Плъгин "reservation slot+kick"

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин "reservation slot+kick"

Мнение от iv69 » 08 Окт 2018, 19:12

Може ли плъгин с който, ако има активирани "reservation slots" - при "connect" на играч, който има флаг "някакъв си" - да може да се влиза в сървъра, дори да е пълен до броя без резервирания слот, но не за сметка на резервирания слот- а на мястото на последния влязъл, тоест , да проверява и ако сървъра е примерно за 21-, а има един резервиран слот и играят 20 в сървъра, да вкарва играча пак, но за сметка на последния влязъл - като го "киква", и така пак да остават 20 играча в сървъра+ресервирания слот...
Идеята е през свободния слот да "влизат" играчите с определен флаг, като да се изкарва последния влязъл без този флаг.

... p.s. Не знам , може би има точно такъв написан плъгин някъде, и дори може би не е необходима активация на "reservation slots" и свободен слот, за да работи такъв плъгин, но лично аз не знам нито как нито къде да го търся в интернет, за да го намеря...

Предварително благодаря на всеки разбрал ме и отзовал се !

Аватар
Psych0_91
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: 08 Сеп 2018, 15:53
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Плъгин "reservation slot+kick"

Мнение от Psych0_91 » 09 Окт 2018, 01:28

До колкото разбрах, искаш сървъра като е 20/21 с слота на админа при кънект на друк да кикне последния влязал в сървъра.
Каква е логиката кано тоси кикнатия може да даде ретри и да кикне другия после тоя да му върне и така нататък просто няма смисъл от това.

Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Плъгин "reservation slot+kick"

Мнение от thoughtz » 09 Окт 2018, 01:40

Не можах да схвана нещо, adminslots не прави ли точно това което искаш?

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Плъгин "reservation slot+kick"

Мнение от iv69 » 09 Окт 2018, 10:38

Psych0_91 написа: 09 Окт 2018, 01:28 До колкото разбрах, искаш сървъра като е 20/21 с слота на админа при кънект на друк да кикне последния влязал в сървъра.
Каква е логиката кано тоси кикнатия може да даде ретри и да кикне другия после тоя да му върне и така нататък просто няма смисъл от това.
Има логика... , и ще се опитам да поясня: идеята е в това, че "кикващия играч" ще има предимство заради своя флаг ("access flag") - и ако прочетеш внимателно, ще разбереш, че просто ако един редовен играч стигне до това да получи този флаг(("access flag"), винаги в сървъра ако има играчи без такъв флаг- той ще може да играе на тяхно място(или по-точно на мястото на последния влязъл без такъв флаг - и съответно няма да бъде "кикван", а ако след него влезе друг пак с такъв флаг - се търси последния влязъл не изобщо- а последния влязъл без флаг....

Добавено преди 7 минути 42 секунди:
Mariela написа: 09 Окт 2018, 01:40 Не можах да схвана нещо, adminslots не прави ли точно това което искаш?
Ми, не знам честно казано - дали прави "точно" това или нещо подобно... Идеята е да не бъде кикван последния влязъл като цяло, а само последния влязъл без определен от плъгина флаг... Ако сте пробвали и сте сигурни, че при активиране adminslots - той прави за всеки играч с флаг "b" точно това което описах тук :

"....идеята е в това, че "кикващия играч" ще има предимство заради своя флаг ("access flag") - и ако прочетеш внимателно, ще разбереш, че просто ако един редовен играч стигне до това да получи този флаг(("access flag"), винаги в сървъра ако има играчи без такъв флаг- той ще може да играе на някое от тяхните места(или по-точно на мястото на последния влязъл без такъв флаг) - и съответно няма да бъде "кикван", а ако след него влезе друг пак с такъв флаг - просто се търси следващия последно влязъл, но не изобщо- а последния влязъл без флаг...."

Та ако наистина сте на 100% убедени, че не е нужен плъгин< а е достатъчно само активиране на adminslots за да се получава това което описах, или поне ако някой е ползвал и знае, че е така - да каже и обясни и ... и да заключим темата ???

Добавено преди 5 минути 5 секунди:
iv69 написа: 09 Окт 2018, 10:33
Psych0_91 написа: 09 Окт 2018, 01:28 До колкото разбрах, искаш сървъра като е 20/21 с слота на админа при кънект на друк да кикне последния влязал в сървъра.
Каква е логиката кано тоси кикнатия може да даде ретри и да кикне другия после тоя да му върне и така нататък просто няма смисъл от това.
Има логика... , и ще се опитам да поясня: идеята е в това, че "кикващия играч" ще има предимство заради своя флаг ("access flag") - и ако прочетеш внимателно, ще разбереш, че просто ако един редовен играч стигне до това да получи този флаг(("access flag"), винаги в сървъра ако има играчи без такъв флаг- той ще може да играе на тяхно място(или по-точно на мястото на последния влязъл без такъв флаг - и съответно няма да бъде "кикван", а ако след него влезе друг пак с такъв флаг - се търси последния влязъл не изобщо- а последния влязъл без флаг....

Добавено преди 7 минути 42 секунди:
Mariela написа: 09 Окт 2018, 01:40 Не можах да схвана нещо, adminslots не прави ли точно това което искаш?
Ми, не знам честно казано - дали прави "точно" това или просто киква играч за да се "освободи" слот, не съм го ползвал и не зная :confused: ... Идеята е да не бъде кикван последния влязъл като цяло, а само последния влязъл без определен от плъгина флаг... Ако сте пробвали и сте сигурни, че при активиране adminslots - той прави за всеки играч с флаг "b" точно това което описах тук :

"....идеята е в това, че "кикващия играч" ще има предимство заради своя флаг ("access flag") - и ако прочетеш внимателно, ще разбереш, че просто ако един редовен играч стигне до това да получи този флаг(("access flag"), винаги в сървъра ако има играчи без такъв флаг- той ще може да играе на някое от тяхните места(или по-точно на мястото на последния влязъл без такъв флаг) - и съответно няма да бъде "кикван", а ако след него влезе друг пак с такъв флаг - просто се търси следващия последно влязъл, но не изобщо- а последния влязъл без флаг...."

Та ако наистина сте на 100% убедени, че не е нужен плъгин< а е достатъчно само активиране на adminslots за да се получава това което описах, или поне ако някой е ползвал и знае, че е така - да каже и обясни и ... и да заключим темата ???

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта