

Код за потвърждение: Избери целия код

SELECT title,author,date,seourl,views FROM argos_news WHERE MATCH(title,text) AGAINST('".$title."') AND title!='".$title."';
Изважда примерни теми на база MATCH (при включване на екстеншъна се изпълнява заявка, която ъпдейтва news таблицата, а именно форматира колоните title,text с FULLTEXT, добавя им индекси)

Ако тази заявка не се изпълни екстеншъна няма да работи.

Тествал съм го и работи коректно, а заявката е взета от нета и дори сравних с precise similar topics за phpbb3 и той работи по същия начин.

Екстеншъна може да се счита като бета, тъй като няма конкретен евент в който да се инжектира и го инжектирам в бокса с коментарите към новините (само там има евент) и е в техния бокс и седи грозно... Под таблицата седи това:

Код за потвърждение: Избери целия код

    {{#lob2}}
        $(".similar_topics").parent().parent().insertBefore(".argos_last_forum_topics");
    {{/lob2}}

    {{#foxstrike}}
        $(".similar_topics").parent().insertBefore(".argos_last_forum_topics");
    {{/foxstrike}}
Така го премествам над последните теми от форумите и вече е ОК.

Така че за сега ще седи така, не ми се добавя нов евент само за това нещо... Под някои теми трябва да се преработи, виждате как съм започнал. Няма да има проблеми никакви, но за сега ще седи с преработка само на тези 2-те, а пък ако някой го закупи и иска друг темплейт - ще добавя още 1 правило за конкретния темплейт, за да се изобразява както трябва. От гледна точка на SEO този екстеншън би бил добра придобивка към вече напомпаната система
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Eкстеншън този път за рожденни дни.
Демо с клип:

Конфети ефекта е откраднат от ThemeForest. Ботовете, които се появяват са със сетната user_birthday дата в phpbb3 колоната.

Бокса и ефекта се появяват само, ако има засечен рожден ден на текущата дата за даден потребител.
Бокса се появява само в индекса.
---------------------------------------------------------------------------
Този път става дума за прост слайдър с последни изображения от галерията.

Ползвам това - https://codepen.io/krishanakila/pen/jOObOWw с малко редакции от мен, за да не си пречи с останалите слайдъри от темплейтите.
Демо: https://i.ibb.co/Y05xpX6/image.png

Показва се под новините, като за темплейти като foxstrike/lob2 (които ползват 3 колони и повече), ще трябва да се премести в друг евент.

Когато няма изображения качени в галерията вади съобщение, че няма и толкова...

-------------------------------------------------------------------------------

Предстоят още нови екстеншъни!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 гост