Модове и Плъгини [4Vendeta]

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Потребителски аватар

Fatall [CSM]
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 30 авг 2018, 09:35
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 1 път
Години: 23
Контакти:

Мнение от Fatall [CSM] » 13 сеп 2018, 14:49

Mariela написа:
13 сеп 2018, 14:44
Fatall написа:
13 сеп 2018, 14:25
1Life1Dead написа:
13 сеп 2018, 14:20

viewtopic.php?f=21&t=4478 - OciXCrom's Rank System [XP|Levels|Ranks] (Тествана и работи повече от отлично!)
viewtopic.php?f=21&t=3938 - Huehue's Rank System [LITE] (Тествана и работи Отлично!)

Няма ли да ти помогнат?
Попринцип сега съм със на крома ама искам класиката
Каква класка бе приятелю, промени си ранковете с тия от army-ranks-а и си готов..
Приятелю ако може да не спамиш излишно в темата като няма да ми помогнеш. Писал съм какво искам ако исках на крома изобщо нямаше да пиша тука :)
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар

Автор на темата
Nikolow
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Регистриран: 27 ное 2016, 13:02
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 45 пъти
Контакти:

Мнение от Nikolow » 13 сеп 2018, 15:30

Защо да се пишат нови плъгини при положение, че има вече 2 отлични примера за перфектно работещи плъгини, които имат богат избор от настройки. С две-три промени по настройките ще имаш точно това, което ти желаеш. Няма смисъл да се пишат нови плъгини, само защото си мислите, че 100 реда по-малко код ще е по-добре. Както и за премахването на коментарите от плъгините било оптимизиране... Ако това е причината, просто си я избий от главата. В днешно време всички, които държат гейм сървъри са с прилични машини, които не усещат разликите. А и с настройките при спиране, кодът не се изпълнява по-надолу. Помисли внимателно, разгледай им настройките и действай ;)
Tired and retired...

Потребителски аватар

Fatall [CSM]
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 30 авг 2018, 09:35
Се отблагодари: 8 пъти
Години: 23
Контакти:

Мнение от Fatall [CSM] » 13 сеп 2018, 15:32

Nikolow написа:
13 сеп 2018, 15:30
Защо да се пишат нови плъгини при положение, че има вече 2 отлични примера за перфектно работещи плъгини, които имат богат избор от настройки. С две-три промени по настройките ще имаш точно това, което ти желаеш. Няма смисъл да се пишат нови плъгини, само защото си мислите, че 100 реда по-малко код ще е по-добре. Както и за премахването на коментарите от плъгините било оптимизиране... Ако това е причината, просто си я избий от главата. В днешно време всички, които държат гейм сървъри са с прилични машини, които не усещат разликите. А и с настройките при спиране, кодът не се изпълнява по-надолу. Помисли внимателно, разгледай им настройките и действай ;)
Не съм казал да ми го пренаписваш кода, но помня че преди време бях го взел от тебе за сървъра ми.
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар

OciXCrom™ MKD
Администратор
Администратор
Регистриран: 06 окт 2016, 19:20
Се отблагодари: 31 пъти
Получена благодарност: 342 пъти
Години: 21
Контакти:

Мнение от OciXCrom™ MKD » 13 сеп 2018, 15:34

Въпросната "класика" която търсиш не е нито приблизително добре написана колкото тези две нови системи, които ти предложиха и огромна е вероятността, че ако я намериш, ще съдържа един куп бъгове и няма никакви настройки, а всичко се променя от .sma файла. Каквото е имало в "класиката", същото можеш да го направиш с моята система, тъй като съдържа настройки за буквално всяко едно нещо в кода, плюс може да се изработят добавки за нея.

Потребителски аватар

Awake
Потребител
Потребител
Регистриран: 01 окт 2018, 14:25

Мнение от Awake » 26 окт 2018, 19:14

Може ли да направиш един Zombie Escape? и да го настроиш като другите ви модове?

Потребителски аватар

Автор на темата
Nikolow
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Регистриран: 27 ное 2016, 13:02
Получена благодарност: 45 пъти
Контакти:

Мнение от Nikolow » 26 окт 2018, 19:37

Awake написа:
26 окт 2018, 19:14
Може ли да направиш един Zombie Escape? и да го настроиш като другите ви модове?
Може да се измисли нещо. Вече имам база върху, която да работя (която не е продавана до момента), но нямам вече свободното време, което имах преди. Пиши на Лично Съобщение, ако искаш нещо по-конкретно в самият мод.
Tired and retired...

Потребителски аватар

piT
Потребител
Потребител
Регистриран: 01 мар 2018, 12:16

Мнение от piT » 28 окт 2018, 20:42

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от TheRedShoko ReShoko на 29 окт 2018, 11:52, променено общо 1 път.
Причина: Какво общо има това с темата?

Отговори

Върни се в “Купувам / Продавам / Заменям”