Заявка за "hit-control" плъгин.

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за "hit-control" плъгин.

Мнение от iv69 » 10 Апр 2019, 14:51

Здравейте,

Трябва ми плъгин който да може да се ползва само от играчи с админ-права в сървъра( с флаг d - amx_ban).С него - админа, след като напише команда в чата примерно: /hitcontrol <nick> или само /hc <nick> - с HUD-съобщение на екрана , след всеки kill на контролирания играч - малко над обикновения чат да изписва същото "инфо" , което би излязло на самия контролиран играч ако той самия напише: /me... Примерно аз съм админ и напиша: /hc 5-ko alabalski , след всяко ново обийство да излиза примерно нов такъв надпис(същото ако самия 5-ko alabalski пише /me след всеки негов нов "фраг": Нещо от рода"

* Last result: 36 hit(s), 2116 damage >> head: 1 chest: 3 stomach: 2 L. arm: 6 R. arm: 7 L.leg: 12 R. leg: 5

Като HUD надписа стои докато или hc 5-ko alabalski не направи следващ фраг, или самия админ не спре контрола с команда: /stophc .

Това е . Благодаря . Мисля, че ако в сървъра има такъв плъгин , админа може да гледа и дори да си играе докато гледа - дали някой е настроил CD или AIM-хак да "бие" или само глави, или само в гърдите , или само в стомаха ... или в дясна ... лява ръка, крак.... така работещ мисля, че и няма да "товари" а ползата от него може да е голяма стига админа да знае какво искам да кажа и да знае какво да следи и прави...

Мисля, че идеята е добра, както и ако плъгина е написан добре ще стане доста популярен !?

Благодаря !

:lock: намерих плъгин . точно като това :)

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта