Плъгин за по - малък лаг

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Плъгин за по - малък лаг

Мнение от Bartian » 06 Юли 2020, 00:36

Здравейте , мисля че заглавието се подразбира какъв плъгин търся ако имате предложения или готови плъгини от сайт пращайте щото аз търсих ама не намерих , благодаря предварително
Поздрави
Бартиан
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за по - малък лаг

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 06 Юли 2020, 08:44

Как така по-малко лаг? На кой хостинг си, ако си на gameservers обикновено няма лаг, а ако има може да е от много неща - версията на амхх не се харесва с някой плъгин или флуудят и сумати още причини. Такъв плъгин едва ли ще ти помогне, по-скоро виж колко е ticrate и си спри някои плъгини.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин за по - малък лаг

Мнение от iv69 » 06 Юли 2020, 10:25

Плъгин "за по-малко лаг" няма и скоро няма да има ! Всеки нов, или всеки следващ плъгин който слагаш в сървъра си, малко или много го натоварва и увеличава по един или друг начин лага! Дори и някогашните пингбустери си бяха чиста заблуда и измама: те не сваляха реално лага, а просто "изравняваха" пинга до някаква степен и то за сметка на фпс-а! Имам два съвета- за теб:
1. Опитай се да намалиш максимално излишните и най-вече зле написаните плъгиниЧ От такива плъгини винаги пада фпс-а и се качва пинга.
2.Има команди за оптимизиране на сървъра които се пишат в директория: /cstrike/server.cfg. Мога да кажа, че някои от нас не знаят дори кои команди трябва да се напишат там, а да не говорим за стойностите които трябва да са посочени с тези команди......
3.И накрая - Лага и фпс-а ти зависят главно от самия хост: от това на каква машина са сложили сървъра ти и с какъв ИНТЕРНЕТ разполагат: бързина и главно стабилност откъм фпс !!! Ако нета им е слаб или пък ако на една сървърна ма-ина са нагъчкали 10-15 или 20 32-слотови сървъра - ти каквото и да правиш - винаги ще си имаш лаг и нисък фпс в сървъра си! (съветвам те да се поинтересуваш, а и мисля, че от хоста са длъжни да ти дадът инфо - за параметрите на сървърната машина, за това колко "маймунки" сте на клончето, както и за нета им. Но ако самия ти искаш да си оптимизираш до краен предел сървъра и да намалиш максимално лага - мога да те посъветвам да посетиш ето тази страница:
https://goldsrc.ru/threads/1594/
Темата е написана от доста добър в тази област! Просто ...там има максимално точна и изчерпателна информация за това което говоря и може би това което те интересува!!!
Успех!

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Плъгин за по - малък лаг

Мнение от Bartian » 06 Юли 2020, 16:35

iv69 написа: 06 Юли 2020, 10:25 Плъгин "за по-малко лаг" няма и скоро няма да има ! Всеки нов, или всеки следващ плъгин който слагаш в сървъра си, малко или много го натоварва и увеличава по един или друг начин лага! Дори и някогашните пингбустери си бяха чиста заблуда и измама: те не сваляха реално лага, а просто "изравняваха" пинга до някаква степен и то за сметка на фпс-а! Имам два съвета- за теб:
1. Опитай се да намалиш максимално излишните и най-вече зле написаните плъгиниЧ От такива плъгини винаги пада фпс-а и се качва пинга.
2.Има команди за оптимизиране на сървъра които се пишат в директория: /cstrike/server.cfg. Мога да кажа, че някои от нас не знаят дори кои команди трябва да се напишат там, а да не говорим за стойностите които трябва да са посочени с тези команди......
3.И накрая - Лага и фпс-а ти зависят главно от самия хост: от това на каква машина са сложили сървъра ти и с какъв ИНТЕРНЕТ разполагат: бързина и главно стабилност откъм фпс !!! Ако нета им е слаб или пък ако на една сървърна ма-ина са нагъчкали 10-15 или 20 32-слотови сървъра - ти каквото и да правиш - винаги ще си имаш лаг и нисък фпс в сървъра си! (съветвам те да се поинтересуваш, а и мисля, че от хоста са длъжни да ти дадът инфо - за параметрите на сървърната машина, за това колко "маймунки" сте на клончето, както и за нета им. Но ако самия ти искаш да си оптимизираш до краен предел сървъра и да намалиш максимално лага - мога да те посъветвам да посетиш ето тази страница:
https://goldsrc.ru/threads/1594/
Темата е написана от доста добър в тази област! Просто ...там има максимално точна и изчерпателна информация за това което говоря и може би това което те интересува!!!
Успех!
Принципно забравих да добавя че главния проблем е локацията на впс която е UK ама ще видя това със сайта което си ми дал.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Плъгин за по - малък лаг

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 06 Юли 2020, 16:52

Bartian написа: 06 Юли 2020, 16:35
iv69 написа: 06 Юли 2020, 10:25 Плъгин "за по-малко лаг" няма и скоро няма да има ! Всеки нов, или всеки следващ плъгин който слагаш в сървъра си, малко или много го натоварва и увеличава по един или друг начин лага! Дори и някогашните пингбустери си бяха чиста заблуда и измама: те не сваляха реално лага, а просто "изравняваха" пинга до някаква степен и то за сметка на фпс-а! Имам два съвета- за теб:
1. Опитай се да намалиш максимално излишните и най-вече зле написаните плъгиниЧ От такива плъгини винаги пада фпс-а и се качва пинга.
2.Има команди за оптимизиране на сървъра които се пишат в директория: /cstrike/server.cfg. Мога да кажа, че някои от нас не знаят дори кои команди трябва да се напишат там, а да не говорим за стойностите които трябва да са посочени с тези команди......
3.И накрая - Лага и фпс-а ти зависят главно от самия хост: от това на каква машина са сложили сървъра ти и с какъв ИНТЕРНЕТ разполагат: бързина и главно стабилност откъм фпс !!! Ако нета им е слаб или пък ако на една сървърна ма-ина са нагъчкали 10-15 или 20 32-слотови сървъра - ти каквото и да правиш - винаги ще си имаш лаг и нисък фпс в сървъра си! (съветвам те да се поинтересуваш, а и мисля, че от хоста са длъжни да ти дадът инфо - за параметрите на сървърната машина, за това колко "маймунки" сте на клончето, както и за нета им. Но ако самия ти искаш да си оптимизираш до краен предел сървъра и да намалиш максимално лага - мога да те посъветвам да посетиш ето тази страница:
https://goldsrc.ru/threads/1594/
Темата е написана от доста добър в тази област! Просто ...там има максимално точна и изчерпателна информация за това което говоря и може би това което те интересува!!!
Успех!
Принципно забравих да добавя че главния проблем е локацията на впс която е UK ама ще видя това със сайта което си ми дал.
В такъв случай ако хоста е добър няма какво да направиш, проследи през къде минават иптата да не се заобикалят тук-там до хоста. Пинга няма нищо общо с фпса.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин за по - малък лаг

Мнение от iv69 » 06 Юли 2020, 19:02

Drea<M>40BG ;]] написа: 06 Юли 2020, 16:52
Bartian написа: 06 Юли 2020, 16:35
iv69 написа: 06 Юли 2020, 10:25 Плъгин "за по-малко лаг" няма и скоро няма да има ! Всеки нов, или всеки следващ плъгин който слагаш в сървъра си, малко или много го натоварва и увеличава по един или друг начин лага! Дори и някогашните пингбустери си бяха чиста заблуда и измама: те не сваляха реално лага, а просто "изравняваха" пинга до някаква степен и то за сметка на фпс-а! Имам два съвета- за теб:
1. Опитай се да намалиш максимално излишните и най-вече зле написаните плъгиниЧ От такива плъгини винаги пада фпс-а и се качва пинга.
2.Има команди за оптимизиране на сървъра които се пишат в директория: /cstrike/server.cfg. Мога да кажа, че някои от нас не знаят дори кои команди трябва да се напишат там, а да не говорим за стойностите които трябва да са посочени с тези команди......
3.И накрая - Лага и фпс-а ти зависят главно от самия хост: от това на каква машина са сложили сървъра ти и с какъв ИНТЕРНЕТ разполагат: бързина и главно стабилност откъм фпс !!! Ако нета им е слаб или пък ако на една сървърна ма-ина са нагъчкали 10-15 или 20 32-слотови сървъра - ти каквото и да правиш - винаги ще си имаш лаг и нисък фпс в сървъра си! (съветвам те да се поинтересуваш, а и мисля, че от хоста са длъжни да ти дадът инфо - за параметрите на сървърната машина, за това колко "маймунки" сте на клончето, както и за нета им. Но ако самия ти искаш да си оптимизираш до краен предел сървъра и да намалиш максимално лага - мога да те посъветвам да посетиш ето тази страница:
https://goldsrc.ru/threads/1594/
Темата е написана от доста добър в тази област! Просто ...там има максимално точна и изчерпателна информация за това което говоря и може би това което те интересува!!!
Успех!
Принципно забравих да добавя че главния проблем е локацията на впс която е UK ама ще видя това със сайта което си ми дал.
В такъв случай ако хоста е добър няма какво да направиш, проследи през къде минават иптата да не се заобикалят тук-там до хоста. Пинга няма нищо общо с фпса.
Всички команди ( дори клиентските ако си забелязал) които са свързани по един или друг начин с намаляване на пинга и най-вече "rate" - влияят пряко върху фпс-а !!! Не знам дали сам някога си се опитвал да си снижиш драстично пинга и забелязал ли си разликата?! Същото е и със сървърните команди!!! Най-трудното е един сървър да има и поддържа10 000фпс - и към него пинга на клиенти влизащи от 1200-1500км - да имат постоянен пинг под 15 да речем !!! Не говоря за болшинството от БГ-сървърите - там нещата стоят по-иначе !!! Но какво ли съм се захванал да обяснявам - щом като за теб фпс-а си е фпс, и неговата стойност и стабилност - няма никаква връзка със командите за намаляване на пинга- значи толкова си разбираш - и който и да се опита да ти обясни -пак няма да разбереш за какво иде реч!!! Сигурен съм , че и в server.cfg - си наблъскал половината неправилно написани стойности , а другата половина- излишни и неправилни команди :mad: !!!
Съвет: ако искаш да не влизаме в излишни спорове, порсто вземи и наистина се поразрови в нет-а , прочети това онова... а после пиши, за да не ме разсмиваш повече ::) !

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта