Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Всичко свързано с GM/AMXBans - Помощ/Инсталация/Поддръжка
Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Мнение от cgozzie » 27 Авг 2018, 18:46

F33L Th3 P0W3R. написа: 27 Авг 2018, 18:11 Нямам такава папка protect или нещо от сорта.. Видях темата, която си дал. Добре, нека темата седи отворена, който може нека помогне, благодаря.
Дадох ти скайп на лично ако искаш да оправим проблема ти пиши там,от тук немога ти помогна.
Изображение

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Мнение от ElitePower » 27 Авг 2018, 20:01

Като цяло май повечето бансове си имат проблеми-недостатъци... 1.5 -> не можеш да въвеждаш собствена причина за бан. 1.6 -> ако банса ти е свързан със сайта и го атакуват(DDoS,Flood) сървъра ти направо спира понеже не се свързва със сайта + задната вратичка в плъгина + проблема в тази тема. -> 6.13 даже не знам как се инсталва. защото никъде не е написано, не е като 1.6-1.5, но иначе някои маняци са сигурни, че е по-същия начин :D Няма да е зле екипа на amxx-bg да обедини знания и да направи един фикс на дадена версия и да се знае, че проблеми няма да има.

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Мнение от 1fRaNkkK » 27 Авг 2018, 20:51

Я погледни тук: http://forum.amxbans.net/viewtopic.php?t=562

@ElitePower, големи молби правиш... аз нямах проблеми с 6.13, това че не знаете как да инсталирате проста система и/или да я използвате, не означава, че проблема е в системата. То дори ние да направим този фикс все ще се намери някой, който да намери грешка.. вместо да чакаме на готово и/или да критикуваме работата на други хора, които са се трудели дни/седмици/месеци/години да направят такава система и от това нагоре са пуснали труда си безплатно - седни 24/7 и научи нужните програмни езици и си напиши една система - нека да не правим излишен спам, използвай ЛС за отговор.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Мнение от illusion » 27 Авг 2018, 21:32

1fRaNkkK написа: 27 Авг 2018, 20:51 Я погледни тук: http://forum.amxbans.net/viewtopic.php?t=562

@ElitePower, големи молби правиш... аз нямах проблеми с 6.13, това че не знаете как да инсталирате проста система и/или да я използвате, не означава, че проблема е в системата. То дори ние да направим този фикс все ще се намери някой, който да намери грешка.. вместо да чакаме на готово и/или да критикуваме работата на други хора, които са се трудели дни/седмици/месеци/години да направят такава система и от това нагоре са пуснали труда си безплатно - седни 24/7 и научи нужните програмни езици и си напиши една система - нека да не правим излишен спам, използвай ЛС за отговор.
Версиите са същите, но ще инсталирам CSBans или AMXBANS 6.13.

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Мнение от ElitePower » 01 Сеп 2018, 18:49

@ElitePower, големи молби правиш...

Жалби-жалби-жалби и пак жалби.. :D
аз нямах проблеми с 6.13, това че не знаете как да инсталирате проста система и/или да я използвате, не означава, че проблема е в системата.
Аз съм инсталирал 1.5/1.6 без проблем, вчера пробвах да инсталирам CSBans и го подкарах на local-a, но на платения хост не тръгна и ми казаха, че проблема е в с-мата. Сам си прави изводите като един ти казва едно, а друг друго. Човек не се ражда научен!
То дори ние да направим този фикс все ще се намери някой, който да намери грешка..
Системите за годините, в който са създадени съм сигурен, че са били повече от добри за използване. Предложих фикс-а, защото ВИЕ имате знания и можете да направите-редактирате нещо към по-добро. Вече колко време и колко хора ще работят по дадената задача си е само и единствено тяхна работа.
вместо да чакаме на готово и/или да критикуваме работата на други хора, които са се трудели дни/седмици/месеци/години да направят такава система и от това нагоре са пуснали труда си безплатно

Че кат нямаме знания кво да правим? Да чакаме на НЕготово!? Критиката е нещо ГРАДИВНО и полезно.

седни 24/7 и научи нужните програмни езици и си напиши една система - нека да не правим излишен спам, използвай ЛС за отговор.
Чакай бре, кой ти казва да правиш система от нулата?

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Проблем с AMXBANS GM 1.6 (грешна парола при опит за влизане с админски права)

Мнение от 1fRaNkkK » 01 Сеп 2018, 19:50

Не говоря за CSBans Web частта(не съм го ползвал). Аз също не съм се родил научен и причината поради, която нямаш знания е, защото не се опитваш, не посещаваш сайтове, които могат да ти помогнат, чакаш на готово(както си и призна). Критиката е градивна и полезна, когато пишеш с точност какво точно не работи, какви грешки ти изкарва и кога. Писането на едно 'системата не работи, има проблем, хайде някой да вземе да го оправи' не е градивна и полезна критика, аз го виждам това като неблагодарно/нахално изречение.
Колкото до системата от нулата, една добре написана система не може да бъде наречена 'добре написана', когато е взета една бъгава/правилно неработеща система и се оправят грешките примерно - аз не я наричам 100% error free система, както ти казваш да вземем да фикснем някоя система и да сме сигурни, че няма да има грешки, просто няма как да сме сигурни, защото не сме ние авторите на съответната система.

След като @F33L Th3 P0W3R. ще инсталирва CSBans темата се локва.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “GMBans & AMXBans”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта